Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Velmi rozhněvaný muž vs. ledově klidný řidič

Udržet nervy v klidu po dopravní nehodě je někdy dosti těžké. Přiložené video ukazuje jak toho totálně rozzlobeného, tak toho ledově klidného.
Zpět na článek
4. 4. 2013 10:13
4. 4. 2013 10:36
4. 4. 2013 10:42
4. 4. 2013 10:50
4. 4. 2013 10:56
4. 4. 2013 14:21
4. 4. 2013 16:19
5. 4. 2013 10:14
4. 4. 2013 10:13
...
No jo, Rusko, zvířata, z východu nikdy nic dob...oh, wait. ;-)
Rozbalit vlákno
4
4. 4. 2013 10:36
Re: ...
Co jsi to tady zase vyplodil ? 8-s

Rusko a zvířata z východu ???

Zvíře z východu jako člen americké námořní pěchoty musí umět, jak je vidět, dobře anglicky i nadávat. >:D >:D >:D A vysvětluje to i klid řidiče, ten Rus mu nerozumí ani slovo. >:D >:-[]
4. 4. 2013 10:42
Re: ...
Klid, to byla narážka na ty xenofobní výlevy, co obvykle jsou pod videi s road rage z Ruska. :-)
Pokaždé píšu, že se de*ilové najdou všude, tohle video to jen potvrzuje. Ale je mi ho spíš líto, tohle vypadá na nějakou stresovou poruchu. :-|
4. 4. 2013 10:50
Re: ...
Inu dobrá, vypadalo to jako reakce někoho, kdo si to ani nespustil a nepřečetl. Tak soráč. :-)
4. 4. 2013 10:17
Ledově klidný?
Spíš pos..ný až za ušima. Občas vídám ledově klidné řidiče na dálnici. Jedu v levém pruhu a na poslední chvilku mi tam bez blinkru vpálí tak, že to mám problém ubrzdit. Dostanu amok, troubím, blikám, když ho potom předjíždím, dotyčný čumí před sebe a dělá že se nic nestalo a že mně nevidí. Tohle bude podobný případ.
Rozbalit vlákno
16
4. 4. 2013 10:44
Re: Ledově klidný?
Ad1) řidič nebo žádné pozorovatelné známky strachu
Ad2) bez ohledu na skutečný důvod je vámi popsané vaše chování znakem hlouposti a duševní jednoduchosti.
4. 4. 2013 11:07
Re: Ledově klidný?
Ad2) proč by jeho chování mělo být znakem hlouposti a duševní jednoduchosti??? To se na toho magora (předpokládám, že vy budete úplně stejný...) ještě smát a pomalu mu děkovat, že ho ohrozil na životě svoji blbostí a ignorancí???

Tohle mě vážně pobavilo...ono tím troubením a blikáním (předpokládám, že to doplňuje i spoustou sprostých slov, které ten dotyčný řidič stejně nemůže slyšet - já to mám stejné :))) ) si třeba ten magor uvědomí, že udělal něco špatně a třeba se příště do toho zrcátka podívá a bude u řízení přemýšlet...
Avatar - Mrakoplas
4. 4. 2013 11:47
Re: Ledově klidný?
Jsme lidi, ne roboti. I ten nejlepší řidič občas udělá chybu. Kvůli tomu přece nemá cenu vyšilovat. Když se nic nestane zakroutím hlavou a jedu dál.
4. 4. 2013 11:54
Re: Ledově klidný?
Nesouhlasím...pokud člověk udělá občas chybu, tak ví, že udělal chybu a omluví se...já i kolega mluvíme o řidičích, kteří ti to tam buď pošlou aniž by tušili, že ohrožují nejen sebe, ale třeba i celou rodinu v tom druhém autě (na ty prostě zatroubit musíš a pak doufáš, že jim to po několikáté snad dojde) a nebo jsou to lidé co ti to tam pošlou a je jim jedno jestli ty to dobrzdíš nebo ne (tam můžeš troubit jak chceš a nepomůže to...takovej člověk by potřeboval dostat za vyučenou, aby si uvědomil svoji omezenost...)
Avatar - biscuit
4. 4. 2013 14:52
Re: Ledově klidný?
zaklad je si byt chyby vedom, vzit si z ni do budoucna ponauceni, dekovat osudu, ze se nic nestalo a HLAVNE se omluvit tomu, koho ohrozite, nebo omezite. ja se omlouvam a dekuji na silnici furt a evidentne to funguje. delam to casto uz preventivne, protoze si myslim, ze je treba dostat pohodu a porozumeni mezi ridice.

