Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan: Velká svolávací akce pro nový Note

Nový Nissan Note sice na náš trh dorazí až v říjnu, v Americe si už ale stihl pekelně zavařit.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
1. 8. 2013 13:36
par mexikancov
zabudlo namontovat nejake srouby a uz sa z toho robi svetova senziacia.... taketo veci sa stavaju denno denne len sa to nemedializuje .... nejeden autorizovany servis vam vrati auto v horsom stave ako bolo ked do neho auto islo a toto sa nikde neriesi ;-)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - patrikw
1. 8. 2013 15:09
Re: par mexikancov
tak stane sa ;-\ čakám kedy sa do toho zapoja miestny vw fanatici >:D
Avatar - Nadzvukovy
1. 8. 2013 21:29
Re: par mexikancov
>:D Si pamätám, v dobe keď som mukloval pre VAG a bola interná aférka, že v Španielskej výrobe Ibizi, sa našli nové auta s prepalenými sedadlami z cigariet a prázdne flaše od vína ... :-!
Avatar - pelikoš
2. 8. 2013 07:01
Re: par mexikancov
bohužel, svolávačky se nevyhnou nikomu.fakt je ten, že japonci s tím jdou hned ven a někdo holt tutlá
Avatar - twistedTSD
1. 8. 2013 17:41
Re: par mexikancov
Zajímavé, že svolávačky ti vadí jen a pouze u německých výrobců, jinak jsou v pohodě.
Avatar - patrikw
1. 8. 2013 20:34
Re: par mexikancov
tak NIEKTO by to už vedel sformulovať a zhrnúť tak že za to môžu francúzi ;-) neviem odkiaľ ste prišli na to ze mi vadia zvolavacky pouze u nemeckých vyrobcuu? mam tu par príspevkov a myslím si že som to napísal zo zdravím rozumom aspoň čo sa týka aut ako takých. Takže bud ste môj príspevok nepochopili alebo pochopili a dotklo sa vás to.
Avatar - twistedTSD
1. 8. 2013 23:15
Re: par mexikancov
Byla to reakce na toppera82, u kterého mě udivuje neuvěřitelně rychlá změna názorů. ;-)
Avatar - patrikw
2. 8. 2013 10:14
Re: par mexikancov
tak to pardon ;-) tak mňa udivilo minule porovnanie ceed gt a koleos a to nech sú akokoľvek dobré
Avatar - PeterLuk
1. 8. 2013 22:22
Ako naň pozerám...
je to celkom pekné, pritom však nenápadné auto. Videl som v Blave červený Note so sport paketom a za mňa...
BRAVO NISSAN!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pelikoš
2. 8. 2013 06:59
Re: Ako naň pozerám...
dokonale malé velké auto :yes:
Avatar - pelikoš
2. 8. 2013 06:57
nový nissan note
stane se. a bohužel i nissanovi ;-)
v pátek jsem prolezl důkladně nový nissan note a musím uznat, že to je auto, které se vymyslelo hlavou.krásný design a přijde mě velmi praktické.takové malé velké auto.výbava parádní-4 kamery,navi v češtině,posuvná lavice,zadní dveře otevíratelné o 90 stupňů(a vzadu poradím,aby se posadili majitelé oktávek a bude jim padat brada, co je tam místa).no jedním slovem PARÁDA!!!
bravo nissan
Rozbalit vlákno
0