Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Základem příštích Land Roverů budou dvě platformy místo čtyř

Redukce nákladů je důležitá věc a šetří se i u Land Roveru. Modely v příštích letech budou spočívat pouze na dvojici platforem.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
7. 4. 2013 18:17
Re: V tomto případě..
:no: 8-s :no: ;-\ :no: 8-s :no:
7. 4. 2013 06:44
Re: V tomto případě..
Co si pamatuju tak jste vypisovala SZ Vy mně o tom jak budete mít RR:)
A že sem volič KSČM co nevydýchá jak jste úspěšná :))) a já Vám na to odepsal
že budete mít leda tak - no však víte to hnědý :/
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 22:38
Re: V tomto případě..
Už jste to ZASE "pomotal"! VY se MNOU NEsmíte mluvit ;-)
6. 4. 2013 22:27
Re: V tomto případě..
O tom se nesmí mluvit? tady
[odkaz]
jste se označila za budoucí majitelku nového Range:-) to jste si vymýšlela? no to by nebylo konec konců nic nového ;-)
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 19:58
Re: V tomto případě..
Np "pomotal" jste to (docela) DŮKLADNĚ :-)
PS: Nicméně vy jste DOŽIVOTNĚ "na černé listině" (redakce ví za co) = tak se ke mně "na 100 metrů" prosím (i nadále) NEpřibližujte.. ;-)
6. 4. 2013 18:41
Re: V tomto případě..
Vy jste přece hrdá majitelka RR:-) jen Vám vrozená skromnost nedovolí o tom mluvit :yes:
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 15:57
Re: Rover..
(bez diskuzí) ANO :-)
PS: Měřím 159 cm ;-)
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 15:55
Re: V tomto případě..
Ano, to by se opravdu MOHLO stát.. :-|
PS: Nezbývá než (jak jsem napsala) DOUFAT ;-)
PPS: A kdyby NE, tak tu stále ještě bude (mně ani nevím proč docela "sympatická") Toyota Land Cruiser (V8) :yes: :-)
6. 4. 2013 15:44
Re: V tomto případě..
Jasně, té druhé části rozumím. Ale nikde není napsáno, že se rámová karoserie bude u Defenderu používat donekonečna a je dost možné, že výrobce půjde cestou nižších nákladů na výrobu a místo těžkého rámu prostě zvolí samonosnou karoserii s tím, že budou mít milion řečí o tom, jak i nadále je to výborný off-road, který je díky nové karoserii o 200kg lehčí, čím se jeho vlastnosti ještě zlepšily.
6. 4. 2013 15:36
Re: Rover..
Neznám jediný auto od nižší střední třídy výš, do kterého bych si sedl a řekl bych si "tak tohle auto je mi malé, nevejdu se tu, potřebuju o třídu větší". Jasně, některá vozidla jsou větší, jiná menší, ale všechny jsou vyrobené tak, aby svými rozměry vyhovovaly 95% potenciálním majitelům. Ti v těch 5% mají vždycky možnost jít ještě o třídu výš.
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 14:49
Re: čínani
Nejsou ti "číňani" spíš "Indové"? :-)
PS: URČITĚ to je "úspora" když místo skla je "masiv dveří"? ;-)
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 14:47
Re: DC100
Vzhledem k avizovaným NOVÝM (a celkově 16ti) modelů - by MOHLO být (že budou OBĚ "verze" ;-)
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 14:43
Re: V tomto případě..
Defender? Tak to URČITĚ NEeee (byť "své kouzlo" ten vůz MÁ ;-)
PS: Prosím vás - KDE že jsem to psala "že jsem se (já) rozhodla pro V8 5.0 kompressor"? :-)
PPS: Dokonce jsem ani nepsala že "se JÁ NEmohu rozhodnout"! ;-)
6. 4. 2013 13:15
Re: V tomto případě..
Vy ho přece máte doma! dlouho jste se nemohla rozhodnout nad motorem a ale pak jste koupila pětilitrový kompresor! proč se za to stydíte? :yes:
Avatar - petrumr
6. 4. 2013 12:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 11:10
Re: V tomto případě..
Že HO znám (a maličko i jeho vůz) - a váš text "odpoved jak PRASE >:D vubec netusis, ktera bije" se mi příliš NE"pozdávala" ;-)
PS: A dle toho jak citlivě nový majitel pracuje s modely jejiž nové generace již známe (RR a RR Sport), snad se DÁ očekávat že (TAKová klasika jakou je) Defender "nepotentuju" (abych vás citovala :-)
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 11:06
Re: Rover..
Ne pro trpaslíky rozhodně ne - ale termínem "místa habaděj" bych šetřila pro jiné modely (minimálně ten Freelander - i když já bych to asi nepoužila ani tam.. :-)
6. 4. 2013 11:05
Re: V tomto případě..
Nechápu co s tím má společného nějaký český dirigent. To jako, že dirigent a majitel jedné generace ví o nadcházejících plánech automobilky víc než normální člověk?
6. 4. 2013 11:03
Re: Rover..
Ano seděl a je celkem pochopitelné, že v něm bude o něco méně místa, když se jedná o nejmenšího zástupce automobilky. Ale rozhodně to není pro trpaslíky.
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 01:22
Re: Rover..
URČITĚ jste v něm seděl? ;-)
Vepředu je místa "rozumně" (ale MÉNĚ než ve FREELANDERu) - když už :-)
Avatar - Hammunasakra
6. 4. 2013 01:20
Re: V tomto případě..
RÁDA si poslechu "která bije" - schválně jestli o voze víte VÍC než jeho majitel (jeden VELMI DOBRÝ český dirigent :-)
5. 4. 2013 23:55
Re: Rover..
Vpředu je místa habaděj a vzadu dospělý chlap stejně moc sedět nebude. Nebo si alespoň nedovedu představit 4 pány jedoucí na obchodní jednání v Evoque.
5. 4. 2013 23:53
Re: V tomto případě..
Odpoved jak prase >:D v podstate vubec netusis, ktera bije, ale hlavne, ze doufas.
Avatar - karasjan14
5. 4. 2013 23:40
DC100
Není náhodou jednou z posledních informací to, že se bude možná vyrábět jak DC100, tak v budoucnu i nový Defender? A to tak, že to budou dva modely? No, uvidíme. >:D Každopádně Land Roveru hodně fandím! :-)
Avatar - Jaros71
5. 4. 2013 22:38
Rover..
Nový Freelander je zapotřebí..
Stylovka Evoque je pro trpaslíky..
Dnes na Autosalonu jsem se tam sotva vešel..a to 183 cm není tak moc! :no:
Avatar - donPedro
5. 4. 2013 13:55
Re: ha ha
LR deklaruje a "cpt. Šnek" testuje, stačí si to "jůtroubě" najít, RRE tam toho IMHO zvládl docela dost (na SUV pro slečinky do města na nákupy).
Avatar - Hammunasakra
5. 4. 2013 11:37
Re: V tomto případě..
To snad (doufám) NEhrozí... :-)
Avatar - sargis
5. 4. 2013 11:18
ha ha
Skoda cabria? Ani si nemyslim, dokazal by LR obhajit tuhost karoserie a terenne schopnosti (aj ked sa auto do terenu nikdy nevyda, LR deklaruje ich off-road schopnosti). Osobne sa tesim na Disco, to bude vyzva pre vyrobcu. ;-)
Avatar - 3_diamanty
5. 4. 2013 11:18
Re: V tomto případě..
ja sa len modlim nech novy defender nepotentuju ;-) a nespravia z pracovneho stroja nejaku imidzovu hrkalku pre snobov ;-\
Avatar - Hammunasakra
5. 4. 2013 10:51
V tomto případě..
...NE"mám problém" a Land (Range) Rover "DO TOHÓÓÓ" :yes: :yes: :-)