Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Andy Priaulx řídí BMW M235i

Závodník z DTM prohání na britském okruhu Thruxton ostrého dvojkového bavoráka. Poslechněte si, co o mnichovské novince říká.
Zpět na článek
4. 11. 2013 14:47
5. 11. 2013 07:29
5. 11. 2013 08:53
5. 11. 2013 09:02
5. 11. 2013 09:18
5. 11. 2013 09:29
5. 11. 2013 09:36
5. 11. 2013 09:44
5. 11. 2013 09:01
5. 11. 2013 09:01
4. 11. 2013 14:47
Musím uznat...
...že líp bych to asi nezajel >:-[]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Sumi2000
5. 11. 2013 10:17
Re: Musím uznat...
>:D :yes: :yes:
Avatar - šmoula nešika
4. 11. 2013 18:42
Mně se líbilo
Hlavně tohle: [odkaz]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Sumi2000
5. 11. 2013 10:20
Re: Mně se líbilo
Dobrý..ale ty kola u toho BMW jsou jak design od Hyundai..
Avatar - Dinar
5. 11. 2013 07:29
Nelíbí,
prostě se mi dvojka nelíbí. "Trávím" to auto už týden a pořád jsem ho nestrávil, jednička kupé nebyla krasavec, ale měla něco do sebe, tohle sice používá akt. bmw jazyk, který funguje na trojce, čtyřce atd., ale tady to nějak nejde dohromady. Základní linka není zcela bavorácká, moc hmoty nad předními koly, baculaté zadní blatníky, utopená kola, přední světla bez tvaru... Vím, že akt. jednička HB se tu moc nelíbí, ale mně to auto přijde lepší a lepší, má bavoráckou linku, hmota je vyvážená a ten předek sedí, světla v xenon variantě originální a s časem stále zrající. MB-A mi vedle toho připadá jako korejská beruška, 1er je originální designový kousek, jakkoliv HB, je to pravé BMW, tahle dvojka mi přijde taková nějaká nakynutě bezpohlavní. ;-)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - fOE
5. 11. 2013 08:53
Re: Nelíbí,
To me prekvapujes. me naopak toto male BMW ztelesnuje vse co je u BMW dobre, pravda nedokazu se ciste oprostit od technickeho pozadi kdyz vim kolik to vazi, co to pohani, kam jde ten pohon atd... coz vse z toho hladi mou dusi. Ale i tak, k dokonalosti a v co jsem tajne doufal, tomu chybi jen svetla dotykajici se az ledvinek jak to ma 3er. Jinak tomu nemam co vytknout. Oproti minule 1er coupe je videt ze toto auto bylo delane jako coupe od zacatku a ne ze nekdo narouboval coupe zad na hatchbag. Interier vypada asi 100* lip nez u minule generace. Za me to ma ciste palec nahoru.
Jen by me jeste zajimalo jak to bude s LSD, ze zvedavosti jsem mrknul do BMW konfiguratoru a tam se momentalne vybrat za priplatek neda, v zakladu ale taky byt nema... :-|
5. 11. 2013 09:02
Re: Nelíbí,
Jak píšu níž, vadí mi spíš vizuální postoj, zapadlý kola a vysokej přední blatník (ten je bohužel hmotově stejně nevyvedenej i u nový X5)
Avatar - fOE
5. 11. 2013 09:18
Re: Nelíbí,
Jedine z toho co pises kde se shodneme jsou utopena kola. K tomu ale dve veci:
1) je to neuveritelne prakticke, zvlast pro nekoho kdo se bavi detailingem a skutecne ho nebavi mit kola sice opticky hezky venku, ale jen do doby nez trochu zaprsi a taky
2) neni to nic co by nevyresili aftermarketove kola nebo decentni 5-10mm podlozky. Pravda, ideal to neni.

EDIT:
asi jsem slepej, ale me proporce i predni blatnik prijdou naprosto v poradku [odkaz]
5. 11. 2013 09:29
Re: Nelíbí,
Mě ne, srovnej s tím jak vypadají jiný modely značky. Podložky a aftermarket je něco, co nedělám u svých aut.

P.S.: z německý trojky jsou mi bavoráky nejbližší, mám je rád, líbí se mi. Dvojka není odsouzeníhodná, to v žádným případě, ale nebudu nekriticky tvrdit, že mě učarovala. Vidím na ní chyby a ty zamrzí.
Avatar - Dinar
5. 11. 2013 09:36
Re: Nelíbí,
Díváš se na mpaketový model s velkými koly a přesto to auto vypadá jak prošlápnutá bačkora. Samo, že své hodnocení přeháním, není to žádný tvarový průser jako např. CLA, ale prostě jsem čekal lepší výsledek, tohle ani v empaketu nepůsobí dynamicky a našlapaně. ;-)
Avatar - fOE
5. 11. 2013 09:44
Re: Nelíbí,
Reakce pro oba: tady se neshodneme panove :-)
Me to naopak naslapene i dynamicke prijde, k tomu aby to byl zaroven i "nasranej bawor", jako je treba 3er, ale nedochazi bo kukuc (svetla) vypada jinak. Navic proti predesle 1er coupe to uz vypada konecne dobre a ne jako kockopes, ktery byl v 1M coupe az na smesne velkych kolech (taky to srovnani s 2er pokulhava kdyz 1er M coupe stala na 19tkach) Tak treba 4er me krom predku neoslnila, je to velice pekne auto, ale na me uz moc natazene a proporcema az moc "sestkoidni" (nazivo jsem to jeste nevidel, soudim z fotek).
Ad aftermarket kola, v decentnim designu to stoji za zvazeni, zvlast kdyz clovek veme v potaz kolik casto vazi origo BMW disky (klidne 12-13kg) a srovna to treba s BBS. Zvlast u auta kde si clovek hraje na vykon je to jedna z nejlepsich cest jak to jeste ozivit, ne nadarmo jsou ty lepsi disky delane pro BMW prave BBS.
5. 11. 2013 09:01
Re: Nelíbí,
Nechtěl se mi vložit příspěvek pod tebe :-)
5. 11. 2013 09:01
Nelíbí,
Hmota nad přední nápravou mi nevoněla už u prvních spy pics, u videa mě zarazil úzkej postoj kol vzhledem ke karoserii, tak odlišnej proti Macho postoji předchozí M135i coupé. Trochu mi to připomíná užovky použitý na GT86.
Rozbalit vlákno
0