Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Reklamy, které stojí za to: Cadillac ATS a netradiční konkurenti

Cadillac se rozhodl v nové reklamní kampani pro poněkud neobvyklé srovnání svého nejmenšího modelu ATS s luxusním nábytkem, piánem a svatebním dortem. Série krátkých spotů spojených označením „Luxperiments“ nabízí nejrůznější testy.
Zpět na článek
29. 4. 2013 21:45
30. 4. 2013 06:33
Avatar - twistedTSD
29. 4. 2013 18:26
Jedno je jisté
Až se jednou budu rozhodovat mezi klavírem a Cadillacem, budu mít jasno. >:-[]
Rozbalit vlákno
17
Avatar - Hammunasakra
29. 4. 2013 18:43
Re: Jedno je jisté
CHYBA - jsou to docela dobré reklamy na VÝBORNÉ (že je v česku HRUBĚ PODceňované už ani nebudu opakovat) auto :yes: ;-)
Avatar - twistedTSD
29. 4. 2013 19:16
Re: Jedno je jisté
Netvrdím opak... :-)
Avatar - Dinar
30. 4. 2013 06:31
Re: Jedno je jisté
Zase pindy... Kým je v Česku hrubě podceňované? Ukaž mi jediný test, kde to auto podceňují! Opět podsouváš jiným své omezené vidění světa. :no:

A co se tebe týká, samo žes viděla ATS tak akorát na obrázku, s jeho evropskou konkurencí máš nulovou osobní zkušenost, ale pro tebe je ATS výborný, protože neněmecký, jasné. :-!
Avatar - white label
30. 4. 2013 17:37
Re: Jedno je jisté
Kylie viděla naposledy ATS ve své peněžence, což bylo ještě před zavedením eura v Rakousku... >:D >:-[]
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 19:15
Re: Jedno je jisté
:no: 8-s :no:
To bylo za reakci na "ten konkrétní" příspěvek..
PS: No a víte že nějaké ATS by se asi doma možná ještě našly...? ;-)
Plus máme "pixlu" drobných kde jsme byli a které nám zbyly - všechny možné, včetně těch (dánských) "s dírou uprostřed" a tak.. :-)
Avatar - white label
30. 4. 2013 19:57
Re: Jedno je jisté
S dírou uprostřed? Něco jako logo Renaultu? :-O :*) >:-[]
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 20:00
Re: Jedno je jisté
Ne (je to KULATÝ otvor :-)
Jak se to řekne "správně"? Prostě mince s otvorem nebo jak.. ;-)
PS: Potkáte je ve VÍCE zemích, nejblíž asi v Dánsku (je tam moc pěkně, správněji asi "příjemně" - DOPORUČUJI :-)
Avatar - white label
30. 4. 2013 20:23
Re: Jedno je jisté
Já bych se raději podíval někam, kde jsi ty ještě nebyla, teda pokud takové místo ještě vůbec existuje... :*) >:D
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 20:55
Re: Jedno je jisté
..ale těch JE... :-)
PS: Třeba na Tahiti - jsem NEbyla a RÁDA bych se tam někdy podívala.. tak POSPĚŠTE ;-)
A NEstále a NElíbala jsem se na balkonu hotelu Cap-Eden-Roc (jak říkal Tom Cruise v jednom filmu.. :-)
A Buřtík byl s kamarády (na motorkách) před lety v Jižní Americe (hlavně Argentině) a vodopády Iguacu (největší na světě) jsou fantasie - tam bych se HODNĚ chtěla podívat..
a... a raději už končím ;-)
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 19:15
Re: Jedno je jisté
:no: :no: 8-s :no:
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 19:25
Re: Jedno je jisté
Blbínku! Podceňované (99%) potencionálních kupců - podívejte se na prodejní čísla (a obávám se že nějak zásadně se to nezmění ani s příchodem evropského "prémiového" motoru = naftového bi-turbo 4válce :-)
30. 4. 2013 17:11
Re: Jedno je jisté
Peugeot 605 s BITURBEM to ale není......to je JISTÉ. :no: >:-[]
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 19:23
Re: Jedno je jisté
To JE ale H-L-O-U-P-O-U-Č-K-Ý příspveček, že? ;-)
Avatar - white label
30. 4. 2013 17:29
Re: Jedno je jisté
Takže, co je konkrétně na těch reklamách docela dobrého (kromě samotného auta)???
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 19:44
Re: Jedno je jisté
Ta myšlenka VŮBEC NEní špatná - ale jinak dobré je HLAVNĚ to auto ;-)
Avatar - white label
30. 4. 2013 19:52
Re: Jedno je jisté
Samotná myšlenka je sakra málo, viz i Dinar 6:33.
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 19:55
Re: Jedno je jisté
Ok, NEdělám to často (a "ráda" ;-) ), ale "uznávám" a MĚNÍM názor :-)
PS: asi mne "ovlivnilo" to auto - je to jeden z (mála) mých "favoritů" ;-)
Avatar - beibej
29. 4. 2013 21:45
ATS jsem jel
a je to velice dobré auto, ale tyhle reklamy mi přijdou naprosto idiotské!!!! kde je humor a nadsázka? proč třeba nepolili cadiho benzínem a nezapálili ho? To by se to pak porovnávalo s dortem >:-[]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Lonestarstate
29. 4. 2013 23:58
Re: ATS jsem jel
Taky se mi ty reklamy vůbec nezamlouvají. Nedávají žádný smysl. To by taky mohli rozmlátit Cadillac baseballovou pálkou a pak marně máchat po poletující mouše. Výsledek? Moucha je mocnější jak Cadillac. 8-s

ps: současné Cadillacy jsou výborná auta :yes:
Avatar - Dinar
30. 4. 2013 06:33
Re: ATS jsem jel
Základní myšlenka není špatná, ale výsledek je tragický, tak zoufalé reklamy už jsem dlouho neviděl.
30. 4. 2013 10:22
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
3
30. 4. 2013 17:13
Re: možná jsem sentimentální...
KÝLIÍ se to ale strašně líbilo......nakonec její příspěvky rovněž nejsou ani vtipné ani smysluplné, takže vlastně platí obligátní svůj k svému.
Avatar - Hammunasakra
30. 4. 2013 19:28
Re: možná jsem sentimentální...
Vy znáte nějakou "KÝLIÍ"? No k VÁM by někdo takového jména "docela pasoval" :-)
PS: Mně se hlavně LÍBÍ to auto = HODNĚ, byť ho "klasicky" s lepší motorizací (V6 3.6) do Evropy raději rovnou VŮBEC NEvozí...
Avatar - white label
30. 4. 2013 17:33
Re: možná jsem sentimentální...
Je to stupidní...., ale taky jakou jinou reakci bys od nás, "čečenských muslimů", čekal, viď Bariku... 8-s ;-)
30. 4. 2013 20:52
Klasický americký přístup,
takže tam naprosto zbytečně ničí cenné staré věci. Proč? Jen tak, protože to nějaký nafetovaný markeťák vymyslel a jeho šéf to schválil, aby už konečně mohl na golf. Kdyby to aspoň udělali nějak vtipně, třeba že by na tom klavíru jeli 4 dummies. A samozřejmě na stejných místech potom "otestovat" i Cadillac. Takhle je to o ničem, protože je tam sice plno nedůvěryhodných keců, ale žádné relevantní srovnání. Potom by se vidělo, jestli by mu taky třeba na prvním hrbu neuletělo kolo ;)
Rozbalit vlákno
0