Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Francouzský trh klesá, čeká se na nové modely

Francouzští zákazníci čekají, až se rozjedou prodeje dvou malých SUV domácích značek. Podle analytiků by tyto vozy měly pomoci skomírajícímu trhu.
Zpět na článek
Avatar - deolator
5. 6. 2013 13:51
Re: Tak čeká
Člověče, zaplaceno adekvátně výkonu té či oné společnosti, pro kterou PILNĚ pracují...
5. 6. 2013 06:52
Re: Ovšem...
A vlastníkem ŠKODA AUTO a.s. je VW a.g. a když se ten rozhodne,že ve Škodě budou vyrábět místo aut třeba syrečky,tak s tím nikdo z českého vedení nic nenadělá.
4. 6. 2013 23:37
Re: Ovšem...
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

Jak si můžeš všimnout, vlastníkem ochranné známky ŠKODA AUTO je ŠKODA AUTO a.s. se sídlem v ČR.

Existuje na to však ještě jiný pohled. Starší značky byly většinou regionální. Nehledě na to, kdo kdy bude příslušné ochranné známky vlastnit, bude to česká značka. Tím jen získá právo s nimi nakládat. Na historii to nic nezmění. Trochu jiná situace by byla, kdyby někdo shodou okolností vytvořil stejnou značku a před vstupem na trh, kde je chráněná, ji koupil. Teoreticky se to stát může.
4. 6. 2013 22:44
Re: Tak čeká
Čoveče, co je to adekvátně zaplaceno??? Já si myslím, že si Evropané budou moci dovolit nových aut kolik chtějí... až začnou zase pilně pracovat, až práce bude přednější, než zábava, až se přestanou ohánět svými právy za nic (např. důstojně žít z podpory), ale namísto toho spojí spotřebu se svým výkonem atd. adt.
4. 6. 2013 20:50
Re: Ovšem...
Myslíš si že jsem tak blbej a nevěděl co tím myslí.Nauč se používat pojmy ironie, a sarkasmus..Co je ten sraptur přezdívka kterou máš na gymplu?Piš normálně né jako pako z pomocný, stačí tu na senilní dědek ada.Takovým slovním pohrdáním si zajištuješ že tě nikdo nebude brát vážně.
4. 6. 2013 20:03
Re: Ovšem...
Ano je to nezpochybňutelný fakt. Já jsem to tak rozhodl a cup cup nožičkou.
4. 6. 2013 20:00
Re: Ovšem...
Neříkej mi tati. Btw. to co ty zde meleš má s fakty společného tolik co ty s Einsteinem.
4. 6. 2013 19:59
Re: Ovšem...
Škoda auto a.s. je společnost sídlící v ČR, je česká a hotovo. Je to nezpochybnitelný fakt.
4. 6. 2013 19:54
Re: Ovšem...
Předpokládám, že myslí sraptura
4. 6. 2013 19:53
Re: Ovšem...
Ježiš ty jsi vůl... Jaguar a Land Rover byly už předtím britské značky a budou. Tímto končím tuto diskusi, protože to, co jsem napsal je nezpochybnitelný fakt.
4. 6. 2013 19:06
Re: Ovšem...
Mně by se líbíla X6M, ale jelikož yeti není ve verzi RS, tak budu chodit pěšky.Abych se náhodou neztrapňoval mnohánosbně kvalitnějším vozem.

