Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Panamera II: S novou platformou a motory V6 a V8

Porsche si vyvíjí pro druhou generaci Panamery vlastní šesti- a osmiválce, které budou sportovnější, než ty koncernové.
Zpět na článek
19. 3. 2014 13:29
19. 3. 2014 17:19
19. 3. 2014 16:20
19. 3. 2014 16:23
19. 3. 2014 19:08
20. 3. 2014 10:09
19. 3. 2014 13:29
...
"Porsche si vyvíjí pro druhou generaci Panamery vlastní šesti- a osmiválce..." A jaké motory má podle vás Panamera dnes? Motor od Audi má "jen" diesel a hybrid, zbytek jsou jednotky Porsche.

A MLB je platforma Audi. Bentley ji už používá. A spíš bych čekal, že přejdou na novější evo, když už ne na MSB.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
19. 3. 2014 17:19
Re: ...
No ty info v článku působěj dost pomateně. Moc bych na to radši nedal..
19. 3. 2014 14:17
Ze začátku se mi Panamera
nelíbila,připadala mi taková divná,ale časem jsem ji(nebo snad mu,čert ví,jak to má vlastně správně být) na chuť,je to zajímavé auto,přijde mi to jako prodloužená 911 se čtyřmi dveřmi.A interiér je super,tak si představuju moderní auto. :yes: :-)
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Barrichello
19. 3. 2014 14:43
Re: Ze začátku se mi Panamera
Však ona to vlastně natažená 911ka je, pro nažehlený manažery aby v tom mohli odvýst ráno dítka do školky.

Pro Porsche to byla jediná šance jak nekrachnout - Cayenne a Panamera, protože legendární 911ka by jí neuživila. Tak jen vzali její design a naroubovali to na to, co ted frčí (suv + 4dvéřový kupé) a vyšlo jim to.

Jak to vypadá je věc osobní vkusu každého. Nicméně originál je jen jeden a tohle mi přomíná deriváty Mini, tam to došlo tka daleko, že z hezkýho auta nakonec vytvořili verzi, která je naprosto obludná.
Ale ono je to výrobci u zádele, hlavně že to masy kupují >:D
Avatar - 3_diamanty
19. 3. 2014 15:04
Re: Ze začátku se mi Panamera
mne sa panamera nikdy nepacila, tie predne svetla sa mi nepacia rovnako tvar zadnych svetiel a la megane je tiez dost nestastny ..... nepasuju mi k tomuto autu ....

ako ma vyzerat sportova limuzina jasne ukazalo nove ghibli ;-) ... porsche sa nechyta v tomto smere ani nahodou.... vyzera z mojho pohladu tazkopadne, nudne az vazne nepekne... chyba mi tu akysi sarm a elegancia aku ma maserati alebo aston martin rapide ci CLS ....

a dokonca nie som si ani taky isty s tym uspechom paanmery.... skor si myslim ze znacku taha cayenne a teraz to bude aj macan .... biedne vyzerajuca tazkopadna panamera by asi moc porsche nazachranila....
19. 3. 2014 15:35
Re: Ze začátku se mi Panamera
No mně se to líbí rozhodně víc než nový Cayman,který má podle mě hodně nepovedný zadek,kdybych na Porsche měl,tak si ale raději koupím Caymana,je sice škaredý, ale zase v něm bude daleko větší sranda než v Panameře.
19. 3. 2014 15:41
Re: Ze začátku se mi Panamera
Hlavně Panamera je stavěná na cestování. A i když si ji s S-klasse nespleteš, nespleteš si ji ani s Caymanem. Cayman je sportovní auto a nedá ti to zapomenout.
19. 3. 2014 15:34
Re: Ze začátku se mi Panamera
Kdykoli si myslím, že jsem již zadek Panamery strávil, zahlédnu ho z nějakého nelichotivého úhlu a jsem zase na pochybách. Rozhodně to není vyloženě krásné auto. Ale interiér se mi od začátku líbil a zpoza volantu to Porsche je. Sport Turismo je něco jiného a to kombíky nemusím.
Avatar - lexi
19. 3. 2014 22:53
Re: Ze začátku se mi Panamera
Je to kombinace dokonalého marketingu a techniky. Na každodenní ježdění je to ovšem na zváženou...
Avatar - Hittman
19. 3. 2014 16:20
Green
Hmm hmm, ještě tomu chybí verze něco jako greenline či tak, takový 2,0 TDI či 1,6 TDI by snížili papírovou spotřebu na 4L.. ;-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
19. 3. 2014 16:23
Re: Green
ja myslim ze uz testuju novu panameru bluemotion 1,6 TDi RS ecopower greenline first edition, snad vo frankfurte uz bude :yes: udajne pojde pod 4L :yes: a ani pri tazkej nohe sa nad 5L nedostanes ani ked sa pos.... bude to pecka :yes:
Avatar - Ham.
19. 3. 2014 19:08
Re: Green
Proč by chyběla? Plug-in Panamera S E-Hybrid má spotřebu 3,1 l/100. A když bude nejhůř tak tam fláknou další metrák baterek a bude jezdit za 1,5. >:-[]
20. 3. 2014 10:09
Cayenne
Cayenen ide do Bratislavy:
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0