Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Rapid Monte Carlo: Sportovní styl a motory od 55 do 90 kW

3. 3. 2014 • 19:33
4
19
Po vzoru Fabie Monte Carlo přichází sportovní paket i pro modelovou řadu Rapid. Dostupný bude s kratší karoserií Spaceback.

Rapid Spaceback se vedle základního provedení aktuálně nabízí jako úsporný GreenLine a stylový StylePlus s panoramatickým střešním oknem, prodlouženým oknem v pátých dveřích a černými kryty zrcátek. Po bok této varianty se zařadí sportovní paket Monte Carlo, který bude možné kombinovat i s úpravami StylePlus.

Specialitou verze Monte Carlo bude černý rámeček masky chladiče, široký černý otvor pro přístup vzduchu s voštinovou strukturou mřížky a černé hlavní a mlhové světlomety. Na bocích odlišují Rapid Spaceback Monte Carlo prahové nástavce v černé barvě. Vzadu najdeme imitaci difuzoru, litá kola budou na výběr s průměrem 16 a 17 palců.

Uvnitř se nachází kůží potažený zploštělý volant a hlavice řadicí páky, v obou případech s červeným kontrastním obšíváním. Sportovní sedadla jsou potažena látkou s černo-červeno-šedým vzorem a šedými podélnými pruhy. Dekorativní lišty v kombinaci plast-hliník zdobí přední i zadní prahy, vpředu jsou navíc opatřeny logem Monte Carlo.

Na výběr budou všechny motory od základního tříválce 1.2 MPI/55 kW přes 1.2 TSI (63 a 77 kW) až po 1.4 TSI/90 kW – včetně dieselového 1.6 TDI o výkonu 66 nebo 77 kW. Rapid Spaceback Monte Carlo vychází z výbavové verze Ambition.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Nerez
Zploštělý volant - proč???
| 4. 3. 2014
Je to tvůj názor a je to špatný názor ;-)
Asi bys to měl zažít, pak bys nepsal takové bludy...
Avatar - Choochoo
Zploštělý volant - proč???
| 4. 3. 2014
WRC a TOP moto sport?
Auta patri na silnici, okruh a ne na pole, tam patri traktory ;-)
Avatar - Nerez
Zploštělý volant - proč???
| 4. 3. 2014
Už jsem to psal. Do aut s klasickou kastlí je ten zploštělý volant úplně k ničemu. Stačí se podívat do WRC, což považuju za TOP motoristický sport, jaký mají volant. Obyčejný kulatý.
Zploštělý beru u těch okruhových placek nebo Formulí, kde je v kokpitu minimum místa a stejně mají tak strmá řízení, že ani nepřehmatávají.
Ale holt, veřejnost to hltá tak proč ne. Mně to moc nevyhovuje.
Zploštělý volant - proč???
| 4. 3. 2014
Raaapido ho ma preto, ze ho ma GTI, ale preco ho ma GTI, to je otazka :-|
Zploštělý volant - proč???
| 4. 3. 2014
Už někdo přišel na to, proč zespod zploštělý volant je sportovnější než ten kulatý? Já si myslím spíš opak, když rád řídím a trávím za volantem víc času, tak bych ho měl raději kruhový. Nebo se snad někomu bude řídit lépe, když bude rukama přehmatávat třeba po čtverci?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku