Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První dojmy: Mercedes-Benz C

V Ženevě se Evropanům poprvé ukazuje nové stuttgartské Céčko. Autu se ale bude spíše říkat mini-eSko.
Zpět na článek
5. 3. 2014 11:06
5. 3. 2014 19:14
Avatar - moreczech
5. 3. 2014 08:49
subjektivní hodnocení
"Minusem na zadních sedadlech jsou úzké opěrky hlavy, pozice pro pohodlné opření se hledá těžko."

No nevím, já v tom autě seděl minulý týden i vzadu a rozhodně jsem pohodlné opření hlavy nehledal těžko....
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ja Prvni 123
5. 3. 2014 13:06
Re: subjektivní hodnocení
jo, taky jsem čekal každou chvíli, kdy tam najdu, že na Oktávku prostě nestačí...
;-)
5. 3. 2014 14:18
Re: subjektivní hodnocení
Stejně vzadu budou jezdit v drtivé většině děti.
Avatar - Jaros71
5. 3. 2014 11:06
Design..
Vypadá dobře.. :yes:
Interier taky pěkný až na ten již tradiční trčící LCD..vysunování by bylo lepší řešení.
Tak uvidíme jak bude jezdit.. ;-)
Rozbalit vlákno
5
Avatar - moreczech
5. 3. 2014 11:37
Re: Design..
Musím říct, že v reálu ten displej působí velice dobře a myslím, že vysunování už je přežité....
Avatar - Ja Prvni 123
5. 3. 2014 13:05
Re: Design..
v reále jsem to ještě neviděl.. přiznávám.
Ale na fotkách mě to děsí!
Medvěd byl vždycky "konzerva"... tohle tam mělo být tak za příplatek. Ocenil bych možnost to dostat bez tabletu pod oknem.
:-(
Avatar - moreczech
5. 3. 2014 13:21
Re: Design..
No, já nejsem žádný mladík, tudíž si moc nelibuji v chytrých telefonech či tabletech, avšak jsem rád, že MB přestává být pomaličku "konzerva". Ten displej tam z mého pohledu nemá vážně chybu.... Ale chápu, že každý se nato může dívat jinak...
Avatar - Starfighter
5. 3. 2014 17:29
Re: Design..
Jako proč ne, ale ty tlusté rámečky působí hodně old-schoolově.
Avatar - Aladeen
5. 3. 2014 19:14
Re: Design..
Ja som zastáncom klasickej "kaplnky" , kde je displej integrovaný v palubnej doske [odkaz]
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2014 14:14
v sutazi o najnudnejsiu limuzinu
zacina mat audi vazneho supera......

este ze sa chysta novy jaguar ... :yes: je najvyssi cas , inak tu pomrieme nudou :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - tedwine
5. 3. 2014 18:52
Re: v sutazi o najnudnejsiu limuzinu
ty človeče nie si uplne ready.... :no: :no:
Avatar - Pekelná Micinka
5. 3. 2014 14:18
Konec obelisku
Už jsem si toho všiml na dalším MB, a není to nic nového, ale naživo ty dvě lamely v masce u sportovní verze a jejich napojení na trojcípou hvězdu divné, nehezké.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - ROBERTOO
5. 3. 2014 17:25
Naozaj malé S
Videl som ho predvčerom (pondelok) v bielej farbe v AMG pakete stáť pred predajňou v Martine a myslel som, že konečne S-ko v inej ako v tmavej farbe ;-\ A to menšie C...
Pak som ho stretol na jazde a žiarilo...ale ako S-ko. Uniformita dizajnu je na škodu :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Aladeen
5. 3. 2014 19:03
Super , Dokonalosť , Genialita
len na miesto pre človeka sa nejak zabudlo [odkaz] >:-[] :no: :no: :no:

To robili pre nejakého liliputa ?! Veverku ? Tak taký skvost si môže MB niekam strčiť , načo mi sú vymoženosti , "hejblátka" , technické hračky z Enterprise , keď sa do toho normálny , stredne veľký Európan proste nevtrepe . A to nie je optický klam , mal som možnosť to vidieť . Tá obývačková stena ( stredový panel) je úplne zbytočne široký , vážne nechápem zámer tvorcu ... ;-\
Rozbalit vlákno
1
Avatar - moreczech
5. 3. 2014 19:16
Re: Super , Dokonalosť , Genialita
a seděl jste v tom ??? Já bych řekl, že při své výšce 181cm jsem středně velký Evropan. A měl jsem spoustu místa na místě řidiče, spolujezdce i za sebou.....