Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Rapid Monte Carlo: Sportovní styl a motory od 55 do 90 kW

Po vzoru Fabie Monte Carlo přichází sportovní paket i pro modelovou řadu Rapid. Dostupný bude s kratší karoserií Spaceback.
Zpět na článek
3. 3. 2014 20:45
4. 3. 2014 08:34
4. 3. 2014 09:07
Avatar - pumpkin
3. 3. 2014 20:45
Nie ďakujem
Radšej klasický Style Plus, ktorý aj tak vyzerá takmer identicky.
Priplatili by ste si za takýto Monte Carlo paket?
Rozbalit vlákno
10
Avatar - 3_diamanty
3. 3. 2014 20:52
Re: Nie ďakujem
mne sa paci ta cierna maska a cierne disky , aj na fabii to vyzera fajn.... ale je pravda ze zase neda hocikto 1000 eur navyse za par somarin..... vsetko je aj o cene... ale vzhlad rapidu spaceback MC sa mi paci.... vyzera fajn, celkom pekne a aj a cervena farba je presvedciva :yes:
Avatar - Nerez
3. 3. 2014 20:53
Re: Nie ďakujem
Záleží, kolik za něj.
Fabii paket Monte hooodně pomohl, ta měla krom toho ještě lepší podvozek. V červené barvě byla nejvíce prezentována, ale třeba Fábka byla nejhezčí v bílé [odkaz] nebo žluté barvě [odkaz]
Rapidu paket pomáhá stejně tak. Rapid s ním se mi líbí, uvidíme jak bude vypadat v ostatních barvách. Ale i u něj favorizuji bílou a žlutou, pokud bude ;-)
Avatar - pumpkin
3. 3. 2014 21:24
Re: Nie ďakujem
Áno, Fabii to dosť pomohlo po vizuálnej stránke, ale tu mi to príde dosť slabé. Čakal som trochu väčšie zásahy, napríklad plastové lemy blatníkov, ktoré by Rapid možno opticky rozšírili. Takýto počet zásahov je skôr na akčnú výbavu.
Avatar - Jaros71
3. 3. 2014 22:20
Re: Nie ďakujem
Není to tak pěkné jako u Fabie..
Ale lepší než ty kreace u YETIHO!
Přesto je Rapid levné auto , nevím kdo by si to u něj připlácel.
Avatar - 3_diamanty
3. 3. 2014 22:35
Re: Nie ďakujem
u fabii hodne robia tie cierne lemy blatnikov [odkaz] , keby neboli tak by to vyzeralo tiez nic moc
3. 3. 2014 21:01
Re: Nie ďakujem
Ak by to musela byt Shade, priplatil by som si za oktavku a dolepil folie.

SB Style plus som uz videl na ulici a v tomto pripade su fotky ovela hodnotenejsie, nez vysledok na ulici. Uplna mizeria, slaby a nevyrazny vysledok.
3. 3. 2014 21:59
Re: Nie ďakujem
koho zaujima neaky rapid kde sa vyraba a aky ma paket malo to byt dostupne auto ak by som mal tlacit peniaze iba kvoli kolesam a mriezke a dalsim hovadinam tak to si uz radsej kupim lepsie auto ... by ma zaujimalo ako je to mozne ze redakcia este neuverejnila clanok o cupre ze je najrychlejsou predokolkou :-O
Avatar - Nerez
3. 3. 2014 22:15
Re: Nie ďakujem
Tak tak. Nejen, že je nejrychleší předokolka, ale pomalu to natřela i některým supersportům.
Avatar - Choochoo
3. 3. 2014 23:10
Re: Nie ďakujem
Hlavne to chce dlouheho Rapida. Tenhle kratky vypada pred showroomem kdyz jezdim kolem jak faceliftovana Felicia.
Avatar - dal
4. 3. 2014 08:34
Re: Nie ďakujem
Nejsportovnější je s tím tříválcem. >:D
Avatar - vabis
3. 3. 2014 22:51
úspěch na půli cesty
No proč ne, Silverline, Sportline atd měli taky ve své době úspěch :yes: Nicméně praktičtější a mi přijde střecha světlá a kola lesklá [odkaz] . Černá kola a střecha mi evokují nevkus tunerů (kapota tapeta ala karbon a oloupané kola, na víc nezbylo) nicméně ok, když už je střecha černá, měly by být černé i sloupky a okna [odkaz] :-!

...Cool by bylo, kdyby "monte carlo" umožňovalo namíchat kombinace dle přání zákazníka,[odkaz] hups [odkaz] atd atd, občas by něco aj vzniklo ....podstrčit tady toto je úspěch .... na půli cesty. :-|
Rozbalit vlákno
0
4. 3. 2014 09:03
co ten volant?
Vizuálně mi přijde dost katastrofický, snad je ta divná neurčitost tvaru jen důsledkem focení. Pokud ne tak je to dost hrůza.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Cuba66
4. 3. 2014 09:07
Pane jo...
...hned to pojede o něco rychleji ;-)
Rozbalit vlákno
0
4. 3. 2014 10:36
Zploštělý volant - proč???
Už někdo přišel na to, proč zespod zploštělý volant je sportovnější než ten kulatý? Já si myslím spíš opak, když rád řídím a trávím za volantem víc času, tak bych ho měl raději kruhový. Nebo se snad někomu bude řídit lépe, když bude rukama přehmatávat třeba po čtverci?
Rozbalit vlákno
4
4. 3. 2014 10:55
Re: Zploštělý volant - proč???
Raaapido ho ma preto, ze ho ma GTI, ale preco ho ma GTI, to je otazka :-|
Avatar - Nerez
4. 3. 2014 10:59
Re: Zploštělý volant - proč???
Už jsem to psal. Do aut s klasickou kastlí je ten zploštělý volant úplně k ničemu. Stačí se podívat do WRC, což považuju za TOP motoristický sport, jaký mají volant. Obyčejný kulatý.
Zploštělý beru u těch okruhových placek nebo Formulí, kde je v kokpitu minimum místa a stejně mají tak strmá řízení, že ani nepřehmatávají.
Ale holt, veřejnost to hltá tak proč ne. Mně to moc nevyhovuje.
Avatar - Choochoo
4. 3. 2014 12:05
Re: Zploštělý volant - proč???
WRC a TOP moto sport?
Auta patri na silnici, okruh a ne na pole, tam patri traktory ;-)
Avatar - Nerez
4. 3. 2014 12:46
Re: Zploštělý volant - proč???
Je to tvůj názor a je to špatný názor ;-)
Asi bys to měl zažít, pak bys nepsal takové bludy...