Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Citroën konečně ukázal C4 Picasso

Citroën testuje naši pozornost. První oficiální video totiž nové C4 Picasso schovává mezi záběry na ostatní modely francouzské značky.
Zpět na článek
Avatar - PeterLuk
15. 3. 2013 23:05
Re: neviem, neviem,
Aby si mu prišiel (kyklop) na chuť, to by muselo mať len jedno predné svetlo, nie štyri (bez hmloviek) >:-[]
15. 3. 2013 09:57
Re: Twinface
ked si odmyslim dizajnovu lahodku - prednu cast - ktora je vyslovene skareda, nevidim rozdiel medzi otrlym dizajnom touranu a tohto citroenu ...
15. 3. 2013 09:56
Re: myslim ze toto by uz mohla byt seriovka
tiez sami nechce verit ze by takto malo to auto finalne vyzerat
jedine ze by sa inspirovali juke-om
lenze to neznamena, ze ked spravim nevsedny dizaj, budem mat aj predaje ako juke :/
15. 3. 2013 00:52
Scifikus
Toto uz nevyza ako nejaky Picasso, ale ako Total Recall apokalypsa.
Vpredu :no: , zvysok auta :yes:
14. 3. 2013 20:58
neviem, neviem,
ale tomuto cudu som zatial na chut neprisiel a dufam, ze to nema vela spolocne so seriovou vyrobou. Stacilo decentne opracovat sucasnu generaciu a ponechat ju vo vyrobe este par rokov.
Avatar - Pekelná Micinka
14. 3. 2013 17:35
Re: myslim ze toto by uz mohla byt seriovka
Ten dvojobličejový čumák je prostě vizuálně neuchopitelný.
Avatar - 3_diamanty
14. 3. 2013 17:26
myslim ze toto by uz mohla byt seriovka
[odkaz]%25255B3%2525… />[odkaz]%25255B3%2525… />[odkaz]%25255B3%2525… />[odkaz]%25255B3%2525… />[odkaz]%25255B3%2525…
Avatar - Kuski
14. 3. 2013 16:56
Picasso
Já teda nevím, ale není název PICASSO konečně hodný tohoto auta? Jsem Citroenář a nezapírám,ale když jsem tohle auto viděl na fotkách poprvé, tak se mi něco zvedlo(a to v kalhotách to nebylo). Čím víc na to auto ale koukám, tím víc si říkám,že tohle auto je designová bomba. A o tom přece značka Citroen je. O nevšedním designu. Strašně se těším až to auto poprvé naživo uvidím a už spřádám plány na jeho koupi >:-[]
Avatar - wawawa
14. 3. 2013 13:50
tien DS
kvalitna umelecka praca, skoda len, ze zijeme v casom skrtania nakladov a tym padom nie je az taky priestor na kvalitu v kazdom aspekte..Nielen v priprade citroenu platna veta.

Kazdopadne potesil tiez starej krasnej DS v zavere klipu
14. 3. 2013 13:36
Re: mne sa C4 paci
suhlas od zaciatku az do konca :-)
14. 3. 2013 13:34
Re: Twinface
Je to hezký spot, takový "vývoj" v garáži... A velmi pěkná hudba.
Taky jsem se poprvé trochu vylekal, některé věci se mi zdají nepraktické (třeba částečně zapuštěné hlavní světlomety mi přijdou nepřívětivé na údržbu), ale jinak vzhledu celkem fandím. Jsem zvědav, jak se vypořádají s Grand C4 Picasso, u stávající generace se to jakžtakž povedlo, přesto Grand C4 Picasso už není taková designová lahůdka. Fandím jim, protože dívat se na Tourany, to chce být hodně otrlý.
Avatar - FISHkaa
14. 3. 2013 13:17
Re: .
ten předek je IMHO mimo. Jinak fajn autíčko :-)
Avatar - 3_diamanty
14. 3. 2013 12:45
mne sa C4 paci
teda zatial aspon ta studia technospace ci ako sa to vola... uvidime aka bude seriovka ale mne sa to zatial pozdava, citroenu pasuje svojsky a avantgardny styl ;-)
14. 3. 2013 12:39
Re: Twinface
Jsem Citroen positive. Když jsem viděl tohle auto poprvé, říkal jsem si, že se asi Frantíci zbláznili. Čím víc si ho ale prohlížím, tím víc se mi začíná líbit. Jsem zvědav jak to bude vypadat naživo.
Interiér se zdá bez problémů, ale oproti Technospace má být u produkční verze C4P ještě upraven, tak uvidíme...
Co se týká nové platformy, tak to je určitě krok správným směrem. Jenom doufám, že bude umožňovat (u vyšších modelů) zástavbu Hydractive.....
Avatar - Choochoo
14. 3. 2013 12:33
Re: Twinface
Nevypada spatne. To denni sviceni nahore je zajimavy.

Kolik stal vyvoj te platformy a kolik to asi usetri Citroenu a Peugeotu penez??? Takova bomba technika by si jiste zaslouzila par clanku.
Avatar - Pekelná Micinka
14. 3. 2013 11:54
Twinface
Dokud se nerozsvítí lampové reflektory, tak to bude vypadat lépe, ale jakmile se rozsvítí, je z toho Jekyll a Hyde a je po legraci.