Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Brabus 850 Shooting Brake 6.0 Biturbo 4Matic: Nevíme, kolik jede, ale bude rychlý

Brabusu sice z tiskové zprávy vypadla jedna z nejzásadnějších informací, ale asi nebude problém uvěřit tomu, že je to opravdu nejrychlejší kombík s pohonem všech kol na planetě.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
11. 9. 2013 08:35
To se mi líbí
Jdu do politiky za komanče, bohatým slíbím menší daně, pracujícím větší platy a líným větší dávky. Za chvíli mám auto, které se konečně do kopce nedusí ani plně naložené.
Rozbalit vlákno
0
11. 9. 2013 08:49
Neskutečný hnus
Viděl jsem v Brně u Hoška éčko od Brabusu, no vesnický tuning hadra a tohle je na tom hodně podobně. Tak nevkusný exteriér, to je do nebes volající...
Rozbalit vlákno
4
11. 9. 2013 09:11
Re: Neskutečný hnus
Zrovna dneska jsem zahlídl projíždět SL Brabus a je to neskutečná raketa teda, i když už to vypadalo takové moc cingrlátkové, křidélko sem, spojler tam, tak to bylo neskutečně arogantní dělo, ač jsem měl na přechodu zelenou, nešel jsem tam :-)
11. 9. 2013 11:53
Re: Neskutečný hnus
Tyjo zavist je hrozna vec vid?
12. 9. 2013 07:40
Re: Neskutečný hnus
[odkaz]
nezlob se na mně, ale ten plast na blatníku vypadá jak z Lídlu v akci
11. 9. 2013 20:01
Re: Neskutečný hnus
Srovnávat Brabus s tuzingem je opravdu trošku mimo mísu. Chápu že se nemusí líbit tyto auta všem, ale Brabus je co se týká Mercedesů prakticky referenční firma...

PS: Když se podívám na vítěze různých Tuning Cupů, tak je mi z toho zle. (vítěze, ne tu ostatní lůzu...)