Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Američan si přebírá Lamborghini Veneno za 82 milionů korun

Základem exkluzivního modelu Veneno je dvanáctiválcový Aventador, s nímž sdílí dvanáctiválec i karbonový monokok.
Zpět na článek
26. 1. 2014 14:10
26. 1. 2014 18:20
26. 1. 2014 18:39
26. 1. 2014 21:22
26. 1. 2014 20:46
26. 1. 2014 21:01
26. 1. 2014 22:18
27. 1. 2014 09:57
Avatar - petrumr
26. 1. 2014 14:10
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Berenika ANTIDIESEL
26. 1. 2014 21:22
Re: tohle VEMENO je víc než úchylka
za 82 melounů sponzoringu aby se o tom taliánským nesmyslu co žerejaktank vůbec psalo ;-)

Myslíte že je 3x shorcut Lamborgini VEMENO spasí? [odkaz]
ksmíchu >:D vezměmě to matematicko-pragmaticky:

82 děleno 3 mega za TESLA MODEL S [odkaz] v plný náloži = 27x plnně dostačujících 310kW v praktickém rodinném sedanu s pozitivním odkazem na budoucí generaci a minimální spotřebou k tomu domácí enegie

Vočem to ty makaróni vlastně sní??

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - šmoula nešika
26. 1. 2014 21:33
Re: tohle VEMENO je víc než úchylka
„Plnně“ nesouhlasím. ;-)
Avatar - Emel
26. 1. 2014 21:34
Re: tohle VEMENO je víc než úchylka
No o elektromobilech rozhodně ne.
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 22:00
Re: tohle VEMENO je víc než úchylka
TESLE DÁVÁM ROK MAXIMÁLNĚ 2 !!!

POTOM PŘÍJDE BANKROT
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 15:32
Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
82 miliónů za nepohodlného a ošklivého Aventadora

raději bych originál Aventador, který je krásný a 10x levnější a přitom je lepší

tohle mi hlava nebere
Rozbalit vlákno
7
26. 1. 2014 15:44
Re: Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
Však ti ho nikdo nenutí.
26. 1. 2014 16:41
Re: Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
co ti brani? hned si jednoho Aventadora skoc koupit >:D
26. 1. 2014 16:59
Re: Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
To je v pořádku, že ti to hlava nebere. Tohle ty totiž ani nikdy pochopit nemůžeš ;-) A to je přesně taky ten důvod, proč on si ho dovolit může, zatímco ty ne...
Avatar - Bristol
26. 1. 2014 18:03
Re: Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
opravdu se nedá říct že by byl krásný ;-) ale vypadá neuvěřitelně... :yes:
Avatar - Petrolhead_CZ
26. 1. 2014 18:52
Re: Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
Veneno není vyloženě krásné ani ošklivé, ale jak píše Bristol, působí neuvěřitelně a naživo bere dech :yes:

Jinak já osobně bych dal před Aventadorem jednoznačně přednost Murcielagu SV :-)
26. 1. 2014 19:28
Re: Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
Ja ko prezentativní auto ok, jinak bych raději volil formuli ;-) mít i na auto za milion v hotovosti musí bejt fakt už člověk něco umět
26. 1. 2014 20:55
Re: Vemeno se mi nelíbí a nechtěl bych ho
Třeba psát...
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 18:06
No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si dal v
:-)
Rozbalit vlákno
11
Avatar - jimmbo205
26. 1. 2014 18:10
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
špatná investice? To rozhodně ne. Vzhledem k tomu, že ty auta jsou jen tři, tak cena bude pouze stoupat (pokud to nerozstřelí ...)
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 18:35
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
z logiky by se dalo říct že když je něčeho málo cena by mohla stoupat, ale s koupí těchto aut jako Investicí to je složité, může stoupat,ale taky nemusí

Tento investor se pohybuje ve světě kde má Aventadora, nebo něco podobnýho každý druhý a spíš než o investici mu jde o to mít výjmečné auto, což je když jsou jenom 3 kusy

V ČR kde normálního Aventadora , nemá tolik lidí bych stale bral toho normálního Aventadora, normální Aventador je stále Exclusivní i v jiných státech, v mém světě je koupě vemene plýtvání penězi
26. 1. 2014 19:31
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
jojoooo spatna investice na prvni pohled >:D

nechci ti brat iluze, ale jiz ted ma to auto hodnotu prez 100 mega :-!