Adam Novák má ve všem pravdu je to nový Ježíš Kristus, jediné co chybí je pověšení za trencle na kříž ale to možná někdo v jeho blízkosti udělá když je bude zásobovat takovými kecy.
4. 6. 2013 19:01
Re: Ovšem...
Co je blio cross, nějaký tvůj imaginární vůz?
4. 6. 2013 19:00
Re: Ovšem...
Pokud vím český stát prodal VW nejenom fabriku sakumprásk, ale i značku. Pokud je tomu jinak informuj mne jak to tedy je. U většiny firem je značka to nejdražší co firma má. Že než škodu koupil vw tomu tak nebylo je dost jasné, pověst na západních trzích měla jako trabant u nás.
4. 6. 2013 18:50
Re: Ovšem...
Ale ať je vlastněná německou, holandskou, nebo třeba čínskou firmou, pořád je to česká značka.
4. 6. 2013 18:34
Re: Ovšem...
Vážně? Takže jim Ford prodal firmy, ale značky prodal Britům? Zajímavé to jsem opravdu nevěděl. >:D
4. 6. 2013 18:28
Re: Ovšem...
Jsou vlastněné indickou firmou, ale jsou britské.
4. 6. 2013 17:36
Re: Ovšem...
Pokud si na tom něco nepochopil obrať se na www.justice.cz a tam si zadej Škoda auto a dále pro tebe stačí výpis platných. https://or.justice.cz/…s/ui/vypis-vypis
4. 6. 2013 16:33
Re: Ovšem...
Takže je Škoda vlastně holandská. >:-[]
To ovšem v Boleslavi rádi uslyší. :-)
Avatar - petrumr
4. 6. 2013 15:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 6. 2013 15:30
Re: Ovšem...
Diskuse je o značce a ta je jasná Škoda auto. Tato značka není v majetku žádné české firmy. U firmy Škoda auto a. s. je uveden jediný akcionář a tím je Volkswagen International Finance N.V. Amsterdam, Herengracht 495, 1017 , Nizozemské království.
4. 6. 2013 15:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 6. 2013 15:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 6. 2013 14:04
Re: Ovšem...
Každopádně pan Škoda může mít národnost českou , ale automobilová značka Škoda nemůže mít národnost českou , protože národnost je příslušnost osoby k určitému národu.
4. 6. 2013 13:32
Re: Ovšem...
Nemaš protože jsi mluvil o značkách, a značka jako taková patří tomu kdo ji vlastní. Jestliže je majitelem značky např. GM což jak známo je firma příslušejíci do USA, tak je to značka americká.
Avatar - deolator
4. 6. 2013 13:28
Re: Tak čeká
Ano, tragikomicky úsměvné. Automobilové impérium čeká! No a zhruba 90% evropské populace zase čeká, až jí bude adekvátně zaplaceno za její práci a bude si moct něco takového, jako je nové auto, vůbec dovolit. Ale nedočká se. Impérium realizuje "hlubší" myšlenku, vyrábí v Asii, aby si logicky nahrabalo pokud možno ještě víc... Hurá! Že to nemá logiku? Neva! Ale - čeká... 8-s
4. 6. 2013 12:50
Re: Ovšem...
Neodpověděl jsi mi na otázku. Podle tebe jsou Jaguar a Land Rover indické značky, Lamborghini německé, Opel americký?
4. 6. 2013 12:26
Re: Ovšem...
Značka nemá žádnou národnost,tu má občan. Např. POLDI Hütte, s.r.o.,má taky sídlo na Kladně a už není česká.
4. 6. 2013 12:18
Re: Ovšem...
Chyba. Národnost značky se určuje podle sídla. Mohl bys také říct, že Jaguar a Land Rover jsou indické značky, Lamborghini německé, Opel americký atd. Opravdu si to myslíš?
4. 6. 2013 12:17
Re: Ovšem...
Nezáleží na tom, kde má sídlo, ale kdo je její vlastník.
4. 6. 2013 12:10
Tak čeká
A v Německu asi taky čekají, když jim klesá.
4. 6. 2013 11:51
Re: Ovšem...
Tak střešní okno si kupovat nemusíš, a pokud vím, tak si můžeš dokoupit mezipodlahu. S tím tachometrem a otáčkoměrem plně souhlasím.
4. 6. 2013 11:49
Re: Ovšem...
Společnost ŠKODA AUTO A.S. má sídlo v Mladé Boleslavi, a Mladá Boleslav je na území České republiky, a tudíž je ŠKODA Yeti český vůz.
Avatar - Ada je zase tady
4. 6. 2013 11:37
Re: Ovšem...
Yeti je dobrá volba. Vadí mi pár drobností: nemá to klasický šíbr, ale celoskleněnou střechu, takže je z toho v létě skleník (a ta síťka to nezachrání). Kdyz se položí, nebo vyjmou zadní sedadla, nevznikne rovná ložná plocha. Nvím proč Škodovka trvá na tom hloupém designu čísel na tachometru a otáčkoměru, kde jsou čísla kolem dokola a některá dokonce vzhůru nohama. A proč rádio nemá dlouhé vlny :no:

Samozřejmě - ve srovnání s rendlíkem Blio cross a podobnými korejskými šuplíky je tohle auto někde úplně jinde :yes:
4. 6. 2013 11:26
Re: Ovšem...
Soused už kvůli ní prodává půl roku starou X5! Má zálusk na 2,0TDI...Další z modelů co nemá konkurenci :yes: :-)
4. 6. 2013 11:11
Ovšem...
...všechno, co je zde napsáno, nic nemění na tom, že v této třídě je jasná volba Škoda Yeti se skvělými motory TDI, levnými náhradními díly. Škoda je kvalitní a spolehlivá česká značka, což se také vztahuje na model Yeti. Model Yeti Vám sousedé budou závidět. Tak neváhejte!!!
BRAVWO ŠKODA!!! :yes: :yes: :yes: