Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Poslechněte si Porsche 918 Spyder řádící na Severní smyčce

Oficiální výstavní premiéra sériového Porsche 918 Spyder je už blízko, automobilka však hybridní supersport stále testuje.
Zpět na článek
Avatar - PlugIN
10. 9. 2013 16:58
hh
Tak nakonec i s několikasetkilogramovou zátěží akumulátorů čas 6:57. :-)
Avatar - Petrolhead_CZ
9. 9. 2013 21:28
Re: Zvuk???? KDE???
Ferrari 599 GTO, LaFerrari, F12 Berlinetta, Aston Martin One-77, Lamborghini Murcielago SV, Lexus LFA a hlavně Pagani Zonda Cinque/R atd. atd. znějí mohem líp.
Avatar - PlugIN
8. 9. 2013 13:56
Re: Zvuk???? KDE???
Carreře GT se stejně nedokáže zvukem žádné auto rovnat. :-)
Avatar - PlugIN
8. 9. 2013 13:55
Re: zvuk
Jo ten zvuk jako z pekel budu oplákavat a slintat po něm asi ještě dlouho. .)
Avatar - PlugIN
8. 9. 2013 13:53
Re: Sklamanie?
Hm tak jsem slyšel že o 100 koní méně výkonnější nová 911 GT3 natrhla Italii prd#el jak nic. Tak nevím :-) Je ale pravda že 918 nakonec žádné terno asi nebude, ale že by Porsche ujel vlak? Nesmysl. :-)
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 9. 2013 20:49
Re: Zvuk???? KDE???
Murcielago SV je úžasnej kousek, jeden z mých oblíbených, ale poslechni si dechberoucí V12 v LaFerrari: [odkaz] (na dvanáctiválce Ferrari, Lamba a Aston Martinu se stejně nic nechytá) nebo motorbikeový čtyřválec v Jaguaru C-X75: [odkaz]

I P1 zní skvěle, to elektrické hvízdání tomu dodává říz: [odkaz]
6. 9. 2013 19:21
Zvuk???? KDE???
Čekal jsem něco velkolepého, něco z čeho mi naskočí husí kůže. No nedočkal jsem se. Popravdě dnešní doba elektro-super-hypersporťáků mi začíná lézt krkem. Toto Porsche je toho dalším důkazem. Ještě, že jsou auta, která ten pocit umí tzv.od přírody-i když už se nevyrábí...
[odkaz] a všimněte si jak daleko je ta kamera od trati tady >:-[]
5. 9. 2013 22:28
Re: Sklamanie?
rozne zdroje...tuto:

"Cieľom McLarenu je pokoriť hranicu 7 minút. Všetko horšie je podľa nich pomalé a nezaujímavé. Chcú mať ten najrýchlejší supercar schválený do cestej premávky."

[odkaz]

[odkaz]

Inak tie fotky P1 su neskutocne krásne [odkaz]
5. 9. 2013 21:24
Re: Sklamanie?
Psali tam něco o tom, že někdo očekával snad 6:30 (proto má být 7:04 zklamáním). Nevím, nesleduji. Mně ten článek zaváněl vařením z vody.
5. 9. 2013 21:20
Prujem
Jo to Carrera GT to je alespon povedenej typ a legenda. Todle se vubec nepovedlo, vykony to nema, osklivy to je, neprodejny, tak snad uz abysme zapomeli ;-\ Za todle budou padat hlavy. Zkratka propadak, vsak uz bylo na case neco posrat. P.S. Ferrari na NS zadnou slavu ani nikdy delat nebude, pac to nema zapotrebi.
Avatar - Ham.
5. 9. 2013 21:11
Re: Sklamanie?
Zase jen silácké řeči, McL žádný čas zajetý nemá, má jen kopec řečí, takže nemá co stlačovat. A Ferrari na NS žádnou slávu nikdy neudělalo, takže opět uvidíme.
Avatar - Petrolhead_CZ
5. 9. 2013 20:50
Re: Sklamanie?
Ha ha, LaFerrari žádné selhání brzd nemělo, bylo to probrždění řidiče...McLaren kolo zatím zajeto má, sice ne oficiální, ale to je právě o důvod navíc k tomu, aby se člověk domníval, že je 918 slabota, protože McLaren ten čas hodně pravděpodobně stlačí ještě níž. Ferrari nikdy Nürburgringem posedlé nebylo, zatím všechno perfektně odladí na Fioranu a jak dokázala 458 Italia a F12 Berlinetta (+další skvělá Ferrari z minulosti), je to jen a jen ku prospěchu věci. Řekneme si za půl roku a vsadím se, že Porsche bude smutně čumět na LaFerrari a P1 z propadliště dějin.
Avatar - Ham.
5. 9. 2013 18:00
Re: Sklamanie?
To jsou silácké řeči, 918 má čas na NS 7:14, McLaren nemá zajeto nic, jenom krouží a testuje a Ferrari se na NS ještě ani neodvážilo, zatím předvedlo jen selhání brzd na Fioranu.. Takže se závěry jaké je 918 zklamání bych počkal tak půl roku.
Avatar - Petrolhead_CZ
5. 9. 2013 16:31
Re: Sklamanie?
Protože Volkswagen. Je známým faktem, že Auto.cz produktům tohoto pitomého koncernu nadržuje. 918 Spyder je zklamáním skrz naskrz, Porsche si nechalo ujet vlak.
Avatar - Czerwik
5. 9. 2013 16:22
zvuk
Sekundy hore dole... mne hlavne chýba ten krásny formulový zvuk Carrery GT
Avatar - iudex
5. 9. 2013 15:42
Sklamanie?
Zaujímavé, že tu pri čase 7:14 min. nie je ani slovo o nejakom sklamaní, kdežto v nedávnom článku o McLarene sa čas 7:04 min. prezentuje ako sklamanie. Prečo?