bohuzel je mezi nami ale i spousta hovad, ktera jsou zahlcena svymi komplexy, nebo pocity nadrazenosti a neco jako dekuji nebo pardon, je nad ramec jejich kulturni vyspelosti. tato hovada bych si pral vytesnit z nasi spolecnosti - skoda, ze na to nejsou mechanismy a skoda, ze k temto moresum za volantem inklinuji i v uloze chodce slusni lide.
4. 4. 2013 14:15
Re: Ledově klidný?
Hele já na nikoho netroubím ani když mi vyvede něco nepříjemnýho. To už nevím co by mi musel provýst abych se rozčílil. Co mě ale rozpálí do běla je, když někdo troubí na mě a to kvůli pitomosti (protože prasečiny typu nedání přednosti atp nedělám) To už jsem jednou zastavil a vystoupil z auta, že jdu tomu troubícímu blbečkovi rozbít hubu.... Ujel >:D
Avatar - biscuit
4. 4. 2013 15:00
Re: Ledově klidný?
ja troubim pomerne casto. jde o to, ze chci druheho upozornit, ze neco udelal spatne. ve vetsine pripadu to neznamena z me strany vyraz agrese. minuly tyden na me taky vystoupil jeden chlapik z posilovny, co si myslel, ze mam zrovna zvysenej testosteron. s usmevem na tvari jsem mu vysvtelil, proc jsem zatroubil, vypadal, ze mu snad i doslo, ze mam pravdu a zase zalezl a jelo se dal ;) (mozna si me i premeril a zjistil, ze by se se mnou nemel radeji poustet do zadnejch vetsich akci :-! )
4. 4. 2013 16:15
Re: Ledově klidný?
Tohle ještě pochopím, ale, že na mě nějakej pražskej blb vydrží troubit 500 metrů, protože jsem se dostatečně rychle nerozjel na semaforech a u toho ještě skákat za volantem jak opička na gumě, tak to už je na pěst, kterou bohužel nedostal.
Avatar - biscuit
5. 4. 2013 22:49
Re: Ledově klidný?
kdyby na me nekdo troubil 500 metru, taky bych se ho asi taky nesnazil pochopit :-)
4. 4. 2013 19:47
Re: Ledově klidný?
Já neříkám, že si má každý nechat všechno líbit. ALE, agresivní řešení je prostě k ničemu, naopak - jakýkoli názor který tak člověk prezentuje je ještě směšnější. Je to prostě vůl, ať má pravdu jakoukoliv.
5. 4. 2013 00:05
Re: Ledově klidný?
V klidu...
To je zvláštní - právě si mi připomněl nějakého chlapíka z jednoho videa, co jsem nedavno viděl (asi tak před 30s) ;-)
4. 4. 2013 11:09
Re: Ledově klidný?
Ak si pozrieš popis videa na youtube a nie tento vymyslený popis v článku tak zistíš že ten muž v aute je veterán, tiež člen USMC a je na vozíčku, tak preto z auta nevyšiel. A k nehode došlo pretože sa ho snažil vybrzďovať a tretí krát už nestihol dotyčný dobrzdiť
4. 4. 2013 12:19
Re: Ledově klidný?
A real motivated Sgt disrespecting a fellow Marine who is in a wheelchair and the driver who is a civilian.

Vodic nie je vojakom ani vozickarom, len viezol vozickara, to len tak na okraj.

Inak to vyzera na Post-Traumatic Stress Disorder, co toho vojaka samozrejme neospravedlnuje.
4. 4. 2013 12:28
Re: Ledově klidný?
Jasné máš pravdu, nevšimol som si tam to "civilian" :-). Pardón za zbytočný príspevok.
Určite to bude nejaká trauma z vojny čo je dosť smutné.
Avatar - Shr3k
4. 4. 2013 11:20
Re: Ledově klidný?
Kdybych měl dostat amok, troubit a blikat pokaždé, co mi to tam naznačeným způsobem někdo pošle, asi bych byl dávno po mrtvičce...
4. 4. 2013 19:55
Re: Ledově klidný?
Mně se to zaplaťpánbůh nestává moc často. Někdo tady mluvil o chybě, ale nevím, jestli se dá mluvit o chybě, když ti tam bez blinkru někdo vpálí na poslední chvilku... a v tu chvíli mám samozřejmě amok, sorry, jsem jenom člověk.
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2013 10:22
stretnut takehoto *
ktory by pri akejkolvek prilezitosti hned vrazdil ... tomu sa povie vyhra ;-)

jednoznacne treba nosit vo vrecku taser.. a ked si na mna zruda sahne tak olutuje... a pekne to natacat samozrejme a .... potom na policiu .... hned sa skludni
Rozbalit vlákno
5
4. 4. 2013 11:07
Re: stretnut takehoto *
bohužel, takovýho magora můžeš potkat úplně všude...
4. 4. 2013 14:19
Re: stretnut takehoto *
To si neumíš poradit sám, že potřebuješ mít za * policii. Nevím co tenhle v tý armádě dělal, asi v kanceláři, ale zase taková hrůza, že by nešel proplesknout z něj nejde, tak co do toho montovat policii.
Avatar - biscuit
4. 4. 2013 15:07
Re: stretnut takehoto *
myslim, ze clovek v aute se zachoval daleko nejlip jak v danou chvili mohl. asi ma s magorama zkusenosti. ver mi, vitez neni ten, kdo vyhraje tri pestni bitky (a ve ctvrty dostane on), ale ten, kdo se vsem bitkam vyhne. 1) nikdy nevis s kym mas tu cest - zevnejsek je jen utrzek, ze kteryho si muzes a nemusis udelat dobrej obrazek o sile protivnika 2) usetris sebe i toho nebozaka od jakyhokoliv problemu - nedej buh, kdybys mu jednou ranou zamackl oci... mne to jako frajerina proste nepripada.
4. 4. 2013 16:19
Re: stretnut takehoto *
já bych normálně hned vylez a snažil se s ním domluvit. Kdyby po mě skočil, tak by mi nezbylo než se bránit, ale že bych se měl nějakýho blbečka bát. To snad ani ne. Já myslím, že on takhle štěkal jen za sklem. Možná, kdyby ten kluk normálně vylezl tak bude jen trochu nadávat a vyčichne. Je fakt, že vypadat jak ta žížala za volantem tak tam pak taky radši zůstanu sedět.
Avatar - Hotwire
4. 4. 2013 16:18
Re: stretnut takehoto *
to hovori ten pravy, ty, co rad prepichujes ludom pneumatiky :no: :no:
4. 4. 2013 11:32
Priblblá americká opica ...
Lopatou po hlave a bude ticho ...
Rozbalit vlákno
13
Avatar - gld
4. 4. 2013 12:12
Re: Priblblá americká opica ...
Viac hrozivé je, že ľudia s podobne vysokou emočnou inteligenciou vyše desať rokov šíria "demokraciu" v arabskom svete. Predstav si dotyčného na videu s výkonnou automatickou zbraňou v podobnom záchvate niekde uprostred afghánskej dedinky..to by bolo colateral damage ako sviňa :-|
Avatar - Ghostyx
4. 4. 2013 13:52
Re: Priblblá americká opica ...
Naprostej souhlas... :yes: Pak se divis, ze jim tam ti arabaci bez okolku ufiknou gebuli s takovymi magory z rad tech jejich "peace makers" se ani nedivim. :-)
4. 4. 2013 14:48
Re: Priblblá americká opica ...
a koho chceš verbovat do armády ? Vyrovnané a intelektuálně založené jedince ? To snad platí po armádách napříč světem a celou historií.
Avatar - gld
4. 4. 2013 16:11
Re: Priblblá americká opica ...
Bohužiaľ máš pravdu. Nerobím si príliš ilúzie že v iných armádach neregrútujú prevažne hovadá. Zvlášť keď treba naplniť "prvú líniu".
4. 4. 2013 15:43
Re: Priblblá americká opica ...
Ty by si byl ve Afghanistánu sám podělanýaž ke kotníkům, jo tady se ti to keca chlapče ;-)
Avatar - gld
4. 4. 2013 16:14
Re: Priblblá americká opica ...
A touto reakciou reaguješ na...? ktorú časť môjho príspevku..? Tam kde sa chválim že by som taliban spacifikoval s jednou rukou v gatiach a druhou v nose za 5 minút?

