Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Facelift
| 15. 6. 2009 14:06
Facelift, facelift,
faceliftov plná ...... >:D
Facelift
neregistrovaný "Smrtakzed"
| 15. 6. 2009 14:56
Věřím tomu, že pod tím krytím bude naroubovaná maska podobná nové VI. řadě Golfa...
Facelift
| 15. 6. 2009 19:59
jop, o tom nepochybujem

niet nad unifikáciu dizajnového jazyka >:D
Facelift
neregistrovaný "Stillborn"
| 15. 6. 2009 22:25
A tak to zase není úplně šatná věc v případě vw... scirocco, golf i polo mají každé svou osobnost, přesto mají stejný designový styl... tohle je dle mého názoru v pořádku, mnohem horší je to u audi, kde každý nový model má až trapně předvídatelný vzhled... Toť můj názor na věc :-)
haha
| 16. 6. 2009 08:40
ty zrcátka...aby se proti větru vůbec rozjel >:-[]
haha
| 16. 6. 2009 18:16
ak si niekedy jazdil s takým autom tak ani nepípneš proti zrkadlám :-!
Vymakaný
| 16. 6. 2009 09:35
to je přesně výraz, který na multivan pasuje. Jezdívám tím autem na různé cestovatelské akce vyžadující odvoz šesti chlapů a jejich zavazadel na jakoukoliv vzdálenost, a to svižně a v pohodlí a komfortu. Máme momentálně druhého multivana a přestože s tím prvním (předchozí typ) panovala naprostá spokojenost, podívali jsme se při výběru i ke konkurenci (MB, Opel, Renault), abychom se velmi rychle vrátili pokorně zpět k multivanu. Totiž jedině v tomto autě je vidět, že při jeho konstruování někdo přemýšlel nad prostorem, ovladači, odkládacími prostorami, nad tím, že v sedačkách bude sedět i někdo z výškou nad 170 cm atd. atp. Je to jediné auto, kde nejraději sedím, pololežím s nataženýma nohama, ve třetí řadě nechám sebou pohupovat a v dokonalém relaxu s plechovkou piva v ruce vychutnávám cestu. Ale ani řízení multivanu není nic protivného, perfektní ergonomie u řidiče, tdi se 170 koňmi jede tempomatových 140 kopec nekopec, náklad nenáklad, perfektní zadkový i zvukový komfort. Pro mě je v této kategorii Multivan jedničkou a jasnou volbou. :yes:
Vymakaný
| 16. 6. 2009 11:24
souhlasím a to doslova... ;-) :yes:
Vymakaný
| 16. 6. 2009 20:25
Absolvoval jsem jednu dovolenou s faceliftovanou T4 a vzpomínám v dobrém dodnes. Luxusní kožená křesla, snad 8 zónová klima, pohoda na palubě, v několika mžicích bylo v Caravelle parádní letiště na spaní, a překvapivě i papírově dost slabé 2.5TDI (snad někde kolem 60kW), s autem nevídaně dobře cloumalo :yes:
Vymakaný
neregistrovaný "Timm"
| 23. 6. 2009 23:13
... podle info od VW by se (konečně) měla také změnit barva podsvícení palubní desky na bílou.
Mě osobně ta modrá moc nevyhovovala.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku