Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nepřehlédnutelná sestava tří nákladních a jednoho osobního auta

Vynalézavost některých řidičů je obdivuhodná. Představujeme originální způsob přepravy jednoho osobního a dvojice menších nákladních aut za pomoci jediného nákladního vozidla s rampou.
Zpět na článek
20. 2. 2013 12:33
20. 2. 2013 13:59
21. 2. 2013 06:08
20. 2. 2013 12:33
polák
ani jsem nemusel číst ten přiloženej text, ze samotny fotky je naprosto jasny, že jde o poláka. Jakej to stereotyp >:D
Rozbalit vlákno
1
20. 2. 2013 12:46
Re: polák
Ja som tipoval Rumuna alebo Bulhara :-) Ale Polia veru neprekvapil :-)
Avatar - jozephko
20. 2. 2013 12:46
Otázka znie: bolo to proti predpisom?
Neviem, či dopravné predpisy niečo také umožňujú, resp. zakazujú. Pokiaľ to v nich vyslovenie nie je zakázané, náklad bol riadne upevnený, bola dodržaná celková hmotnosť, resp. hmotnosť na nápravy a celková výška nepresiahla 4 metre, nemal by v tom byť problém. Ale môžem sa aj mýliť.
Rozbalit vlákno
3
20. 2. 2013 13:02
Re: Otázka znie: bolo to proti predpisom?
Přesně stejná otázka mě také napadla. Je to proti předpisům?? Myslím, že pokud splnil všechny podmínky, které zmiňujete, mělo by to být v poho. Objevil jsem původní článek z německého Bildu, kde se nějaký policajt vyjádřil, že "tato věž odporuje veškerým dopravním předpisům". Bohužel nezmiňuje, jaké to jsou.
Avatar - PeterLuk
20. 2. 2013 20:31
Re: Otázka znie: bolo to proti predpisom?
Na auto.sme.sk máš článok o tejto istej fotke a máš tam aj výňatok zo zákonov. Dostal by pokutu aspoň 800 eur a zákaz riadenia na tri roky. :-!

[odkaz]
20. 2. 2013 21:46
Re: Otázka znie: bolo to proti predpisom?
Nevím, ale pan novinář v odkazu ví prd o dané situaci už jenom proto, že používá slova jako "pravdepodobne" a "nevyzerá".

Kolik asi uveze ten eurostralis 15 tun? a kolik váží náklad Eurocargo do 5 tun a ten VW do 3,5 t plus mercedes 1,5 t tedy přetížení asi ne, ani podle prostoru kolem kol se u těchto lowdecku nedá řídit. Takže jediné o čem se dá mluvit je upevnění nákladu. Na druho stranu tři čtyři vozíky naložené na sobě nikomu nevadí, že.
20. 2. 2013 13:59
...
Příště natáhne rám a plachtu. No co, nikdo učený z nebe nespadl :-)
Rozbalit vlákno
0
20. 2. 2013 15:58
Policajti ho buzerují jen kvůli národnosti.
Například přepravníky od De Roye takhle jezdí normálně, ale těch si Německý policajt nevšimne.

Jezdíval jsem pro Holandskou firmu s kamionem na NL číslech a Německý policajt si mě nevšiml jak byl rok dlouhý. Firma pak udělala filiálku v CZ a kluci co jezdili na nových kamionech s CZ čísly, tak byli stavěni neustále bez důvodu a kontrolovali jim snad i to jestli mají čisté ponožky.

Podle mne má polský řidič vše OK, ale policajt si důvod najde i kdyby měl zavolat posily a důvod hledat několik hodin.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ronault.
20. 2. 2013 20:00
Re: Policajti ho buzerují jen kvůli národnosti.
:yes:
20. 2. 2013 22:40
auto na auta na auta
Asi se inspiroval ;-) [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - JFK
21. 2. 2013 06:08
Proč do Belgie?
Proč by Polák vozil vylítaný auta před šrotem z Německa do Belgie?
Rozbalit vlákno
0