Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Elantra po faceliftu sama zaparkuje

Hyundai před týdnem vypustil upoutávku faceliftu sedanu Elantra. Nyní je vše oficiálně prozrazeno a my se můžeme zaměřit na hlavní novinky.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
13. 8. 2013 11:58
som zvedavy co to spravi s predajom elantry
ten nasadeny naftak pre europu.... zrejme pojdu predaje lepsie ako doteraz... ono elantra nazivo vobec zle nevyzera.... nie je moc fotogenicka to uznavam ale nazivo si dovolim povedat ze je to celkom v pohode auticko.... a tvary su celkom pritazlive a netuctove ..... nuz sam som zvedavy co ten diesel spravi s predajmi... ale asi to bude spravny tah ....
Rozbalit vlákno
5
13. 8. 2013 12:39
Re: som zvedavy co to spravi s predajom elantry
Tady bych si dovolil nesouhlasit. Naživo vyniknou totiž věci, které se dají na fotkách zamaskovat, a to zejména z profilu příšerně neforemní zadní partie. Co se mechaniky týče, nejde mi do hlavy, jak se mohla elantra s jediným motorem v nabídce prodávat líp jak třeba corolla se 3. To myslím v dobrým :-)
Avatar - 3_diamanty
13. 8. 2013 12:54
Re: som zvedavy co to spravi s predajom elantry
mne pride nazivo celkom pekne auto... na foto naopak nie... foto su hnusne.... kazdy to vidi inak .... mne sa nazivo celom pozdava a aj tie linie a tvar strechy,,, nazivo doslova lahodka pre oko... ono je to u kazdeho ine... niekomu sa nepaci ani nazivo ani na fotkach.... ale mne pride ze je malofotogenicka ale nazivo to take zle nie je

s tym predajom je to mozno aj o cene... corolla je zrejme drahsia ako elantra, boh vie ci je to fakt len o cene ale elantra asi nebude az take zle auto ako ju mnohi odsudzuju....
13. 8. 2013 13:05
Re: som zvedavy co to spravi s predajom elantry
Já ti nevím, čověče, přes ten zadek se nějak nemůžu přenést [odkaz] [odkaz] [odkaz] 8-s
Avatar - 3_diamanty
13. 8. 2013 13:37
Re: som zvedavy co to spravi s predajom elantry
ano to je fakt vyzera to dost nepekne ... toto je uz trosku lepsie [odkaz] .... chce to poriadne kolesa ... aby neboli nejako utopene v tom barokovom blaniku

toto vyzera tiez celkom ok: [odkaz] chce to poriadne kolesa
14. 8. 2013 07:42
Re: som zvedavy co to spravi s predajom elantry
no ja som zvedavy, ze ci konecne zacnu dovazat aj trosku lepsie vyskladanu vybavu... na slovensku je len jeden stupen {mne to vobec nevadi}, ale niektore "detaily" ma odradzuju od jej kupy a nutia prejst ku konkurencii. napr. radio bez rds, chybajuci bluetooth, bezklucovy pristup len s automatom, alebo neosvetleny odkladaci priestor pred spolujazdcom {to by sa dalo prezit, ale nie za tie peniaze}. ja dufam, ze po facelifte uz nieco poriesili {pri radiu si nie som vobec isty} a ak nie, tak hyundai aspon trosku zrealni cenu...

p.s.: elantra vedela sama parkovat aj doteraz : [odkaz] teraz by mala vediet elantra parkovat nielen pozdlz, ale aj napriec
a aj i30 vie sama parkovat doteraz, len v eu autach to nie je.
13. 8. 2013 11:58
Vypadá tak nějak...
stejně :-O
Rozbalit vlákno
1
13. 8. 2013 13:54
Re: Vypadá tak nějak...
vidím to tak nějak...
stejně...
13. 8. 2013 13:57
Foto noveho interieru
zde: [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
14. 8. 2013 09:39
Elantra umí prakovat
Elantra před faceliftem umí taky sama zaparkovat a má i jinou výbavu.
Ovšem to nebylo určeno pro Evropský trh.
Rozbalit vlákno
0