Ou, tú časť som asi vynechal. :-|
Avatar - Johny.Rico
4. 4. 2013 18:01
Re: Priblblá americká opica ...
A tohle je mi uplně u *. Arabský svět je plný přiblblých opic jako ten na ukázce, až na to v mnohem větším měřítku. Žijou ve středověku, praktikují středověký islám, pak ho tahaj do Evropy... takové vojáky na ně. Tečka!
5. 4. 2013 00:34
Re: Priblblá americká opica ...
Hele, jak tohle muzes napsat? Vis o tom uplne prd (podle Tve "dream" fotky mozna tak z armadni literatury), ale budes tady vykrikovat ze vojaky na ne nebo dokonce ze nejaci lide jsou priblble opice. To je minimalne na facku...

Z lidskeho hlediska jeden z nejhorsich prsipevku na auto.cz... :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
Avatar - RWD
5. 4. 2013 10:06
Re: Priblblá americká opica ...
Moji 3 kamarádi v armádě byli na misi v Afghánistánu. To co říká Johny.Rico jsou slova velmi podobné tomu, co jsem slyšel od nich když se vrátili. Zajímavé je, že než tam odjeli, byli na tom názorově naopak podobně jako ty :-) Zkušenost a realita je vyléčili.
Avatar - Johny.Rico
5. 4. 2013 10:13
Re: Priblblá americká opica ...
Díky za podporu. Opravdu mi nedělá popsat věci tak, jak jsou.
Někteří humanisti to prostě nezvládnou. Vzhledem k tomu, že to flipmode psal kolem půl jedné, myslím, že měl asi slabší chvilku. Nijak mě ten jeho příspěvek nevyvádí z míry.
Avatar - Johny.Rico
5. 4. 2013 10:10
Re: Priblblá americká opica ...
Ahoj.

Vážím si tvých příspěvků, líbí se mi tvé auta a vždy se k autům vyjadřuješ chytře, věcně, dobře. Ale, pokud jde o témata mimo auta, a speciálně tady tohle, tak si raději o tom něco přečti a nekoukej na TV Nova. Mám to štěstí, že tyto záležitosti mohu probírat i jinde než na netu s profesionály v oboru, kteří ti off the record řeknou takové věci, že kdybys je slyšel, zboří ti to všechny ideály, které se zde snažíš nepřímo prezentovat. Naprosto si stojím za tím, že arabský svět je opičárna, kde neumí vyrobit ani kolo když to přeženu.

Na "lidské hledisko" ti zvysoka kašlu! Podívej se, kam nás "lidské hledisko" dostalo v Evropě. Pokud jsi eurohujer a humanista, chápu, že tě můj příspěvěk "lidsky" zklamal. Pokud ne, čti si více nekomerční media, dělej nějaký research na sebe, pak vykřikuj, jo? Díky :-!

