Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: GM zmenšuje ztrátu v Evropě, pomohl Opel Mokka

Koncernu General Motors se v Evropě v poslední době příliš nedaří, řeč je hlavně o automobilce Opel. Časy se ale mění.
Zpět na článek
26. 7. 2013 11:05
26. 7. 2013 22:07
Avatar - del42sa
26. 7. 2013 11:05
GM
když už tady odkazujete na společnou spolupráci GM s PSA nebylo by od věci uvádět odkaz, který je aktuální [odkaz]

Projekty jsou nakonec 3, nikoliv 4. Jsem si jist, že tu už o tom byl článek ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
26. 7. 2013 11:14
Zajímavé, zrovna Mokka
mi příjde jako jedno z nejošklivějších současných aut, ale můj názor je zjevně menšinový.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - Nerez
26. 7. 2013 11:19
Re: Zajímavé, zrovna Mokka
Mokka je pěkné auto, ale osobně bych si podobný typ auta nekoupil. Příjde mi zbytečné. Ale je to módní trend a lidi taková auta chtějí. Pro Opel jedině dobře, protože současná Astra se podle mě nadvakrát nepovedla a její prodeje nejsou takové jako u minulých generací.
Opel by měl rychle přijít na trh s novou Corsou a zvednout její prodeje. I když současné generaci se nedaří špatně, i ona by se mohla prodávat lépe a tomu by mohla nová generace pomoci :yes:
Avatar - twistedTSD
26. 7. 2013 12:11
Re: Zajímavé, zrovna Mokka
Mně design Mokky nevadí. A tato kategorie je dnes v Evropě "in".
Avatar - 3_diamanty
26. 7. 2013 12:19
Re: Zajímavé, zrovna Mokka
uvidime co s rozbehnutym predajom mokky spravi sestersky chevy TRAX ktory je podla mna krajsim autom a tvar karoserie a aj tie hrany mu pasuju lepsie ako ovalna mokka.... ale to je len moj nazor ;-)

opel sa potrebuje pozbierat... ale mam pocit ze casdace ani adam mu nepomozu lebo je to okrajovy segment... a mokka zase tiez nie je vsemohuca na vsetko stacit nebude.... tak som zvedavy dokedy ta radost z mokky vydrzi ;-) ... aby nezaspali na vavrinoch....

chce to hlavne uz novu corsu .... a nejake schopne SUV..... inak sa opel nepozbiera
Avatar - Bristol
26. 7. 2013 12:25
Re: Zajímavé, zrovna Mokka
Souhlasim...nova Corsa a nahradit hroznou Antaru a dalsi generace insignie a astry nechat zhubnout...adam je podle me dobrej tah i mokka :yes:
Avatar - 3_diamanty
26. 7. 2013 12:34
Re: Zajímavé, zrovna Mokka
mokka je fajn .... ale samotna mokka opel nezachrani.... a jej predaje prichodom novej SX4, traxu a coskoro aj novej malej hondy a hyundaia alebo F500X nebudu rast vecne ... neviem co s tou corsou opel tolko vyckava...... uz tu mala davno byt ;-\ rovnako aj nejake poriadne SUV.... antara je skutocne predajne slabe a neuspesne auto
Avatar - Jaros71
26. 7. 2013 19:00
Re: Zajímavé, zrovna Mokka
Corsa prošla faceliftem,a prodává se na západě dost dobře.
Nová bude zřejmě za rok..a to stačí.
Antara je problém,nové střední SUV už tady mělo být.. 8-s
Astra by potřebovala zhubnout jako Golf VII..
Mokka je povedená a i přes vyšší cenu se prodává dost dobře.
SUV jsou prostě v kurzu.. ;-)
Chevrolet-Daewoo je jen levnější derivát GM..Trax se mi nelíbí hlavně v interieru..tam to šetření je znát! OPEL je někde jinde.
28. 7. 2013 06:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 7. 2013 23:27
Re: Zajímavé, zrovna Mokka
Zajímalo by mě teda co se ti líbí?
26. 7. 2013 22:07
Adam
Možná by se u takového článku slušelo napsat i úspěch Opelu Adam.

Opel je nestíhá vyrábět, přidává směny atd.

Jsem rád protože je to pěkné miniauto, což se nedá říct o všech :-)
Rozbalit vlákno
0