Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Edge: Americký crossover v nové generaci také pro Evropu

Na autosalonu v Los Angeles vystavuje Ford novou generaci crossoveru Edge. Právě té bychom se měli dočkat i v Evropě.
Zpět na článek
Avatar - twistedTSD
20. 11. 2013 19:34
hmm
Tak trochu jsem tušil, že nádherný design Edge se s příchodem nové globální generace stane minulostí...Ne že by to byla až taková tragédie, ale nezaujal mě.
20. 11. 2013 19:14
Re: Bože, to je ale obluda!
PM2, ked chces pisat o krabiciodnych autach, tak mas dva eno-nuno kalfasy: Ford Flex a predchadzajuci Range Rover. Juj, este som zabudol na "referencny" Mercedes G!
20. 11. 2013 15:31
fajn
vysoka predna cast, podobne ako pri EcoSporte...nakolko sa mi paci aj sucasna generacia Edge, nemam s designom novinky najmensi problem. za mna palec hore. fakt je to len otazka osobneho vkusu... :yes:
Avatar - Aladeen
20. 11. 2013 15:29
Interiér
Žeby sa vo Forde ukludnili ? Interiér už vyzerá k svetu ! :yes:
20. 11. 2013 12:28
Re: Bože, to je ale obluda!
Tož vzhled je osobní záležitost. A konečném rozhodnutí záleží na ceně. Pokud by to prodávali za ceny jak v US tak by možná i něco prodali.
Avatar - Bubáq
20. 11. 2013 11:45
Bože, to je ale obluda!
Jediné, co se dá hodnotit na Edge nyní, je vzhled. Určitě nebude postrádat prvky sympatické robustnosti (ani současná generace Exploreru nevypadá na fotkách tak dobře, jako ve skutečnosti), ale celkově jde opravdu o hodně krabiciózní vůz bez špetky elegance. A je to velmi zarážející zejména ve srovnání s jeho bráškou Lincolnem MKC. Navíc mi panel přístrojů připadá jako debilní nápad, který snad nebude v sérii použitý: takový zmatek v prezentovaných údajích snad nemohli inženýři fordu myslet vážně! Palec dolů...