Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kolik stojí Lexus LFA? Paris Hilton platí 110 tisíc měsíčně

Lexus LFA není levná záležitost, ale na světě existují lidé, kteří si jej mohou dovolit. Třeba Paris Hilton.
Zpět na článek
17. 3. 2013 11:25
Re: Článek
To bylo doporučení. Asi jsem měl dát úvozovky "stačí se podívat na titulek, vidím Paris Hilton a neklikám na to". a dodat Taky nečtu placenou inzerci
17. 3. 2013 10:19
Re: Hilton
:yes: Přesně tak, někdy nejde o pózu, ale radši bys peníze spálil, než je dát nepovedeným potomkům.
17. 3. 2013 10:16
Re: Pane...
Já to neotevřel kvůli titulku. Základní LFA stojí 375 tisíc $, to vím. Že nějaká káča někde platí 110 tisíc pro mne není zajímavá informace a jen těžko se z ní odhaduje, kolik to auto stojí, že. To se pod tak pitomým titulkem skrývají nějaké zajímavé informace?
Avatar - Atlis
17. 3. 2013 10:00
Re: Hilton
uprimne povedane, mam v trubke, ci tie peniaze spali doma v krbe, ci ich da na charitu, alebo ich zdedi Paris. nevidim vsak ziaden dovod preco by ich nemohol charite darovat - keby som mal vnucku tak blbu jak Paris, fakt by som tie love radsej rozdal.

mimochodom info vyslo od reuters, takze docela vierohodny zdroj:

As reported by Reuters , "U.S. hotel heiress Paris Hilton's potential inheritance dramatically diminished after her grandfather Barron Hilton announced plans on Wednesday to donate 97 percent of his $ 2.3 billion (1.16 billion pounds) fortune to charity."

mimochodom hilton by nebol prvym clovekom, ktory by daroval vacsinu svojho majetku na charitu.
Avatar - Pekelná Micinka
17. 3. 2013 01:59
Re: Pane...
Mně se jako daleko větší prohřešek jeví, když se v článku o současném modelu objeví dezinformace, kterou třeba nebylo složité ověřit. Tento víkendový vyplňující článek mi nevadí a pokud to bude v tomto duchu, který mi nijak bulvární nepřijde, tak si těch pár odstavců si rád přečtu. Skoro bych řekl, že jsem se toho dozvěděl víc, než v některých reportech z akcí.
Avatar - Plautus
16. 3. 2013 23:43
Re: Pane...
Ornela je pre fláj-bój-édu už pristará a na jeho vkus i príliš distingvovaná >:-[]
Jó, a Ivetka po spackanom čurbese zavítala do "příkopu"... :-(
Avatar - Plautus
16. 3. 2013 23:38
Re: LFA
Tak to si poka.kal, mal si to tej "krásnej" Paris dať vedieť skôr, možno by na teba dala. A navyše by jedno GT-R snáď kúpila i tebe >:-[]
Avatar - Plautus
16. 3. 2013 23:34
Re: Běžte do ZADELE už!!!
:yes: s tou galériou máš úplnú pravdu, je to des 8-s
Avatar - Otrava
16. 3. 2013 23:32
Re: Článek
Já nevím, ale přinejmenším pod ním reaguješ, což se dá brát jako jeho podpora...:)
16. 3. 2013 23:11
Re: Pane...
Já obdivuji, že má odvahu se pod to podepsat... a to o to víc že od něj tu jsou většinou kvalitní články.
Avatar - Pekelná Micinka
16. 3. 2013 21:07
Re: Paris
Ze stylu tvé reakce soudím, že problém máš spíše ty.
Avatar - flyboyeda
16. 3. 2013 20:36
Re: Paris
Je krásná máš stím snad problém?
Avatar - Pekelná Micinka
16. 3. 2013 20:06
Re: Paris
Krásná bych neřekl, ale docela bych s ní zapařil, to ona umí a asi by mě udolala (myslím v požívání alkoholu).
Avatar - Pekelná Micinka
16. 3. 2013 20:05
One night in Paris
Já se tu musím redakce zastat. Není to sice žádná významná informace, na druhou stranu, po Ženevě je lehce tématicky vyčerpáno a tak si raději přečtu tohle, než nic.
Avatar - Pekelná Micinka
16. 3. 2013 20:01
Re: Pane...
Myslím, že sleeper za to nemůže. Mě tenhle článek nevadí, dozvěděl jsem se něco, co jsem nevěděl, i když to není nic podstatného.
Avatar - flyboyeda
16. 3. 2013 19:08
LFA
a co se týče LFA tak GT-R je ve všem lepší
16. 3. 2013 18:30
Nenadávejte na tyto články...
... třeba příště u toho budou fotky nahé pózující Paris u toho auta. >:-[]
Žádný zázrak, ale lepší než drátem do oka :-!
16. 3. 2013 18:08
Pane...
Dragoune a co dělá Ornela nebo Ivetka? >:D
Avatar - curwasportiva
16. 3. 2013 17:58
Běžte do ZADELE už!!!
Hoši běžte už do pr de le s takovými "články". Je to hnus, špína, žumpa co se děje s auto.cz, což jsou samozřejmě znaky rukopissu Jirky Červenky, který už málem položil jeden autoportál. Navic reklama, všude reklama. Otevřu galerii a namísto aby se mi načetl obrázek, tak se mi načte přes půl strany reklama a po dvou minutách obrázek někde utopený v rohu. Je to HNUS!!! :no:
Jediné co tu za něco stojí je Profi, Veteran a moje.auto, ale mám strach že i ty půjdou s takovou brzy do kytek.
Styďte se Majere! styď te se MA JE RE!!!
Avatar - Aladeen
16. 3. 2013 17:35
Re: Hilton
:yes: Tieto reči ktorými oblbujú ľudí sú na to ,aby vyzerali ako veľmi štedrý ľudia a aby mali dobre renomé , nič viac , nič menej .
Avatar - pelikoš
16. 3. 2013 17:13
Re: Článek
za mnohem méně radši NISSAN GT-R :-)
16. 3. 2013 14:15
Re: Článek
Publikovat deset článků denně je podle mého dost těžké. Když tě to pobuřuje tak to nečti. Stačí se podívat na titulek, vidím Paris Hilton a neklikám na to. Taky nečtu placenou inzerci. Je to fakt jednoduchý.
K tématu: za ty prachy je Aventador a neváhal bych ani chvilku :yes:
Avatar - Plautus
16. 3. 2013 12:32
Re: Hilton
A Ty tomu aj veríš...?! Asi tak, ako Janko Figeľ dal na charitu po.ratý byt, ktorý dostal "za babku"...tak isto dá na charitu svoje vybudované impérium "starý Hilton".
Avatar - Atlis
16. 3. 2013 11:24
Hilton
...mate stare mapy. Niezeby som sa zaujimal o pseudocelebrity a ine sragory, ale Paris Hilton uz nie je dedickou imperia. Stary Hilton da 97% svojho majetku na charitu.
Avatar - HonzaBa
16. 3. 2013 11:12
Článek
Opravdu zbytečné místo na Vašich stránkách. Občas lituju, že na obdobné články vůbec kliknu. Btw přibývá jich!!
16. 3. 2013 11:02
AutoBlesk
je fakt nutne z Auto.cz udelat bleskovej plevel temahle plevel zpravama?
16. 3. 2013 09:40
nadpis
Mohlo tam stat, ze Paris jezdi toyotou na splatky, to zni lip ;-)