Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volvo S80L: Prodloužená limuzína Made in China pro Čínu

Švédské Volvo představilo v Pekingu prodlouženou verzi faceliftovaného modelu S80.
Zpět na článek
16. 3. 2009 14:22
OT: TEST XC60 HULA HOP
Tak to si přečti. Vedle na hlavní máš dokonalej test. Věty padaj jak do peřiny. Fantastický rytmus a myšlénkový tok. Test parádní jako auto samotné.

Samo, že když je předmětem testu auto ze segmentu středních SUV, najdeš tam zmíňku i o Tigim (cos čekal, Pandu cross?), to prostě patří k dobrému evropskému vychování, také o Q5, a GLK se dočteš. Hlavně se tam ale dočteš o tom, co je aktuálně VOLVO.

Vizuálně mistrovskej kousek, kterej parádně jede a parádně stojí. Nic pro rentiéra Úřadu práce. Festovní Volvo, festovní jízda. Právě vizualitu považuj za majstrštyk od Volva, vždyť ten "nezajímavý" seveřan, zrychluje oční tenze, buší ti srdce a tuhne... no, řekněme touha. Ano, Volvo prostě umí. Chytí tě za srdce vizuální kvalitou, která má obsah jak zvenku tak zevnitř.

BRAVOLVO :yes:
Rozbalit vlákno
5
16. 3. 2009 14:42
Re: OT: TEST XC60 HULA HOP
Nevěřím svým očím to jsi opravdu napsal ty?? GTI něco se s tebou děje tys pochválil i někoho jineho než VW.

Brawo GTI :yes:

PS: nechapu na co ti Sr..i malý potřebujou tak velké auta.
16. 3. 2009 14:59
Re: OT: TEST XC60 HULA HOP
Ty seš teda dobrej... že bych nepochválil Volvo... ;-) to u mně nehrozí :-) Čteš vedle blogy, ne?
16. 3. 2009 15:09
Re: OT: TEST XC60 HULA HOP
Ani moc ne ikdyž ten o Abarthu byl super :yes: . V tom případě omluva :-)

Jo bylo by fajn pokračování. By mě zajimalo co to bylo za chlapa ;-)
16. 3. 2009 15:27
Re: OT: TEST XC60 HULA HOP
Někdy na konci roku jsem tam napsal supertrojtest - Q5, GLK, XC60 ;-) asi ve čtyřech pokračováních.
Avatar - Dinar
16. 3. 2009 15:10
Re: OT: TEST XC60 HULA HOP
Máš SZ. ;-)
16. 3. 2009 19:49
Síce akože predĺžená verzia...
...ale miesta menej ako v Superbe
Rozbalit vlákno
1
Avatar - riderhenry
16. 3. 2009 21:48
Re: Síce akože predĺžená verzia...
jo, pojdme si koupit vsichni Transity, nebo alespon stare Avie, at se nam tam vejde co nejvic veci a lidi... >:D