Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Land Rover Discovery Vision: Předzvěst nového Discovery se ukáže v New Yorku

Koncept Discovery Vision má položit základ zcela nové identity značky. Podobně tomu tak bylo i u minulých verzí „Disca“.
Zpět na článek
3. 4. 2014 11:17
3. 4. 2014 16:01
Avatar - pumpkin
3. 4. 2014 11:17
Freelander?
Akurát som ráno na križovatke videl zamaskovaný Land Rover s červenou nemeckou značkou. Predok mal ako Evoque, ale bol väčší so stŕmejším skosením vzadu. V Bratislave ma to celkom prekvapilo... Neviete čo má teraz prisť? Freelander/ Discovery?
Rozbalit vlákno
7
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2014 11:35
Re: Freelander?
myslim ze discovery by mal byt skor ale ta pan boh vie ;-)
Avatar - wakantanka
3. 4. 2014 11:38
Re: Freelander?
Predpokladám, že Disco príde skôr, nakoľko má byť na jeho dizajnovom základe postavená celá rada LR a RR chcú akoby oddeliť. A je dosť možné že si narazil na nejakú testovaciu mulu. Na druhej strane to môže byť kľudne aj Freelander, keďže predpokladám, že Disco už majú otestované.
3. 4. 2014 12:04
Re: Freelander?
Ještě tento rok se představí nástupce Freelanderu, nový Disco nejdřív 2015.
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2014 12:15
Re: Freelander?
otazne je ci to vobec bude freelander kedze to tak vyzera ze nazov freelander konci [odkaz] a nestupca terajsieho freelandera by sa mal prippojit k discovery... zrejme spolocna plosina alebo take nieco neviem ... takze zrejme pojde o nejaky novy model z rodiny "discovery"
3. 4. 2014 12:16
Re: Freelander?
Nebude to Freelander, ale nejmenší z řady Discovery, která se stává brandem.
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2014 12:16
Re: Freelander?
tak tak presne :yes:

preto som bol v tom ze discovery pride prvy... a ono to vlastne bude nastupca freelandera ale v postate ho uz zaradia do rodiny "discovery" takze preto som v tom mal trosku nejasno... uz je to jasne
3. 4. 2014 16:01
Re: Freelander?
Bude Freelander, ale přejmenuje se na Discovery