Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat 500L Trekking: Z americké louže do evropského bláta

Snem každého automobilového výrobce určitě je, aby jeho auto mohlo mít alespoň dvě světové premiéry. Fiatu se to, zdá se, povedlo. Po světové premiéře vozu 500L Trekking v Los Angeles proběhne světová premiéra v Ženevě.
Zpět na článek
26. 2. 2013 10:02
26. 2. 2013 10:45
26. 2. 2013 10:48
26. 2. 2013 13:31
26. 2. 2013 19:16
26. 2. 2013 11:34
26. 2. 2013 19:14
26. 2. 2013 20:04
26. 2. 2013 21:51
26. 2. 2013 23:14
27. 2. 2013 14:15
26. 2. 2013 10:02
Míšo?
Ty si se dnes blbě vyspal?
No mně se taky blbě spalo, změna tlaku... tak to chápu... 8-s
Rozbalit vlákno
4
Avatar - sargis
26. 2. 2013 10:45
Re: Míšo?
No u nas na vychode je teplo, asi tu pan redaktor bol a toto "vypotil"....trosku nezaujatosti, poprosim, ale to je asi marne vo svete AUTOIII.cz 8-s
26. 2. 2013 10:48
Re: Míšo?
.... jednak píše tendenční pi*oviny a pak si to po sobě ani nepřečte ("auto vypadá déle než výchozí model" atd.).
Bravo Míšo, věřím, že podobně sarkastické slinty si od tebe přečteme i o autech o značek, jež na ACZ zhusta inzerují.... ;-)
Ten článek výše je neúspěšný pokus o vtipný blog.... rozhodně ne článek od redaktora moto-serveru....

Kdyby raději napsal něco o prodejích toho auta, ale já vím, to jsou suchá fakta a zájem je spíš o tu šlichtu kolem.... 8-s
Avatar - TeeJay
26. 2. 2013 13:31
Re: Míšo?
Chápu, že je Fiat citlivé téma, ale pokud se automobilka pokouší, ať už záměrně nebo čistě z důvodu typického italského šlendriánu, udělat z novinářů pitomce, nelze se divit, že přijde rejpavý komentář.

Jinak pokud je mi známo, ty; "sarkastické slinty" nejsou u tohoto autora ničím výjimečným, bez ohledu na značku. Liší se tak jen aktuálně dopálené komunity. >:D
26. 2. 2013 19:16
Re: Míšo?
Jenže toto je článek, který má informovat o novince. Toto není komentář autora.
26. 2. 2013 11:34
blabla
To je mi zase hodnotný článek. Asi taky budu dělat "redaktora. Smutné jak na auto.cz upravují články např. o prodejích nového Rapidu, protože dostali "kartáč" od tiskového oddělení Škody. Tak chápu, že je potřeba se potom realizovat jinde.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - sendador
26. 2. 2013 12:01
hodnota clanku nula
:no:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - TeeJay
26. 2. 2013 13:33
Re: hodnota clanku nula
Zkus uplést z exkrementu takové světové premiéry bič. >:-[]
26. 2. 2013 18:42
Re: hodnota clanku nula
Hodnota auta nula >:-[]
27. 2. 2013 14:22
Re: hodnota clanku nula
Dacia = stroj na smrt!!!!!!!!! >:-[] Podle nárazových trestů je Felicia r.v. 95 bezpečnější auto než Dacia Lodgy metelescu blescu .... >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
26. 2. 2013 17:13
tý brďo... tak tohle už je FAKT síla
to je po práškách... nebo už to tak zůstane?
Nejlepší je tahle věta: "Já vím, je to převýkonované monstrum, "... řeřená o 1.6 nafťáčkovi...
Seděl ten pán vůbec někdy v 500L? Nebo aspoň šel kolem - pochopil, že se nemluví o klasické 500?!
I když ani v té by 77kW nedávalo vzniknout "převýkonovanému monstru".
8-s
Rozbalit vlákno
2
Avatar - guze
26. 2. 2013 17:23
Re: tý brďo... tak tohle už je FAKT síla
Pojem ironie je ti asi cizí, že?
27. 2. 2013 17:41
Re: tý brďo... tak tohle už je FAKT síla
no... rozhodně si pod pojmem ironie představuju něco úplně jinýho.
Chápal bych jednu ironickou vcětu na adresu opakované "premiéry"...
Možná celej odstavec!
Ale v tom článku nic jinýho není... a i to, co tam je jsou úplný kraviny.
To auto - a zejména 1,6 d - je dobrý auto a už aby bylu u nás na trhu! Zmatky či nepřesnosti s premierama na tom nezmění vůbec nic.
Howgh.
26. 2. 2013 19:14
Cena ?
Když pominu nesmyslný a tendenční článek.
Tak se mi to auto v této úpravě fakt líbí. Chtělo by to jen, aby i tady v Evropě byl v nabídce Multiair (já bych si, i když z relativně široké nabídky motorů, jen těžko vybral) - pro ty, co nechtějí naftu si jen těžko vybírají. A asi nejdůležitější bude nastavení cenové politiky. Jen aby to Fiat opět s cenou nepřestřelil. Já bych viděl, pro mě, reálnou cenu 450 000 Kč.
Rozbalit vlákno
3
26. 2. 2013 20:04
Re: Cena ?
jde o to, co považuješ za reálnou cenu, pokud 500L Treking s 1.6 MJet, tak v poho. Pokud mluvíš o základu, tak je to holý šílenství ;-)

