Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Oficiálně: Škoda R5 nahradí Škodu S2000

Pod kapotou soutěžních Fabií se objeví přeplňovaná zážehová šestnáctistovka, ještě chvíli to však potrvá.
Zpět na článek
9. 12. 2013 16:31
Avatar - KANKUNEN
6. 12. 2013 09:42
Tak kdo tu bude první s blábolem, že VW
ukradl Fabii a udělal z ní Polo WRC. Bez VW by tak byl Favorit 2 1400 sk A maximálně.
Rozbalit vlákno
4
6. 12. 2013 10:39
Re: Tak kdo tu bude první s blábolem, že VW
Chtěl jsi nahrát? OK

VW ukradl Fabii a udělal z ní Polo WRC!

Spokojenej? ;-)
Avatar - šmoula nešika
6. 12. 2013 14:58
Re: Tak kdo tu bude první s blábolem, že VW
Blábol... Ano, VW řekněme převzal zkušenosti Škody. Z pohledu fanouška Škodovky neférovým způsobem, ale právo na to má. Nic tak pěkného, nic tak hrozného. Ale ohánět se kvůli tomu záchranou automobilky ppř. co by kdyby, to je po letech ptákovina.
6. 12. 2013 20:12
Re: Tak kdo tu bude první s blábolem, že VW
Nikdo nic neukradl, bohužel vše je jen faš. propaganda.... Škodovka dělá úspěchy ale hlupáci vidí jen to co chtějí, které auto bylo v konkurenci tovární ????????????????????? žádné všechni konkurenti jsou soukromé týmy tak že soubouj Davida s Goliášem takže pro zasvěcené je to ubohost, to samé letošní sezona WRC Ford není již tovární a Citroen to již vloni zabalil tak se nelze divit ta dominantnost a Ogier je jako pilot prostě po odchodu Loeba bezkonkurenční !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!… žádná sláva pro WV ale pro Ogiera ten by letos vyhrál i s Trabantem ,
Vrátím se k úspechům Škody ta nikdy neměla rovnocenou konkurenci vždy proti ní stál soukromý team a ten nemá možnosti co fabrika ................................ Pánové kecy si nechte v roce 1995 jsem byl 4 absolutně v MČR v rallyekrosu tak že něco o tom vím jaké kulišárny může fabrika udělat
7. 12. 2013 00:30
Re: Tak kdo tu bude první s blábolem, že VW
Koho zajímaj čvrtý místa někde v rally krosu před deseti lety? Koho zajímaj druhý místa z minulé sezóny F1? Nikoho... :-!
Avatar - Stejsn
6. 12. 2013 14:10
Zajímavé to číslo
plnícího tlaku turba. 0,25MPa je čtvrt atmosféry? Pamatuju is že můj starý TD měl 0,8atm. Připadá mi to nepoměr na to, že je tohle závoďák, ale předesílám že tomu vůbec nerozumím.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Ham.
6. 12. 2013 14:44
Re: Zajímavé to číslo
0,25 MPa je 2,5 atmosféry :-)
Avatar - Stejsn
6. 12. 2013 19:49
Re: Zajímavé to číslo
No tak to je pak o něčem jiném
Avatar - S8
7. 12. 2013 08:49
Re: Zajímavé to číslo
Ale ona nám i ta atmosféra kolísá mezi mořem a Himalájemi, že >:D :yes:
9. 12. 2013 16:31
Ach ten nadpis
Aleši, Škoda nemá žádnou Škodu S2000, má pouze Škodu FABII S2000! A stejné to bude i v případě R5, bude to FABIA R5. Asi jsem hnidopich, ale pořádek musí být :-)
Rozbalit vlákno
0