Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac přiveze do Ženevy nový Escalade a kupé ATS

Cadillac je brán v USA jako luxusní značka. V Evropě tuhle image prostě nemá a v obecném povědomí jsou vozy považovány za hodně exotické. Luxusní divize GM se však nevzdává.
Zpět na článek
12. 2. 2014 14:03
12. 2. 2014 20:23
13. 2. 2014 09:20
12. 2. 2014 16:10
12. 2. 2014 16:16
12. 2. 2014 20:11
12. 2. 2014 14:03
Escalade
Som zvedavy na novy Escalade.
Z prvych snimkov/postrehov mam za to, ze moze byt celkom zaujimavou alternativou k velkym nemeckym SUV samozrejme tych v plnej palbe a velkym benzinakom pod kapotou.
Nic menej vsetko bude zavisiet aj od nastavenej cenovej politike.
Drzim mu vsak palce. :yes:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
12. 2. 2014 20:23
Re: Escalade
To ti řeknu rovnou. S dieselem - velký úspěch, bez dieselu, totální propadák. A o to se s tebou vsadím.
13. 2. 2014 09:20
Re: Escalade
Zial, obavam sa ze mas pravdu. :-|
12. 2. 2014 14:38
KOPYTA NA BARU (repete)
Až půjdeš, brácho, do baru na pořádnej tah, vem´ si parádní kopyta. Rozhoď je tam solidně pod sebe, nikdy nedávej nohu přes nohu, a dokonale nasávej. Nehleď na množství, ale vždycky sleduj kvalitu. Až tě budou vynášet po galonu Chivasu nohama napřed, věř, bude to důstojnech odchod. A to, kolik bere tvůj Escalade, na to se vykašli... buďto na to máš, nebo seď doma a zkoušej, jaký je to se podělat po litru kefíru v tetra packu...

BRAVO ESCALADE :yes: :-!
Rozbalit vlákno
15
12. 2. 2014 14:57
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
>:D >:D to je výstižný, exterier podle mě převyšue interier, takovej range rover po americku, ty vnitřky holt tak dobře neumí, každopádně zřetelně :yes: :yes:
12. 2. 2014 20:11
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
:yes:
Avatar - WinDiesel
12. 2. 2014 20:25
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Proč jenom, proč, je většina velkých amerických bouráků předělaná na LPG ????? >:D >:D >:D
Avatar - Barrichello
12. 2. 2014 20:46
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Protože lidi co najezděj ročně 30-50 tis nechtěj dotovat stát na daních.....Kdyby stál benzín 25, nikdo by to nedělal....
12. 2. 2014 21:16
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Ten vnitřek je katastrofa, tedy speciálně palubní deska, ale exteriér OK, tak má vypadat americké SUV :yes:
Avatar - Lonestarstate
13. 2. 2014 01:01
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Co přesně je na ní katastrofickýho? Naprosto vážně mě to zajímá. :-)
13. 2. 2014 13:30
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Třeba ta šaltrpáka alá Trabant >:D
Avatar - Lonestarstate
13. 2. 2014 13:56
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Tebe jsem se neptal, nicméně řazení pod volantem je v obřích autech naprosto geniální řešení, které umožňuje profitovat z nadměrného prostoru.

Btw: stejně by ses mohl posmívat Cadillacům, že mají zadní světla (ploutve) z Trabantu. Dovzdělám tě v automobilové historii. Je to přesně naopak. Komunisti měli takový mindrák z USA, že Trabant je v mnoha detailech totálně obšlehnutý laminátový pidimodel amerických korábů. >:-[] :no:
13. 2. 2014 14:33
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Já nezpochybňuju řazení pod volantem,jenom tu monstr páku,která je tam jak pěst na oko,to musíš uznat,jde to prostě udělat líp a to jsou právě ty detaily co odlišují interiéry evropských prémiových značek od amerických.

Jinak Cadillac mám z amerik nejraději a jejich interiéry,teď považuju za top z amerik,ale pořád to tak nějak na evropu nestačí-osobní hmatová zkušenost z autosalonu NY.
Avatar - Barrichello
13. 2. 2014 15:09
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
áááá další osahávač palubek. Já tuhle osahával BMW a čéče nic moc mezi náma >:D
13. 2. 2014 15:41
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Tak já nevím,jak ty si prohlížíš auta na autosalonech,já si většinou sednu dovnitř dívám se a rukama-tedy hmatem si dané auto osahám/ohmatám nebo ošmakám,vyber si co chceš a podle získaných zrakových a hmatovýh dojmů si udělám obrázek o daném interiéru.Jestli to děláš jinak,neboj se podělit

Jak sem psal Cadiho mám z amerik nej.,ale trvám na tomže pořád je evropa interiérově na tom líp. ;-) >:D
14. 2. 2014 08:07
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Sorry, já ti odpovím:
Páka pod volantem (OK, já vím, že to je american style, ale vypadá to hrozně).
Celkově tvarování palubní desky, které je jako z korejského sedanu.
A pak přebarvený humus na displejích v kapličce před řidičem.
To všechno tvoří pro mně nestravitelný koktejl.
Avatar - Dinar
13. 2. 2014 10:16
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Escalade stojící vedle Range Roveru, není moc lepších příkladů, jak definovat rozdíl mezi Amerikou a Evropou, v přístupu k designu, stylu, společenskému statusu atd., atp. Cítím se být v tomto směru ryzím Evropanem, v Rangi vidím mistrovství v Escalade karikaturu. ;-)
13. 2. 2014 11:09
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
Že zrovna ty bys mým příspěvkům nerozuměl, tomu nemohu uvěřit ;-) Nahoře píši o spotřebě. Snad ani nemusím psát, že se považuji velmi silně též za Evropana :-)
Avatar - Balkan
13. 2. 2014 14:18
Re: KOPYTA NA BARU (repete)
ja zrovna obrovske rozdiely nevidim a obrovsky rozdiel bude aj cenovo lebo si zabudol poznamenat ze Range Rover je mensi, ma mensi motor ale stoji v Europe okolo 30tis euro viac(teda rozdiel cca 1mil.Kc). A na to kolko priplacam ze "Evropsky styl" sa mi nezdaju rozdiely v interiery take uzasne. A po druhe, teda nepovazujem RR za konkurenciu Escalade, prave kvôli cene
Avatar - M1chal
12. 2. 2014 16:10
Král
:yes: :-!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Lonestarstate
12. 2. 2014 16:16
Escalade
Každá generace Escalade vypadala naživo ještě mnohem líp než na fotkách. V tomto případě se tedy máme opravdu hodně na co těšit! Osobně mě jen trochu zklamala ta kombíkovitá zadní světla....ale uvidíme. Ženevu nedám ale Atlantu určitě jo. :-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Barrichello
12. 2. 2014 20:47
Re: Escalade
Taky sem zvědavej, jak to bude vypadat naživo