ten tvuj svet >:D
Avatar - JDM
26. 1. 2014 21:16
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
ale je možný že pokud sním bude jezdit cenu trochu ztrácet může a NEBO taky stoupat daleko víc težko říct >:-[]
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 22:07
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
už teď má cenu 73,8 mil maximálně frajere a cena bude dál klesat a běda jestli ho někde odře nebo nabourá

a jak si na to přišel ,že už teď má cenu 100 míčů?

objasni to co říkaš ať vím že to nejsou jenom silný prázdný slova !
Avatar - Bully_
26. 1. 2014 18:11
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
Treba mu ten den volna jeho zamestnavatel dal. Kdyby byl jenom amatersky investor, nemusel by o nej zadat >:D
Jinak auto je to paradni, jenom mne prijde hloupe, ze existuje vubec kategorie aut, co je v nich skoda jezdit. Domu, kde je skoda bydlet. Zajimalo by me, co si muze pan Singh dovolit ke sve zene >:-[]
Avatar - JDM
26. 1. 2014 21:18
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
>:D myslíš že má doma ženu se kterou je škoda spát >:D >:D
Avatar - woody-alien
26. 1. 2014 22:50
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
>:D :yes:
Avatar - šmoula nešika
26. 1. 2014 22:53
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
>:D :yes:
Avatar - woody-alien
26. 1. 2014 22:48
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
Nedávno jsi tady Šmoulovi vykládal, že to má v hlavě pomotaný. Tedy rád bych viděl obsah tvé hlavy, možná bych pak pochopil, proč píšeš obsah (ačkoliv v tvém případě je to hodně nadnesený termín) příspěvku do předmětu...Na tebe se ani Kylie se svým caps lockem nechytá.
Avatar - šmoula nešika
26. 1. 2014 23:20
Re: No majitel toho Auta je profesionální Investor, tak si d
Njn, FRÁJboyedA. Úvodní příspěvek vlákno výše mluví za vše, co tu pravidelně píše - je to drahé, je to extravagantní, tak to nemá smysl, přes to vlak nejede... A je to nepohodlné v porovnání s Aventadorem (asi už v tom i jel).
Avatar - jimmbo205
26. 1. 2014 18:20
no nevím...
já bych radši Sesto Elemento >:-[]
Rozbalit vlákno
2
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 18:28
Re: no nevím...
to je taky hnusný
Avatar - speeder75
26. 1. 2014 18:56
Re: no nevím...
Před Vašimi názory nelze jinak než smeknout. Tak neuvěřitelně trefné a fundované komentáře, opravdu klobouk dolů. 8-s
Avatar - M1chal
26. 1. 2014 18:39
jiný svět
;-\
Rozbalit vlákno
0
26. 1. 2014 19:03
Výjíměčné auto
Z hlediska investicí a následného (dlouhodobého) zisku tuto koupi pochopím. Je v naprostém pořádku. Pokud bych si však tímto autem chtěl umocnit své ego, tak to ne!!! Jsou daleko krásnější, užitečnější a lepší auta. Vzhledem k tomu, že patřím do ČR "zapadákova", chtěl bych jednou vlastnit (snad již v brzké době) mé vymodlené Infiniti Fx 50 a budu asi také tak nadšený, jako tento Američan :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
26. 1. 2014 19:08
uplne na hlavu
dajme aventadoru osklivy kabat zmenme mu meno opat najlepsie nejake osklive meno mu dajme, cenu zdvihnime 10 nasobne a exkluzivna zruda je na svete,exot ktory si kupi exota sa iste najde, kazdopadne aventador ktory je 10 krakt lacnejsi a 100 krat krajsi bude urcite 1000 krat lepsi ako tato nepodojena zruda

tentokrat s flyboyeda suhlasim :yes:
Rozbalit vlákno
6
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 19:28
Re: uplne na hlavu
a já souhlasím stebou, je to vynikajicí marketing prodat něco někomu kdo to vůbec nepotřebuje
Avatar - JDM
26. 1. 2014 21:22
Re: uplne na hlavu
hoši berte to jako umění
Avatar - flyboyeda
26. 1. 2014 22:09
Re: uplne na hlavu
TO NENÍ umění, JE TO HNUS, nebo KÝČ