K článku, rozumím tomu tak, že autor nemá moc Fiat v lásce. Už jen proto, že velký Sergio pořád jen kecá a skutek utek. Současný Fiat je jen variace 500 a Pandy, zbytek nestojí za řeč... :no: Jinak je psaný tak trochu zvláštně, až kousavě, nicméně si to Fiat za svůj přístup k zákazníkům (mám na mysli Marketing a portfolio) zaslouží, upřímně bych do nich řezal i víc... >:D
26. 2. 2013 21:51
Re: Cena ?
skutek utek a koncern v zisku a dvojnásobnými prodeji než před příchodem Marchioneho....
ale klidně plkejte kluci, nic to nestojí.....
26. 2. 2013 23:14
Re: Cena ?
To ericn:
Ano, myslel jsem cenu cca 450 za 500L Trekking.
A ještě k článku. Tento článek měl být pravděpodobně (zcela jistě) o připravované novince. Pokud chtěl pan autor psát o situaci Fiatu měl napsat článek o situaci ve Fiatu. A ještě lépe by bylo, kdyby své názory prezentoval ve svém blogu nebo článek byl označen jako komentář. Pak každý ví co rozklikává. Mě zajímají informace a názor už si dovedu vytvořit sám.

To Mr.Murphy:
Tak snad jsem tolik nenapsal. Právě naopak, vždyť jsem pochválil vzhled auta, sice si posteskl nad motory (nekritizoval jsem je jako takové, jen se mi zdají slabé kromě 1,6 MultiJet) a vyjádřil přání, aby byl v nabídce ještě jeden silnější motor + aby byla přijatelná cena této verze. O Marchioneho jsem slůvkem nezavadil.
A mimochodem já jsem velký fanda a zastánce Fiat group. Takže mi myslím nemáš co vyčítat.
26. 2. 2013 23:10
Míšo? podruhé
To jste opravdu takový no nebudu radši řešit co jste za člověka, ale tohle mě u vás zaujalo : Už jsem asi zase kousavý, faktem ovšem je, že to poslední, co by chtěl majitel 500L Trekking dělat, je zkoušet jeho offroadové schopnosti, takže tenhle systém využije nanejvýš tak na silnici za podobného počasí, jaké máme teď. Je divné že když přišel oplastovaný roomster či fabia, ke kterým by tohle opravdu sedělo nikdo neřekl ani pul slova. Takže pane Fokte já byt váma a myslet to s novinařinou vážně tak jdu psát třeba nekrology tam totiž není co zkazit. I když ve vašem případě si tím nejsem až tak jistý.
Rozbalit vlákno
0
27. 2. 2013 01:16
Já to vidím na přejetého pejska
Možná panu autorovi, když byl ještě dítě, někdo s Fiatem přejel třeba jezevčíka, yorkshira, čivavu, oblíbenou kočičku nebo bílého králíčka.

To trauma je pořád v něm, toho se, bez odborné pomoci, jen tak nezbaví. >:D
Rozbalit vlákno
0
27. 2. 2013 14:15
* Fokt
Pan Fokt je *, pan Fokt je * korumpovaný škodovkou. Pan Fokt je *, pan Fokt je * korumpovaný škodovkou, pan Fokt je zakomplexovaný *, který má doma v garáži Škodovku jako výraz korupce, protože kdyby takový článek napsal o Škodovce nebo VW, tak je už bez místa dobytek jeden novinářský zkorumpovaný.... >:-[] :no:
Rozbalit vlákno
0