Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Hyundai ix35 pro rok 2013

Minulý týden se v Nošovicích rozběhla výroba dlouho očekávaného faceliftu Hyundai ix35. Novinku můžeme nyní vidět i v pohybu.
Zpět na článek
16. 8. 2013 13:02
Re: Předek
ukaz mi prosim, kde ustoupilo od unifikace AUDI?
16. 8. 2013 09:36
ix35? fl
Tohle je nova ix35? jestli jo, tak jdu do toho.. Vse co se mi libilo u Kia Sportage a nelibilo na stare ix35, tak se vse zlepsilo a nacpalo do nove ix35.. no parada a predni maska je super, konecne to vypada dobre!
16. 8. 2013 00:52
Tohle není ix35 :-) Nevím kde to autor sebral ale tohle je b
;-\
Avatar - twistedTSD
15. 8. 2013 22:52
Re: Prečo?
S Tucsonem máš pravdu, ale to ve tvém odkaze je podle mě ix35 před faceliftem. Evropský facelift by měl vypadat takhle: [odkaz]
Avatar - Ada je zase tady
15. 8. 2013 22:07
Korea, nebo Čína?
Design je opravdu asijský... :no: Samoúčelně protažená světla, divná, nahoru zvednutá boční linie, pouťové zadní svítilny :no: Ještě horší je interiér, šílené kelímky, zbytečně vypouklá palubka opticky značně zmenšuje prostor pro cestující :no: :no:

Nicméně ještě horší je chybějící ruční brzda a opravdu malý podélný prostor na zadních sedadlech. :no: :no: Celek korunuje nemožnost vytvořit po sklopení zadních sedadel rovnou ložnou plochu.

Celkově tedy rozhodně NE! :no:
15. 8. 2013 20:15
Re: Prečo?
Aha, tak a byl to dříve opravdu už ten facelift? To se mi moc nezdá, že by byl facelift různý, ještě bych si počkal na ofiko fotky
Avatar - petrumr
15. 8. 2013 19:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - PeterLuk
15. 8. 2013 19:28
Re: Prečo?
Pred faceliftom áno, ale zatiaľ čo európska verzia vyzerá po facelifte takto: [odkaz]
ázijský Tucson vyzerá po facelifte takto: [odkaz]
15. 8. 2013 19:11
Re: Prečo?
Nevypadal Tucson a ix35 náhodou úplně stejně? A není toto náhodou lift obou dvou? V tom je nejspíš ten ukrytý vtípek, co? ;-)
15. 8. 2013 16:41
Re: Předek
IX 35 sa mi nepaci a napriek tomu sa predava sa na mraky. Focus sa mi nepaci a predava sa neocakavane dobre. Asi nie sme optimalna vzorka. V AT je IX 35 na kazdom kroku a na dovolenke v IT sa mi javil z SUV (spolu s Kaskajom) asi najpredavanejsi model. Musime si zvyknut, ze my nie sme ti, ktori rozhoduju co je pekne a co nie. Rozhodnu dalsie desattisice ludi ;-)
Avatar - PeterLuk
15. 8. 2013 15:57
Prečo?
Na videu je Tucson, ale európska verzia ix35 má predsa iný predok aj zadok. Nemáte fotky ako toto auto vyrábajú v Nošoviciach, chcel by som vidieť.

Mimochodom, mne sa páči Tucson viac ako ix35, ajkeď nutno uznať že jej facelift pomohol.
Avatar - PTS
15. 8. 2013 15:52
Re: Předek
Souhlas... Když proti mě jede OIII bez LEDek, tak nemám šajnu a to žádný laik nejsem :-! Unifikace je sice dobrá, ale všeho s mírou... Bohužel dnešní design automobilek se staví na stejných prvkách a tak holt je to pak jak přes kopírák >:-[]
15. 8. 2013 15:28
Re: Předek
Nesouhlasím s tím že je hezčí, tohle je prostě jenom zmenšená kopie Santa Fe. Takhle přehnaná unifikace se už nevyplatila "větším borcům", jako je třeba BMW nebo Audi, kteří od tohohle trendu honem rychle ustoupili. Podívejte se dneska třeba na Škodovku - kdo z vás na první dobrou pozná Octavii od Rapida? Málokdo. A kdo z nás pak na první pohled rozezná předek Santa Fe od ix35? Asi taky málokdo. Čili já se přimlouvám za větší odlišení...
15. 8. 2013 15:02
Re: Předek
Předek možná ano, ale na tom moc nesejde. Pořád se jedná o neuvěřitelně ošklivou vysokou hroudu plechu na malých kolech a s nízkými okny. Sice se ten ultravysoký ponton snaží maskovat tím černým spodním plastem, ale marně.
Ano, vím že se jich v ČR prodala hromada a divím se tomu. A trpím, když tento výtvor kolem mě projede, i Lada Niva vypadá lépe...
Avatar - KANKUNEN
15. 8. 2013 14:58
Předek
se povedl, je to jednodušší a hezčí.