Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar na Nürburgringu testuje nový čtyřválec (video)

Britská automobilka v příštím roce začne stavět motorárnu pro nový motor. Jeho testování už probíhá.
Zpět na článek
5. 8. 2013 15:01
5. 8. 2013 15:41
5. 8. 2013 13:25
Těším se jak malej
Až přijde tak budu nejspíš pokukovat po novém autě, D3 bych nechtěl, alfa zatím nejspíš nebude tak to vidím na Jaguara, XF je na mě moc velký, XS vypadá jako ideál. Už aby to bylo!
Rozbalit vlákno
2
5. 8. 2013 14:35
Re: Těším se jak malej
Xf je veliký jen při,, parkování'' . Uvnitř toho místa mnoho není.Ale chápu tě.Když mé Xf doslouží, také si asi pořídím tohoto menšího Jaga.
Avatar - Barrichello
5. 8. 2013 14:38
Re: Těším se jak malej
mě přijde XJ tak akorát >:D
Avatar - Hittman
5. 8. 2013 15:01
TSI
Bože! Já být Jaguarem, sáhnu po 1,2 TSI, ideální volba. Možná 0,9 TwinAinr by taky nebyl k zahození >:-[]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Barrichello
5. 8. 2013 15:41
Re: TSI
tfujtajxl >:D Ale jako recese dobrý
Avatar - Pekelná Micinka
5. 8. 2013 15:54
Re: TSI
No pozor. Myslím, že malé motory o objemu od 1,5 nejsou ničím nereálným u malého Jaguaru.
C-X75 demonstroval, že dokáže i malý motor celkem vyhnat na výkon, který by pro malý sedan byl dostatečný. Samozřejmě, asi by muselo dojít k poklesu výkonu kvůli provozním nákaldům a životnosti, ale i tak by to pro entry level model mohlo stačit. [odkaz] poloviční výkon, tedy 250k by pro malého Jaga byl velmi dobrý, takže se dá odvodit, že nakonec by i ten objem 1,2 mohl být dostačující, ale myslím, že minimálně v téhle generaci aut se ještě takového poklesu neodčkáme a že těch 1,6 jako základ pro auta třídy XS je tak optimální.