Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat 500L Living: Za delší verzi se připlácí 20.000 Kč

Sedmimístné MPV je dostupné ve dvou stupních výbavy. V základu vůz nabízí klimatizaci, šest airbagů nebo Bluetooth handsfree.
Zpět na článek
20. 10. 2013 20:50
Avatar - Ja Prvni 123
16. 9. 2013 22:16
Nenechme se zblbnout mediální masáží...
a běžme se na to podívat.
Já už jsem tu udělal.. a viděl jsem dobře zpracované, solidně vybavené auto "full size".
;-)
Já jsem benzínomilec, takže se mi líbí ta 1.4, ale pro milovníky dieselu ta 1.6 není špatná.
Tohle nebude nikdy auto obchodních zástupců, tím méně managerů.. ale jako normální auto pro normální lidi mi přišlo fajn.
Ještě jsem se v něm nesvezl, ale nečekám velkou změnu proti "krátké" 500L a ta jela opravdu příjemně...
Rozbalit vlákno
1
17. 9. 2013 07:33
Re: Nenechme se zblbnout mediální masáží...
1.4 T-Jet 88 KW bude v 1.kvartále 2014. :-!

Moje dojmy z jízdy:

Fiat 500L Living 0.9 77 KW TwinAir Plus:

Materiály dobré,ohlučnění taky.Ve dveřích textil.Ja neřídil,ale torzka naladěna velmi dobře i při ostřejší jízdě.Tlumení nerovnosti dobré,jak asfalt,tak kostky.Motor při rozjížděni je slyšet,ale při kvaltech 4,5,6 je tichý a to i kolem 170.Aerodynamika taky dobré odhlučnění.Převapil ten dvouválec,jak je živej.Brzdy dobře brzdí.Řazení nevim,kdyz jsem neřídil a posilovač také ne.Ale jinak dobré.Víko kufru je docela těžké.Start-Stop fungoval rychle.Celkově pozitivní dojem a to včetně motoru.Teď je možnost navigace a zpětné kamery.Living nemá panoramu,což je dobře.Rádio hraje hodně dobře.
20. 10. 2013 20:50
Konkurencia nespi
Auticko vyzera dobre a vo verzii living bude urcite aj prakticke ale su tu dva vazne problemy co ho deklasuju. Pri pohlade nan je mi to luto lebo sa mi sktutocne paci.
Prva vec je velmi sebavedoma cena. Druha - mizerne motory. Mam na mysli benzin. Diesel ma nezaujima. Preco tam nedali preboha multiair alebo aspon T-jet? Za to cenovo sa osmelili a je tam cena ako za multiair uz pri 0,9. Keby konkurencia spala tak sa nedivim, ale ona nespi. Meriva ma velmi zaujimave akcne vybavy aj ceny. Mozno trochu viac papa ako tsi alebo ta 0,9. Ale nie o tolko aby ju to deklasovalo...naopak..
Rozbalit vlákno
0