Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan: Velká svolávací akce pro nový Note

Jan Mička Jan Mička 1. 8. 2013 • 14:30
50
11
Zobrazit náhledy (50)
Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note Nissan Note
Nový Nissan Note sice na náš trh dorazí až v říjnu, v Americe si už ale stihl pekelně zavařit.

V důsledku špatně utažených šroubů zadních sedadel vyhlásil Nissan velkou svolávací akci, která postihne přibližně 13.000 kusů modelu Note (v Americe Versa Note). Ve výjimečných případech mohou šrouby dokonce chybět! Konkrétně se jedná o vozy modelového roku 2014, jež byly v Mexiku vyrobeny do 5. července a distribuovány v Severní Americe. Jednoduchá výrobní vada by mohla mít v případě dopravní nehody fatální následky!

Svolávací akce byla vyhlášena neprodleně po zjištění problému. Dle Nissanu by měli být všichni majitelé vozů se situací srozuměni přibližně do poloviny srpna. Automobilka zároveň dodává, že dosud nezaregistrovala případ, kdy by měla výrobní vada dopad na zdraví cestujících či dokonce vzala lidský život.

Vozů, které jsou určeny pro evropský trh, se tento problém netýká. Výrobu pro náš kontinent zajišťuje továrna v britském Sunderlandu.

Témata
Avatar - patrikw
2. 8. 2013 10:14
Re: par mexikancov
tak to pardon ;-) tak mňa udivilo minule porovnanie ceed gt a koleos a to nech sú akokoľvek dobré
Avatar - pelikoš
2. 8. 2013 07:01
Re: par mexikancov
bohužel, svolávačky se nevyhnou nikomu.fakt je ten, že japonci s tím jdou hned ven a někdo holt tutlá
Avatar - pelikoš
2. 8. 2013 06:59
Re: Ako naň pozerám...
dokonale malé velké auto :yes:
Avatar - pelikoš
2. 8. 2013 06:57
nový nissan note
stane se. a bohužel i nissanovi ;-)
v pátek jsem prolezl důkladně nový nissan note a musím uznat, že to je auto, které se vymyslelo hlavou.krásný design a přijde mě velmi praktické.takové malé velké auto.výbava parádní-4 kamery,navi v češtině,posuvná lavice,zadní dveře otevíratelné o 90 stupňů(a vzadu poradím,aby se posadili majitelé oktávek a bude jim padat brada, co je tam místa).no jedním slovem PARÁDA!!!
bravo nissan
Avatar - twistedTSD
1. 8. 2013 23:15
Re: par mexikancov
Byla to reakce na toppera82, u kterého mě udivuje neuvěřitelně rychlá změna názorů. ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku