Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz Sport Genuine Accessories: Sportovní styl pro třídu A

Mercedes připravil pro majitele kompaktů třídy A kolekci značkového příslušenství, která propůjčí sportovně střiženému hatchbacku ještě emotivnější vzhled (a projev).
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
7. 3. 2013 10:12
Individualizace
Parádní. Možnost individualizace je vždycky plus. Je dobré, že se to i mercedes učí.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - boost.
7. 3. 2013 10:30
Re: Individualizace
Jo, ale to, co je na horním obrázku je hrůza hrůzoucí. Asi před Ženevou koukali na Rychle a Zběsile. 8-s
Avatar - CHerokee
7. 3. 2013 11:59
Re: Individualizace
Neříkám, že bych takhle to auto chtěl, ale proč ne. Áčko je pro mladé. A furt lepší než lepené plasty alá Lorinser.
Avatar - boost.
7. 3. 2013 12:10
Re: Individualizace
Koukni na stanceworks.com, tam uvidíš, o čem je z velké části dnešní tuning. Žádné "Sport" samolepky tam nenajdeš.

Lorinser, Carlsson a v případě BMW AC Schnitzer, Hamann a další jsou paskvily. Brabus jakžtakž ještě. :-|
Avatar - CHerokee
7. 3. 2013 14:39
Re: Individualizace
Tak jsem na to koukl a musím říct, že AMG pakety případně tady ty individualizace se mi líbí víc. Takovým těm levným tuningům jsem na chuť nepřišel - když zajedu na tunning show do Kopřivnice, tak vkusně udělané tam jsou tak 3,4 auta.

Myslím, že motorkáři tohle umé lépe. Taky tam jsou větší možnosti. Ale vznikají pak umělecká díla a skutečné originály.
Avatar - boost.
7. 3. 2013 18:41
Re: Individualizace
Haha, český tuning se ani tuningem nazvat nedá. Buď to okopírují od toho, co už viděli ve Státech (vymyslet nějakou novou kombinaci kol a auta v dnešní internetové éře v podstatě nejde, pravda...), anebo zakrněli v laminátové éře. >:-[]
Avatar - praděda7
7. 3. 2013 18:12
Re: Individualizace
Áčko je pro mladé, ale jen pro ty, co zdědili hrad v Karpatech..... >:D
Avatar - CHerokee
7. 3. 2013 20:25
Re: Individualizace
Proč? V Německu běžně dostupné pro střední vrstvu, stejně jako BMW 1. U nás je to o něco horší, ale třeba někteří 30tníci zjistí, že opravdu nepotřebují 600 litrů kufr (ledničku nebo pračku si pořizuje člověk 1x za 10 let a doveze je zadarmo dodavatel) a pstupně přijdou na chuť prémii...ale to chce odvahu :-) .