Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tatrováci možná budou montovat místo nákladních aut Škody

Někteří zaměstnanci kopřivnické automobilky Tatra budou možná nějaký čas montovat vozy pro mladoboleslavskou automobilku Škoda Auto.
Zpět na článek
Avatar - Ham.
26. 5. 2009 10:40
Re: To zase dopadne,
...a výsledek bude také to stejné, místo slušného auta nižší třídy SUV náklaďák. ;-)
Avatar - Special-line
25. 5. 2009 13:46
Re: To zase dopadne,
Celkem zcestný příspěvek. V tomhle bych rozhodně problém neviděl, co se týče přesnosti výroby je to prakticky to samý.
25. 5. 2009 12:24
Re: To zase dopadne,
"hodinářskou práci ve Škodě" >:D :yes:
Avatar - white label
25. 5. 2009 10:09
Re: Nezná bratra..
Ale co když mu potom ulítne...bez tchýně! :no: >:D
neregistrovaný "maxo"
25. 5. 2009 00:51
Re: Nezná bratra..
tak kup manzelke vznasadlo. >:D
Avatar - white label
25. 5. 2009 00:37
Re: Nezná bratra..
Prober se spíš ty... >:-[]
"Řeč" byla pouze o LCD "obrazovce", rozhodně ne
o navigaci... :-! ;-)
Avatar - euro89
25. 5. 2009 00:29
Re: Nezná bratra..
prober se!!! navigaci nemá v základu ani většina dražších aut a určitě by jí VW dávalo zrovna do šáde v základu... >:D tohle auto měli pojmenovat místo Yeti spíš Peněz - Škoda Peněz. >:-[]
Avatar - white label
24. 5. 2009 22:42
Re: Nezná bratra..
Já to nevím, nikde ještě nejsou k dispozici konfigurátory na Yetiho, ani v Německu. Ale silně o tom pochybuju, spíš se přikláním k odhadu Navtecha... ;-)
Avatar - skejpa
24. 5. 2009 22:18
Re: Nezná bratra..
ne, neuvazuju. jen me to zajimalo. cista nahoda, kdyz sem tak projel obrazky...
xD znamena smajlika s velkym smichem v obliceji. promin, mladistva degenerace a zaroven absence nekterych smajliku tady na foru ;-)
Avatar - white label
24. 5. 2009 22:13
Re: Nezná bratra..
Co je to to "xD"?
Ty uvažuješ o Yeti?
Avatar - Ham.
24. 5. 2009 21:46
To zase dopadne,
20 let si nesáhli na výrobu osobních aut a dnes budou dělat jemnou hodinářskou práci ve Škodě, to už vyjde nastejno poslat tam horníky z OKD, tam je práce ještě míň.
Avatar - skejpa
24. 5. 2009 20:55
Re: Nezná bratra..
ze by se ve skodovce pohli ledy ? :-) to se mi nechce verit. ze by tam nebylo nejake šedé radio se zelenym displejem ? :-) pokud ne tak to :yes:
24. 5. 2009 20:01
Re: Nezná bratra..
Nikdy neříkej nikdy! Když jsem nedávno viděl zase u milostpaní ojebanej ráfek, tak tohle bude brzy velkorysej kauf! ;-)
24. 5. 2009 19:59
Re: Nezná bratra..
Tak to nevim. Podle mě jsou všechny auta na presentaci "naditý" všim, co jde. Podívej se aostatní modely na stránkách. Vrchol je Columbus s TV, nebo bez a Amundsen, co má snad i menší obrazovku. Podle mě to už bude snad standart, nějaký "normální" rádio tam nevidim. Ale auto bez televize, jako by nebylo >:-[] >:D

PS: koukám, že u oktávky rádia jsou... no nevim. Ta navi už dneska stojí, jako rádio před pár lety. Za 23 litrů mě to přijde, jako povinnost.
Avatar - pelikoš
24. 5. 2009 18:43
Re: Nezná bratra..
slyšel jsem,a ty tatraplány pak nikdo nechtěl,viděl jsem nějaký dokument...špičkový auto takhle skončilo
Avatar - white label
24. 5. 2009 14:58
Re: Nezná bratra..
Tatra nezná bratra..., ale se sestřičkou si občas říci dá... >:D
Avatar - white label
24. 5. 2009 14:55
Re: Nezná bratra..
Navtecha se ptej spíš na gastronomii...(piva apod.)
Tyhle otázky jsou na něj trochu mimo a pochybuju,
že zrovna on už by si objednával třeba Yet!iho... >:D
Avatar - white label
24. 5. 2009 14:43
Re: Nezná bratra..
No jo, nebyl jsem vůbec daleko od pravdy..., jen to bude naopak...nebudou se tam dělat VW s palubkou ze Škodovky, ale Škodovky s palubkou od VW... :-! >:D
Avatar - T613
24. 5. 2009 14:26
Re: Nezná bratra..
jednou už to tady bylo. Akurát v MB montovaly Tatraplány a Kačeny. Ale kvalita šla rapidně dolů. Takže se můžeme těšit konečně na kvalitně vyrobené Škody >:-[] :yes:
Avatar - skejpa
24. 5. 2009 12:53
Re: Nezná bratra..
hele navtechu ty to budes vedet :-) v tom yettim je ta obrazovka na stredovem panelu standardem ? ja jen, že sem cirou nahodou jeste nezahledl jinou verzi a ted mi tak docvaklo jestli vubec nejaka jina existuje :-)
24. 5. 2009 11:07
Nezná bratra..
Kdo se tady nedávno podobný myšlence smál a tatrováka málem omejvali?! >:D