Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jeep Cherokee má stále problémy s devítistupňovým automatem

Dlouho odkládaná od Jeepu se stále neprodává. Prodej začne, až automobilka bude zcela spokojena s kvalitou auta.
Zpět na článek
12. 10. 2013 19:24
12. 10. 2013 20:20
13. 10. 2013 04:42
13. 10. 2013 09:00
13. 10. 2013 09:22
Avatar - flyboyeda
12. 10. 2013 14:00
jestli není dizajn ten největší problém,
tak je Jeep Cherokee opravdu problém pro Jeep
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Bubáq
12. 10. 2013 15:00
Re: jestli není dizajn ten největší problém,
Znovu jsem se při spatření Čírokejova snímku pořádně lekl.... ;-\
Snad si vyslouží pochvalu za funkci devítikvaltu, až se sériová verze dostane novinářům do pařátků... Ale pochvalu za vnější design se bude opravdu hledat v celém světě těžko. Napadá mě srovnání s novým Nissanem X Trailem: to fakt bylo pro Jeep tak nesnesitelné pomyšlení, že by dobré prodeje měly být posichrovány sympatickým vzhledem?
Prostě nechápu....
Avatar - flyboyeda
12. 10. 2013 15:23
Re: jestli není dizajn ten největší problém,
s brekem vzpomínám na předchozí generaci
Avatar - S8
12. 10. 2013 23:17
Re: jestli není dizajn ten největší problém,
No vidíte, chlapi, a pro mě je to zase první Grand Cherokee, kterýho bych si koupil, a to právě kvůli tomu vzhledu.... Lidi jsou různý, takže tomu nechme volný průběh, třeba Vám pak udělají facewrinkle (opak faceliftu) a budete zase spokojení Vy ;-)
Avatar - flyboyeda
13. 10. 2013 09:05
Re: jestli není dizajn ten největší problém,
na prodejní čísla tohoto indiána jsem zvědavej, samozřejmě budou skreslený, protože první kdo je koupí budou autosalóny a né koncoví zákazníci, takže první zveřejněná čísla o prodejích budou stejně irelevantní
Avatar - Jaros71
13. 10. 2013 10:32
Re: jestli není dizajn ten největší problém,
Souhlas..konečně nějaký nápad a Jeep 21.století.. :yes:
Avatar - flyboyeda
12. 10. 2013 16:26
Chrysler dostává kapky
Viper se neprodává a tenhle cherokee skončí stejně rychle jako Indiáni v USA
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Lonestarstate
12. 10. 2013 18:43
Re: Chrysler dostává kapky
Indiánů tu dodneška máme spousty...
12. 10. 2013 18:46
Re: Chrysler dostává kapky
Pokud je tvá prognóza přesná ( o čem silně pochybuji ) tak s námi zůstane značně dlouho. Indiáni totiž v USA byli značně dlouho než se tam objevili běloši za evropy, a přesto že dnes žijí v rezervacích jsou tam dodnes.
Avatar - flyboyeda
12. 10. 2013 19:22
Re: Chrysler dostává kapky
Ano, ale je jich málo a těchto Jeep Cherokee bude taky málo ;-) vyrobených a prodaných ještě míň
Avatar - 3_diamanty
12. 10. 2013 19:24
je smutne
ked model umrie este pred nastupom na trh.... aj ked budu problemy vyriesene .... zrejme sa za tymto autom uz nikto hrnut nebude kvoli neslavnej povesti ktoru si spravilo este pred zaciatokom predaja ... ale neuspech jedneho znamena uspech ineho a v tomto pripade by z toho neuspechu jeepu mohlo vytazit napriklad hyundai santa fe alebo nejaky iny SUV model
Rozbalit vlákno
3
12. 10. 2013 20:20
Re: je smutne
.... bla bla bla.... ;-) Prodejní čísla po jednom roce na trhu ukážou.... ne nějaké negramotné plácání od člověka bez řidičáku.... Ostatně, to co předvádíš pod článkem o 4C je ještě slabší.... :*)

Kdyby sis o novem Cherokee něco málo přečetl, tak bys věděl, že dle prvních jízdních dojmů to bude velmi povedené jak v terénu tak na silnici.... čili něco, o čem se low-endovým SUV z koreje fakt jen může zdát....
13. 10. 2013 04:42
Re: je smutne
Ono to nebude tak horky, viz. napr. [odkaz]

Novinari dneska uz nic moc jinyho nez kazdy auto pochvalit nemuzu napsat, respektive si to nemuzou dovolit, pokud chteji jeste na neco od te automobilky vydat test.
Avatar - flyboyeda
13. 10. 2013 09:00
Re: je smutne
to jo no , třeba když byl top Gear v Americe, jeremy jel v Corvettě, James v CTS, a Hamond si Chalengera musel koupit, protože jim ho dodge nechtěl půjčit
13. 10. 2013 09:22
Prvni veta v clanku
..moc cestiny nepobrala :))
Rozbalit vlákno
1
Avatar - flyboyeda
13. 10. 2013 09:32
Re: Prvni veta v clanku
každý člověk někdy ve větě udělá chybu, setkáváme se s tím dnes a deně, chybovat je lidské,

já když uvidím větu kde je nějaká chyba hlavu si z toho nedělám, já totiž řeším smysl věty a co tím chce člověk říct

Přišel jsem na to , že existují i lidé, kteří význam vět neřeší a hledají jenom chyby ve větách, takových lidí je mi líto, patrně to budou nedocenění vysokoškoláci , kteří si tím kompenzují to , že umí napsat větu bez chyby ,ale trh je za to finančně neodměňuje