Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: R.X45 AMG: Značkové kolo od Mercedes-Benzu za 180.000 korun

Značková kola nabízí kdejaký výrobce aut včetně domácí Škodovky. U Mercedesu, respektive AMG ale pochopitelně nejsou z nejlevnějších.
Zpět na článek
Avatar - flyboyeda
11. 6. 2013 13:11
To kolo je lepší jak auto
o tom není pochyb,ale za 180 000 kč bych si nechal postavit lepší kolo
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Pekelná Micinka
11. 6. 2013 13:36
Re: To kolo je lepší jak auto
Tak vzhledem k tomu, že komponenty jsou stejně od běžných firem, tak asi ano.
11. 6. 2013 14:05
Re: To kolo je lepší jak auto
...já za 90.000,- Kč tady tohle ;-)
Avatar - TeeJay
11. 6. 2013 14:13
Re: To kolo je lepší jak auto
Krádný design, ale zdá se mi, jako by to kolo bylo hrozně krátké - řidítka blízko sedla. Ale třeba je to jen optický klam.
Avatar - flyboyeda
11. 6. 2013 16:12
Re: To kolo je lepší jak auto
Máš pravdou jsou trochu kratší než je zvykem v této kategorii,respektive představec je kratší,ale to nevadí ba naopak,je to lepší na jízdu z kopce,ale zas o to horší do kopce,něco za něco,já mám ještě kratší představec mám kolo na fourcross a výhoda krátkého představce je taky v tom že tě z toho nebolí záda
11. 6. 2013 22:28
Re: To kolo je lepší jak auto
tak to je hlavně o geometrii celýho kola a tvejch tělesnejch dispozicích, ne jen o dýlce představce. A samozřejmě hraje velkou roli jízdní styl. Na sjezďáka nebo 4x, kde furt stojíš, je blbost dávat dlouhej...
12. 6. 2013 10:42
Re: To kolo je lepší jak auto
Tohle kolo je naprostá pecka! Rotwild R.X2 FS z modelové řady 2013 rozhodně krátký neni. Právě tento rám je použitý i na modelu AMG. Měl jsem možnost si jej otestovat ve standardnich barvách u dealera v Plzni a doslova mě spadla čelist z jízdních vlastností!! Od té doby šetřím...