Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Aladeen
Zaujímavé
Aladeen
| 3. 6. 2013 11:06
Mne sa to auto aj celkom páči :yes: Otázka je ako na tom bude s kvalitou a Bezpečnosťou .... ;-)
Avatar - WinDiesel
Zaujímavé
WinDiesel
| 3. 6. 2013 11:33
O to bych se až tak nebál. Vývoj probíhal ve spolupráci s renomovanými globálními výrobci autodílů, auto pro Evropu není auto, které se dá koupit v Číně.
Já bych měl paradoxně obavu o ceny, pokud roste kvalita a mají se splnit všechna ta (často debilní) nařízení EK, bude cena dost vysoká a pokom je skutečně otázka, zda si to někdo koupí.

Design mi nepřijde podivný, naopak, je to docela hezké a zajímavé, třeba to je ta správná cesta ............
Zaujímavé
_MT_
| 3. 6. 2013 12:05
Také bych to tak viděl. Cena bude někde na úrovni zaběhnutých Korejců, pokud ho postaví podle evropských standardů. Nízký zájem jim zase tolik vadit nebude, mají dost práce s háčkováním rozvíjejících se trhů, které budou mít v budoucnu nemalý potenciál. Mezitím si tu nějakou pověst vybudují i bez výprodejových cen.
Avatar - WinDiesel
Zaujímavé
WinDiesel
| 3. 6. 2013 16:00
To mne nenapadlo, s tím, že vlastně ani nepotřebují žádné velké prodeje, které by nestíhali produkovat. :yes:
Avatar - Bubáq
Zaujímavé
Bubáq
| 3. 6. 2013 16:03
Není podivný. Zvenku docela ucházející. Nejhorší jsou plasty v interiéru, nejen pohledově, ale i smradem.
Je podivné, že se EU nebrání těmto smradům. Na co vlastně EU máme? Hračky, domácí spotřebiče, teď auta... Pamatuje na záběry z výroby interiérových plastů v kterési čínské "automobilce" před cca 3 roky zde na ACZ? Od té doby se možná technologie zlepšila, ale kvalita substrátů a samotných plastů nikoliv.
Great Wall expanduje do Evropy (?), ale jejich výroba v Bulharsku skomírá. Dělají stále 3-4 vozy denně, a protože zájem o ně je stále zanedbatelný, odběratelé nemají čím platit za dodaná auta. Jasně, trh je v krizi, ale záměr byl dodávat levná auta. Jednak nejsou tak levná, aby odpovídala koupěschopné poptávce, a jednak jejich kvalita stále straší... Good luck!
Avatar - WinDiesel
Zaujímavé
WinDiesel
| 3. 6. 2013 19:23
Slyšel jsem od Bulhara, kolegy z oboru, že to je jen zástěrka, ta fabrika v Bulharsku. Ta bulharská část joint-venture je údajně jen o evropských dotacích a ta čínská část je o získání EU "approval" - EU made car.
Tedy - podle něj - hlavní vlna by měla přijít z Číny - tedy jestli se nějaká vlna bude konat .......... začíná se mi to zdát dost nepravděpodobné.
Podivné?
Borja
| 3. 6. 2013 14:22
To je zase titulek "podivné", co je na tomhle podivnýho? Čekal jsem něco ve stylu SsangYongu nebo podobně, ale tohle má šmrnc. Sice je jasný, že Čínani zase opisovali, ale znám spoustu ošklivějších aut a spousta se jich pořád prodává i u nás, viz např. Roomster nebo Lodgy. Když zůstanu u SUV, tak ošklivější než tohle jsou i X1, X3, Tiguan, GL, CR-V nebo ASX.. a popravdě řečeno slovo podivné si řeknu, když potkám na silnici Rapida..
Avatar - WinDiesel
Podivné?
WinDiesel
| 3. 6. 2013 15:59
Auto CZ = bulvár

pro autoCZ je jediný normální design VW/Audi/Škoda vše ostatní je nenormální až podivné .........
Avatar - shamal
Podivné?
shamal
| 3. 6. 2013 16:01
Podivní redaktoři auto.cz opět udeřili!
Avatar - H/K_svwet
mne dizajn tohto auta
H/K_svwet
| 3. 6. 2013 20:55
pri vsetkej ucte k redaktorom .... vobec nepride podivny ... to auto vyzera prave ze celkom fajn a zaujimavo ale podivne urcite nie ;-) .... mne to pripomina trosku toyotu urban cruiser [odkaz] svojimi proporciami aj tvarom ;-)
Avatar - R32
mne dizajn tohto auta
R32
| 4. 6. 2013 07:59
Presne to ma napadlo keď som pozrel fotku - Toyota Urban Cruiser... :yes:
Avatar - Ada je zase tady
A proč ne?
Ada je zase tady
| 4. 6. 2013 00:36
Otázka je za co to bude evropský zákazník kupovat, když prakticky všechny výrobky, které kupujeme, jsou Made in China...

Vypadá to líp, než všechny rendlíky a šílený Rumunster. Na designu toho auta by mi jen vadila ta francouzská tlama a digitální tachometr. Nic víc se z těch obrázků usoudit nedá.
Avatar - R32
A proč ne?
R32
| 4. 6. 2013 08:02
Z (úbohých) fotiek sa dá usúdiť, že to má len dva airbagy, že v top výbave bude dosť divná koženka a plasty budú tvrdé ako v Rapide... >:-[]
Podivný Bures
Gilgit
| 4. 6. 2013 12:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.