P.S.: Fotka je k nicku, pokud jsi nepochopil... asi ne, no...
Avatar - Bristol
7. 4. 2013 12:40
Re: Priblblá americká opica ...
jak si můžeš bejt tak jistý že všichni v arabském světě sou takoví jak říkáš...?? ano mají tam islamistické skupiny, militantní bojůvky co šíří xenofobii...ale když ty napíšeš toto tak vlastně nejsi o nic lepší než oni....ne každej muslim je terorista a ne každej terorista je muslim... ;-) většinová muslimská společnost ve většině tamních zemí se těmto skupinám straní uplně stejně jako my v evropě...problém je že ve zdejších médiích se hold mluví jen o tom kde co vybuchlo a kde se co semlelo...ale tak už to bejvá... ;-)

pravda v Afghanistánu nebo Pakistánu jsem nebyl...ale třeba v Libanonu a Sýrii(ještě před válkou) ano a tam je to přece jen diametrálně odlišné...jak je to v sýrii dnes nevím ale vzhledem k tomu že tam napochodovali výše zmíněné militantní skupiny tak to dnes asi také růžové nebude...ale chtělo by to trochu rozlišovat řadovou společnost, a islamistické skupiny
5. 4. 2013 00:08
Re: Priblblá americká opica ...
Tohle může napsat jen nějaký jeho podobný kámoš :no:
4. 4. 2013 14:21
hmm
Přísám Bohu, jak jsem poprvé uviděl jeho výlev, tak první co mě napadlo bylo... tohle je Americký voják... Nemýlil sem se.. Ano přesně takové lidi oni produkují.. (No pokud jsi skutečným válečným štváčem, nemáš ani jiné možnosti). To myslím jako konstatování faktu, jako nezbytnost... prostě jiná mentalita, jiný svět, jiné podmínky...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Aladeen
4. 4. 2013 16:01
Americká nátura
Vyskakovať si do každého a Fuckovať koľko vládze .
Chlapík v aute urobil dobre , má to natočené ako dôkaz a môže ho obviniť z ohrozovania, napadnutia a poškodzovanie majetku :yes:
Nechápem nutnosť niektorých ľudí sa hneď klbčiť ako zvieratá .. 8-s
Rozbalit vlákno
0
Avatar - qwert88
4. 4. 2013 16:19
hroznej *...
*,kdyby mě začal kopat do auta,tak bych se asi neudržel i za cenu,že bych od něj pár schytal,ten co tam seděl,nebyl na heroinu,nevím kdo může být takhle klidnej,když se mu * snaží rorbít okno
Rozbalit vlákno
0
4. 4. 2013 20:26
Jasný inektelikentuál
rozhazuje rukama, vyřvává samá slušná slůvka- alespoň jsem si zase prosvištěl něco z biologie ;-) a děsně frustrovaný, že ten týpek neleze ven.
Možná to pro něj pak bylo mnohem dražší, než oprava jeho auta..... Jasně - můžou lupnout nervy, ale tohle - tohle je trošku na psychologa.....
Rozbalit vlákno
0
Avatar - beibej
4. 4. 2013 23:15
co to je za američana?
bez .45ACP? stahnul bych okno na dva prsty a vysunul hlaveň. Na okno by ani nešáhl. :-!
A co je to za agresora když si ani neveme basebalovou pálku nebo .44 magnum? >:-[]
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2013 08:37
stalo se mi neco podobnyho
vybrzdeni na magistrale, protože sem to cekal, tak sem ho se mu tesne vyhnul a prejel do pravého pruhu, on se me snasil vytlacit a skrtli sme si blatnikama. když sme zastavili tak ten blbecek z obstarozniho bavoraku kvicel jako prase co de na porážku, delal ze vola policajty a nakonec odjel. skrabnuti nestalo za to, mam to vyfoceny i jak ujizdi od dopravni nehody. mel sem 100 chuti ty policajty volat, kazdopadne musim co nejdriv poridit kameru, protože tyhle pripady se mnozej ...
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Johny.Rico
5. 4. 2013 10:16
Re: stalo se mi neco podobnyho
:yes: :-! Bez milosti na YT, nechat to virálně "prodat," a pak se začnou dít věci. S mediální podporou to jde mnohem snadněji.
5. 4. 2013 12:07
Re: stalo se mi neco podobnyho
stalo se mi pred nekolika tydny neco dost podobneho, jen se mi podarilo stretu zabranit, ale zustali jsme stat a blokovali provoz (nemohl jsem ani rozumne dozadu, couval bych do krizovatky, ani dopredu, kde mi stal napric silnici u svodidel). mam to taky cely natoceny. pred vybrzdovacem jsem zustal zavreny v aute a zavolal policii, ktera to po prijezdu vyresila domluvou. kdyby dotycneho potrestala za vybrzdovani, akorat by si me snazil najit a neco mi udelal, coz mi mimo jiny naznacoval i policista. to cele predvadel za moje "udajne" nedani prednosti, ze na predchozi krizovatce musel kvuli me zpomalit a tim jsem ho omezil v jizde (ano, ve meste a za plneho provozu).

nicmene - byl to starsi bavorak, 520i. nemel taky nahodou spz "ael 56 **"?
5. 4. 2013 12:32
Re: stalo se mi neco podobnyho
byl to 530D model E39, podle ještě zlutejch blinkru obstarozni kousek minimalne 15 roku, kryty svetel byly uz hodne matny, svetla sotva prosvitaly, auto uz toho mělo asi hodne za sebou.
co sem koukal na pojisteni, zrovna mel mit nove po technicke, skoda ze sem si nevyfotil i zadni RZ, zajímalo by me jestli tu technickou mel.
číslo 9S*
Avatar - RWD
5. 4. 2013 10:14
běžny
Když někomu rupnou nervy a jde tomu druhymu vynadat, je to evropsky chlapsky civilizovany řešení. Když mu začne kopat a mlátit do auta a chce mu rozbít držku je to řešení by primitiv a to už se každej musí rozhodnou jestli výzvu přijme, nebo se rvát nechce. V jiných východních zemích by vám zase místo facky klidně rovnou bodli nůž do zad. Tak to prostě chodí. Proto u sebe vozím plynovku a teleskopický obušek vždy po ruce.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jozephko
5. 4. 2013 15:19
Geniálne zvládnutá situácia
Pokiaľ to nie je nahrané, tak krásne vidieť, ako najlepšie vytočiť nejakého magora. Nevšímať si ho a byť úplne kľudný. A navyše si všetko dokumentovať pre náhradu neskorších škôd. Toto by mohli premietať v autoškolách.
Mimochodom, tie kopance do dverí auta urobili asi väčšiu škodu ako samotná nehoda.
Rozbalit vlákno
0
7. 4. 2013 17:19
bacha na to kdo sedi v aute
Stojim za autem na křižovatce, nikde nikdo je na hlavní , ani blinkr nic.Po půl minutě krátce zahoukám. U auta přede mnou se otevřou dvěře a rychle vyléza řidič. Přidám rychle plyn ,blinkr a rychle pryč.Běží za náma a bouchne mi do auta.Zastavím, Vystupujeme.Proti mně běží kluk o půl hlavy vyšší a řve na mne. Řeknu svému mládému, co vystoupil taky. Běž do něj (můj mladej má 120kg a posiluje, o půl hlavy vyšší než útočník) v půlce cesty ho zvedne pomalu ho odnese na kapotu jeho auta a hlavu mu opře o střechu a ruku připravenou k úderu. útočník se omlouvá mému autu naštestí nic není bouchl do skla. Jeho manželka a tchyně hystericky řvou. Uklidním situaci nasedáme do auta a odjíždíme, nedostal ani ránu. Ponaučení bacha kdoi sedí v autě oběti.
Rozbalit vlákno
0