Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

A ani se nepoblila. Na rozdíl ode mě.
| 20. 10. 2013 15:26
Co si z tohoto videa a článku má průměrně inteligentní člověk odnést ?

Ty grimasy se učí v prvním ročníku konzervatoře.

Zamyslete se v Auto.cz co chcete být.
Jsou články, které vůbec neotvírám......
| 20. 10. 2013 16:13
.......protože už vím, že mě zajímat nebudou. To beru a je to v pořádku, modýlek Venena, Sagvana Tofiho, setkání s Liškou a Révaiem nebo psaní SMS za volantem nepotřebuji a hned z nadpisu to lehce dokážu přefiltrovat.

Waltra Röhla si pamatuji, když závodil aktivně a poměrně dobře. Proč bych se tedy nepodíval, jak mu to jde dnes ? A co se dozvím ? Vážně to chcete vědět ?
Avatar - Dinar
Jezdit nezapomněl ani v šestašedesáti...
| 21. 10. 2013 10:14
Obrat "nezapomněl jezdit ani v...", používaný v motoristických článcích ochmýřenými redaktory je z podobného ranku jako když auto "jede jako po kolejích" apod., Tj. blbá klišé, která se opakují stále dokola. Tolik k jazyku. Navíc, proč by měl člověk v 66 zapomenout něco, co dělá celý život? Zvlášť když je to činnost nevyžadující extra pohyb, ale naopak je mnohem více závislá na zkušenosti. Nebo to "nezapomněl" vyjadřuje fakt, že p. Roehrl nemá Alzheimera? Nechápu. :no:
Hmm
| 21. 10. 2013 10:49
No, ženská tam dělá divadlo pro kameru, jasný. Ale překvapilo mě, jak se u toho řízení p. Röhrl tváří. Hrozně napjatě, u jednoho skoku snad i překvapeně, když to srovnám třeba s Damonem Hillem, jak se mu v MB AMG poblil ten novinář, nebo třeba M. Schumacher, jak řídí F458, oba vypadají úplně uvolněně, usmívají se, točí volantem jak nějakej frajírek ve škodárně na návsi, Hill to řídí jednou rukou... Walter se tváří, jak kdyby každá zatáčka měla být jejich poslední, alespoň tak mi to z toho videa připadalo.
Avatar - Dinar
Hmm
| 21. 10. 2013 10:55
To je proto, že už to zapomněl a v průběhu jízdy se pomalu rozpomíná. :-)
Borec
| 21. 10. 2013 14:30
Kdo z Vás by si troufnul udělat tohle???
[odkaz]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku