Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Porsche 918 Spyder a jeho vyspělá technika

Hybridní nástupce Carrery GT zrychlí z 0-100 km/h za 2,8 sekundy. V kombinovaném cyklu vůz spotřebuje 3,0 až 3,3 litru paliva na 100 km.
Zpět na článek
3. 10. 2013 23:23
3. 10. 2013 23:48
4. 10. 2013 01:04
4. 10. 2013 01:08
4. 10. 2013 01:17
4. 10. 2013 14:01
4. 10. 2013 07:37
3. 10. 2013 21:52
Slovenské Porsche
Len podotknem, že toto Porsche je aj kúsoček slovenské, niekoľko karbónových dielov preň sa totiž na Slovensku začína vyrábať.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Berenika ANTIDIESEL
4. 10. 2013 08:26
Re: Slovenské Porsche
Šmarja Slováci co je to za filozofii všude kde to jde si jen přihřívat polívčičku, UDĚLEJTE SI VLASTNÍ !!
učit se můžete třeba v USA CALIFORNIA FREMONT TESLA MODEL S [odkaz] :-) Ale každopádně spalovací polelnico-hybridní šunky typu přepálený Porsche co potřebuje vyluftovat sklady svých spalováků protože zatím nic lepčího neumí nebo nechce umět NECHVÁLIT a NEPŘICUCKÁVAT >:D >:D >:D >:D
Avatar - Hotwire
4. 10. 2013 16:04
Re: Slovenské Porsche
Maju tu vobec nejakeho admina? Ze tento sasek co tu neustale spamuje a robi reklamu este nedostal ban. :*)
Avatar - Petrolhead_CZ
3. 10. 2013 22:12
České Ferrari
Klaudius: Česko má zase podíl na LaFerrari, které bude mít čelní sklo z Hořovické továrny nedaleko Berouna.
Rozbalit vlákno
3
4. 10. 2013 07:33
Re: České Ferrari
Tak za to tiež :yes: , z toho vidno, že v tunajších krajoch máme šikovných a na úrovni ľudí a máme na viac ako zásobovať pracovnou silou zahraničné montážne fabriky. ;-)
Avatar - Berenika ANTIDIESEL
4. 10. 2013 08:34
Re: České Ferrari
Šikovný ZAPRODANCE a PIKOLÍKY co přicmrdujou u výroby přiblblýho hledí pro rudou popelci leda pro mareše v který si neodvezeš ani novou pračku domů z obchoďáku natož rodinku na výlet!
JÓÓÓ tak takovejch ČECHÁČKŮ máme v těch Čechách dost to jooo o tom žádná ...

ALE MÁME I OPRAVDOVÝ HRDINY A ČECHY CO NĚCO DOKÁZALI ... [odkaz]
4. 10. 2013 08:42
Re: České Ferrari
Už si daj odchod niekam medzi seberovných ty chudák bez mozgu.
3. 10. 2013 22:26
Kopřivnická Octavia
A Tatra má zase pro změnu podíl ve Škodovce, protože se na lisovně lisují některé díly pro Octavii.

Takhle tu můžeme být do rána..
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Petrolhead_CZ
3. 10. 2013 23:21
Re: Kopřivnická Octavia
Je ale trochu rozdíl výroby dílů na exkluzivní a budoucí legendární hypersport od nejlepšího výrobce superaut na planetě od dílu pro obyčejnou a prachsprostou oktávku. To je jádro týhle věci...
Avatar - blake26
3. 10. 2013 23:23
video
chalani komenty ste uplne zabili myslim si ze spominat taketo veci ze 20 srubiek vyrobenych na SVK sa montuje na airbus nema vyznam to su prkotiny

ja skor pozeram na to video, ked som ho videl prvy krat tak sanka dolu a ked som ho videl este x krat tak stale dolu proste takto ma vyzerat prezentacia auta vramci specialnych efektov uplne super vo mne to vzbudzuje velke emocie ano Porsche je pre mna naj znacka no na druhej strane som este nevidel prezentaciu na LaFerrari ani Mclaren .... vyvedte na z omylu ak nieco maju a postnite video budem len rad predsa len su to skvosty automobilizmu :-)
Rozbalit vlákno
6
Avatar - blake26
4. 10. 2013 01:04
Re: video
fajn dik za videa len nerozumiem preco neboli nejako extra prezentovane no nic moje poradie sa tak ci tak nemeni najlepsie video ma pre mna porsche potom ferrari a potom mclaren
porsche ked sa na to pozeram ako nezaujaty clovek to ma vysvetlene s vaznostou hovori to clovek cize nieje potreba citat a este sledovat veci + je to z hladiska grafiky najprepracovanejsie
co sa tyka ferrari nie je to zle no necitim tam tu dokonalost ako v pripade porsche niektore veci prilis rychlo prebiehaju na to aby som ich stihol registrovat popripade zhodnotit
a mclaren ma sklamal trosku dlzkou videa to ze to auto ma najlepsiu aerodynamiku je fajn ale auto ktore stoji takmer 1 mil eur si zasluzi trosku viac odprezentovat co ponuka a co dokaze ...
Avatar - Ham.
4. 10. 2013 01:08
Re: video
tak Ferrari i McL nemají na takové blbůstky čas, musí testovat a ladit na Nordschleife a ne si hrát s nějakým videem. ;-) >:D
Avatar - blake26
4. 10. 2013 01:17
Re: video
praveze Porsche na taketo "blbustky" cas ma pretoze chlapci z konkurencnych stajni este ladili auta ked 918 spyder nalozilo 6 57 na NS a este sa uvidi ked budu mat semislicky kolko daju potom cize tvoj sarkazmus prilis nevysiel (they see me rollin and hatin) >:-[] a mimochodom taketo detaily ako su videa marketing atd robia tieto auta niecim specialnym a raz ked je to odflaknute tak to nemusi urobit dojem aj ked ponukany tovar za to stoji ...
Avatar - Ham.
4. 10. 2013 14:01
Re: video
Jj, Porsche je vysmáté, první produkční kára pod 7 min. to hoši z McL i Ferrari pohnojili. Leda, že by to teď dali pod 6 min. >:-[]
4. 10. 2013 07:37
Re: video
Tak to si trošičku vedľa, ono sa toho vyrába podstatne viac ako len pár drobností. Na 918 ide z Dunajskej Stredy centrálny nosný diel, kufor a celé telesá predných a zadných chladičov (2+2) - všetko z karbónu.
Nevar z vody keď nevieš o čom je reč. ;-)