umění je normální aventador
26. 1. 2014 22:36
Re: uplne na hlavu
pokud si ten kyc, jak rikas, nekdo koupi, tak to splnilo svuj ucel. Ja osobne bych si to taky nekoupil, ale videl jsem Veneno zive a reknu ti, ze je to vuz, ze ktereho se posadis na zadek. uz jenom proto, ze se o nem bude mluvit i za 50 let, az budeme stari dedkove a tohle bude mytus odnekud z historie..
Avatar - šmoula nešika
26. 1. 2014 23:04
Re: uplne na hlavu
Ano, edouš si očividně pod pojmem umění představuje něco, co všichni hned opalcují z první fotky. Jenže ony i ty nejslavnější obrazy se mohou zdát na papíře jako nudné mazanice. O to větší pak může být nadšení z bližšího zkoumání. Veneno má být kusovka, výtvor lidské fantazie a inženýrského umu, naše okno do budoucna, osobitý styl skloubený s účelností na dráze - tohle ten design splňuje, ať už se nám líbí, nebo ne.
27. 1. 2014 00:29
Re: uplne na hlavu
Aj o Shade 120 sa hovori uz 40 rokov a malokto to chce mat v garazi >:D
Avatar - poterienko
26. 1. 2014 20:46
Závist...
...ano, to auto vypadá zepředu jako nový LC 150, zezadu jako Batmobil, kola vypadají jako brzdové destičky, dveře to má jako vytuzená Felicie, zvuk jako Octa s Miltek výfukem...ale nehrajte si na nic extra a přiznejte, že mu to závidíte. A i kdyby jste byly tak zaprdlý a opravdu by jste to auto nechtěli, vždycky se dá prodat a můžete si koupit vysněnou Octavii RS a k tomu několik cisteren piva.
Rozbalit vlákno
1
26. 1. 2014 23:40
Re: Závist...
:yes: tohle myšlení jako zde někteří mají taky nepochopím..
26. 1. 2014 21:01
Výkřik do tmy
Nic, s čím by si Škoda Octavia Combi TDI, v táhlém stoupání na D1, neporadila. ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - JDM
26. 1. 2014 21:12
Re: Výkřik do tmy
a co teprv když ji načipuješ ;-) to pak takovýhle placky doslova sfoukává ze silnice >:-[]
Avatar - šmoula nešika
26. 1. 2014 21:30
Re: Výkřik do tmy
A s vykuchaným filtrem je sfoukává ještě víc - pořádnou sprškou sazí... >:-[]
26. 1. 2014 23:38
Re: Výkřik do tmy
no chtěl bych vidět kam by s timhle člověk v pravym pruhu po D1 dojel >:D
26. 1. 2014 22:18
Krása
Je to krása :-) neříkám že auto je krásný ale je super, že je to takovej nadšenec a koupil si to auto protože prostě miluje lamborghini podle mě v tom fakt vidí tradici firmy atd že si to nekoupil proto aby frajeřil před ostatníma (jasně že trochu jo). Mě přijde to auto prostě hustý a kdybych na něj měl tak proč si ho nekoupit . Je divný že tady lidi říkaj že si měl koupit aventador kterej je praktičtější a měl by to levnejší... když priorita nejsou peníze tak je to fuk. Lidi co tady říkaj to s tim aventadorem taky toužej po něčem dražším a exclusivnějším i když to nepotřebujou .
PEACE :P
Rozbalit vlákno
0
27. 1. 2014 08:15
sakra to je blbec
Proč to alespoň neprojede. Asi prachy hrajou trochu roli, když říkají, že auto za takové peníze nikdo ani nejezdí. Chápu, že je to investice a tak, ale vážně se tím ani neprojede a místo toho s tím machruje u hotelu. To je jako kdybych si koupil krásný a drahý dům a nebydlel v něm. Podobně přemýšlejí i důchodci, kteří si koupili nové auto ( třeba oktávku ) a pak s ní nejezdí, aby se jim neojezdila.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - RWD
27. 1. 2014 09:57
aneb..
Když chcete * souseda, který si koupil Veyrona, koupíte si tohle >:D

Jinak za to video jsem rád, málokdy se naskytne příležitost něco takového vidět a nebo alespoň znát a vidět majitele. :yes:

Snad to taky občas projede a nebude ho jen očumovat a leštit v garáži, protože takový kousek potkat na ulici je pro "běžné" lidi životní událost :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jumper (Modo Team)
28. 1. 2014 13:30
je to hnus
po designové stránce se mi nelíbí, je to můj názor a jiný člověk může mít zase opačný. Ať si kdo chce co chce říká.... Znám spoustu "hezčích" aut, ale jako automobilový nadšen tak za jízdní vlasností bych ho bral všema deseti i kdyby mělo vypadat ještě 10x hůř!!!!!
Takže když na to budou peníze proč si ho nekoupit, ale rozhodně by to bylo na ježdění, nikoliv na investici! Abych po něm jen tak čuměl a říkal si jak na něm vydělám, tak to fakt není pro mě. Člověk co si to koupí na investici, tak u mě není pravý automobilový fanoušek!!!
Rozbalit vlákno
1