Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan GT-R 2014: Nová světla a změny v technice

Nissan pro modelový rok 2014 lehce modifikoval model GT-R. Změny se týkají především techniky.
Zpět na článek
Avatar - Sysoj Psojič
22. 11. 2013 09:18
Re: Rovnocenný konkurent pro 911 za poloviční cenu Porsche.
Tady jde právě vidět Tvá neznalost. Biturbo oproti atmosféře bude mít sakra lepší pružnost. Já mám ve svém 850NM a to co předvádí na VI. Kvalt ve 3tis ot bych Ti přál někdy zažít ;)
Btw popsals to přesně, není to auto na okukování, ale na řádění :yes:
Nikdy by mě nenapadlo kupovat auto kvůli ostatním. Chtěl jsem ho pro svou zvrácenou touhu po výkonu, rychlosti a technické dokonalosti.
A na závěr, kdo se svezl, pochopil. Jedna věc je sedět u PC a druhá opravdu jít GT-Rku po krku a jít na limit, aby ukázalo, o čem budou konstruktéři většiny supersportů snít dalších 10let >:D
Avatar - Deathstar
21. 11. 2013 16:29
Re: Rovnocenný konkurent pro 911 za poloviční cenu Porsche.
Nová GT3 má všechno proto aby byla proti té staré "nudná" (automat,elektrický posilovač řízení,..)..A stejně se vsadím,že bude daleko zábavnější a emotivnější než
GT-R.
Jinak GT-R sice umí stovku za 2.8s,ale v pružném zrychlení si myslím,že takový rozdíl mezi ním a konkurencí není.

A hlavně spojení japonská superkára za (v daně kategorii budgetových) 2.2 mega,to mi prostě k sobě nejde.

Superkára je z velké části o té teatrálnosti,vzhledu,zvuku,exkluzivních materiálech.

Nissan je sice technologicky na výši,ale vevnitř vypadá hodně nudně,exteriér taky nic moc,zvuk nevýrazný...

Nadneseně:Přijet na sraz milionářů se supersporty(to je cílová skupina těhle aut,ať se to líbí nebo ne) v GT-R ,tak si ostatní nechají předvést launch control a pak se vrátí zpět k okukování Ferrari,Porsche a Lamb:)..
21. 11. 2013 10:17
Re: Rovnocenný konkurent pro 911 za poloviční cenu Porsche.
no nevím, jestli je to rovnocenné. GT-R je skvělé, docela praktické a neuvěřitelně rychlé, ale absolutně bez emocí když se stím vrhnete na okresku neděje se nic prostě jste nejrychlejší, ale žádné emoce je to až moc dokonalé. Porche dává mnohem víc emocí a energie. No a ohledně zvuku má porchce diametrálně lepší než GT-R. Takže za mě radši porche. A když něco levného tak jedině GT86/BRZ.
Avatar - Sysoj Psojič
21. 11. 2013 09:43
Re: Rovnocenný konkurent pro 911 za poloviční cenu Porsche.
Není špatné, ale proti GT-R je pomalé a má děsný zvuk na volnoběh, jako starý brouk :no:
20. 11. 2013 17:13
Re: Rovnocenný konkurent pro 911 za poloviční cenu Porsche.
Naprostý souhlas. Superb má taky na zadních sedadlech místa jako v Audi A6, možná víc >:D Taky za polovic. Přesto jsem objednal GT3 >:D >:D
20. 11. 2013 13:33
Re: Rovnocenný konkurent pro 911 za poloviční cenu Porsche.
Ja by som urcite nemenil, i ked musim uznat, ze tato verzia vyzera omnoho lepsie ako Nismo.
20. 11. 2013 13:19
Rovnocenný konkurent pro 911 za poloviční cenu Porsche.
No neberte to ! >:D :yes: