Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus IS F Sport od TRD: Za čtvrt milionu navíc ještě ostřejší

Některým zákazníkům nestačí ostré vzezření nového IS s paketem F Sport. Chtějí ještě více a externí tuneři pro ně nejsou to pravé ořechové.
Zpět na článek
19. 5. 2013 15:03
19. 5. 2013 18:14
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2013 13:42
Moc se mi líbí..
..nový Lexus IS a ta nabídka TRD (Toyota Racing Development) TAKÉ :yes: :-)
PS: Snad do té do sebe a 2litrových 4válců na naftou zakoukané Evropy také DORAZÍ :-|
Rozbalit vlákno
7
Avatar - N6600
19. 5. 2013 20:00
Re: Moc se mi líbí..
Zial, je to vylucne pre Japonsko.

Osobne ma viac s.rie, ze nove IS nedostane verziu IS-F. Za to by som Lexus skopal do bezvedomia... Asi si rozbijem prasiatko, predam oblicku a kupim si toto - [odkaz] Twin Turbo a vraj az 700 koni :-)
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2013 21:50
Re: Moc se mi líbí..
Nedostatne V8,v nějakém americkém magazínu (nebo kde?) se zmiňovali o variantě V6 turbo či bi-turbo.. ;-)
Avatar - N6600
20. 5. 2013 07:45
Re: Moc se mi líbí..
No, ked James Healey z USA Today recenzoval Lexus IS-F, tak spomenul, ze IS-F uz nasledovnika nedostane vobec. Neviem, ci ho chcu nahradit RC-Fkom, alebo s tym seknu uplne. Tiez nespresnil, odkial to info ma a ci je to pravda. Sam Lexus tvrdi, ze novu IS-F zvazuje. Osobne to vidim blede. [odkaz]
Avatar - Hammunasakra
20. 5. 2013 13:40
Re: Moc se mi líbí..
Snad bude nějaký "lepší" motor alespoň v tom Lexus IS Coupe = Lexus LF-CC (rsp. asi definitivní názevm bude Lexus RC?
Avatar - N6600
20. 5. 2013 14:55
Re: Moc se mi líbí..
No, zacat by mali s 2.0L. Ten pravdepodobne nahradi 250tku, resp. to bude zakladna motorizacia. 350tka zatial zostava. Co bude ako dalsi stupen Lexus nepovedal. Akurat len vyhlasil, ze nebude jediny :-)

Ano, s definitivou to bude Lexus RC.

Osobne Lexus milujem, ale miestami mu fakt nerozumiem >:D
Avatar - Hammunasakra
20. 5. 2013 15:31
Re: Moc se mi líbí..
Osobně "též" a (asi) "též" :-)
19. 5. 2013 13:43
Za čtvrt melounu...
...raději [odkaz]
Rozbalit vlákno
1
19. 5. 2013 15:13
Re: Za čtvrt melounu...
Ty jsi teda komik.
19. 5. 2013 15:03
Nádhera
Myslim, že nový IS patří mezi nejhezčí ve svý třídě :-)
PS: Adam Novák - pokud jsi schopný dát k článku o autu jako je Lexus IS odkaz se škodovkou roomster.... >:D >:D >:D asi nebudeš milovník aut... >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Magnetofon 4
19. 5. 2013 18:13
Lexus = lestene prdy, padelky ala trznice
Lexus = lestene prdy, navyse nekaly Japonsky import. Lexus nema ziadnu histriu, ziadnu tradiciu, Lexus umelo vytvorila Toyota ako luxusnu znacku. Navyse samotna Toyota zacinala auta vyrabat tak, ze nelegalne okopirovala US auta hlavne od Fordu/Chrysler. Vlastne aj Lexus zacinal tak, ze kopiroval Mercedes.

Nasim podnikatelom niektorym uz nie je dobra Europska premia - Made in EU resp. Americka a tak si musia kupit tieto nekale Japonske padelky, lestene prdy.

Kto chce skutocnu premiu si kupi Europske auta - BMW, MB, AUDI, BENTLEY, RR alebo Skodu Superb.
:yes: :yes:
Rozbalit vlákno
4
Avatar - biscuit
19. 5. 2013 18:19
Re: Lexus = lestene prdy, padelky ala trznice
mas samozrejme pravdu, ale vuci soucasnosti je to absolutne irelevantni. navic to slovo kopirovani, bych zvazil, jestli neni az prilis nespravedlive. pres rameno si dodnes koukaji vsichni konkurenti.. kopirovat v pravym slova smyslu, umeli vzdycky nejlip rusaci a cinani ;)

jinak bych ti doporucil, nekdy, i pres svuj odpor, si do takoveho lesteneho prdu sednout a poradne se projet. mozna pak pochopis, proc si nekteri vybiraji tato auta ;)
Avatar - N6600
19. 5. 2013 19:44
Re: Lexus = lestene prdy, padelky ala trznice
Dakujem, dakujem! Konecne si mi otvoril oci!

Idem predat svoj Lexus (vlastne obe) a bezim si hned zajtra kupit Superba. Samozrejme v kombiku, aby som prevazal co najviac vzduchu a v dechte, co nic nezerie >:D
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2013 21:47
Re: Lexus = lestene prdy, padelky ala trznice
..a Maserati "smím"? ;-)
..a Infiniti s LEXUSem nesmím (naučila jsem se to "dobře"? :-)
Sorry, ale vy jste napsal KVWAVWINU (ze 6ti zmíněných "jakoprémiových" vozů je plných 50% Volkswagen Group.. ;-)
..a Rolls Royce dát do jednoho pytle se Skodou Superb - to je :yes: :yes: :-)
20. 5. 2013 07:10
Re: Lexus = lestene prdy, padelky ala trznice
Změň doktora ,nebo léky :-!
Avatar - biscuit
19. 5. 2013 18:14
maska
ja jsem se porad jeste neszil s tim prednim grillem. v ty cerny barve to vypada nejlip.. taky je prima, ze tam neni to debilni stribrny oramovani grillu.

na druhou stranu s povdekem kvituju, ze uz lexus jde v oblasti designu vlastni cestou a jiz jej neni mozno povazovat za asijskej mercedes :-) i kdyz mne osobne to nikdy moc nevadilo a stary is200 a 300 jsou pro me porad jedny z nejmilejsich aut...
Rozbalit vlákno
0