Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: I řazení zipem může způsobit problémy

Řazení zipem zvyšuje plynulost dopravy. Pokud ale selže lidský faktor, mohou z toho být velké problémy.
Zpět na článek
11. 1. 2014 14:17
11. 1. 2014 14:55
11. 1. 2014 15:54
11. 1. 2014 15:10
11. 1. 2014 18:06
Avatar - baca42
11. 1. 2014 14:17
ten kamion
asi jenom vyřadil na neutrál a nechal to dojet >:D
Rozbalit vlákno
5
11. 1. 2014 14:35
Re: ten kamion
no presne to sa zda aj mne. Vobec ten kamionista nezacal poriadne brzdit. Inak mohlo to byt aj preto,lebo aj ked je kamera nastavena,ze vidi aj "dole" ,kamionista dole nevidi. Casto sa mu auto skryje aj v mrtvom uhle dole pred vodicovymi dverami. Mozno vodic len citil,ze ho nieco brzdi, tak to nechal dobrzdit na neutral >:D
Ale toto je skor problem blbo nastavenych spatnych zrkadiel. Spravne ako by mali byt pocas jazdy je, aby si v spetaku nevidel svoje auto,ale maximalne zadnu klucku dveri. Tak vidis aj na 4prudovej dialnici vsetky pruhy. Nie ako vacsina ludi ma nastavene spetaky tak,ze vidi skoro len svoje auto 8-s . A az pri parkovani si ich stiahnem a vidim obrubniky atd..a ja nemam elektricke spetaky a viem sa nahnut a nastavit si svoj stale pri cuvani manualne, lebo nie som lenivy a dbam na svoju bezpecnost.. A dalsia vec s tym suvisiaca - kedze nevedel odhadnut vzdialenost pri blbo nastavenych spetakoch, nevedel ani odhadnut rychlost a zle si to vypocital, jeho smola - teda toho v honde civic.
11. 1. 2014 14:55
Re: ten kamion
hlavne to odstavil as v miste kde to nebylo nadale nebezpecne, kdyby to nahned zatahnul, tak mohl skoncit nekde v mistech kde se jeste zbyhaji pruhy, rekl bych ze to proste odstavil docela dobre
Avatar - 4hill
11. 1. 2014 15:54
Re: ten kamion
To je fakt..mohl ten idiot jet až na další sjezd...To by bylo určitě ještě bezpečnější.
Avatar - Ham.
11. 1. 2014 15:10
Re: ten kamion
Výhoda moderních tahačů je, že osobní auto nenarolují pod sebe, ale tlačí ho před sebou. Takže řidič toho mrňouska měl vlastně ve své blbosti velkou kliku.
11. 1. 2014 18:06
Re: ten kamion
Řidič kamionu to naopak udělal velmi zkušeně. Mohl na to dupnout a nechat auto odjet do jiného pruhu, kde by mohlo způsobit další, klidně hromadnou havárii. Takhle ho plynule odtáhl mimo provoz. Je zajímavé, jak každý nejdřív přemýšlí negativně, proč a jak to šlo udělat lépe.
11. 1. 2014 20:00
prečo je na vine podľa vás kamionista?
Podľa mňa ten vodič v honde nepatrí na cestu, keď sa nevie bezpečne zaradiť. Práve on(a) mal(a) vidieť v speťákoch najlepšie, či sa vojde a keď nie, tak predsa pridám a nie, že končí sa mi pruh, tak proste už vojdem pod kamión >:D >:D
Rozbalit vlákno
0
11. 1. 2014 22:44
jakej zip?
situace na videu nemá se zipem vůbec nic společného a autor textu má asi s legislativou problémy.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - rohYpnol
12. 1. 2014 11:05
Re: jakej zip?
Presne. Tohle uz je novinarska zoufalost...