Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac CTS-V Coupe Special Edition ohlašuje příchod nástupce

Prémiová divize koncernu General Motors se připravuje na odchod současné generace svých výkonných modelů CTS-V prostřednictvím speciálního vydání dvoudveřového kupé.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
15. 5. 2014 11:43
Dálniční stíhačka
naprosto famozní kára, stjně jako dnes již nevyráběné STS ve verzi STS-V. Ty byly vidění na sraze v Jizbicích, dokonce 2 ks.

Ale zpět k CTS, je to raketa na kolech a s naprosto fantastickýcm zvukem a zrychlením co umí zatlačit do sedaček a podvozek je na velmi vysoké úrovni. :yes:
Rozbalit vlákno
7
Avatar - 3_diamanty
15. 5. 2014 11:49
Re: Dálniční stíhačka
musim suhlasit ze bude to asi super povozenicko ;-)

neviem preco ale tieto typy autat ako nadupane cadillacy jagy infinity a ja neviem ghibli su mi ovela srdcu blizsie ako tie nemecke naslahane dokonale nudne masiny

bez vahania by som tento nadupany cadillac uprednostnil pred hocijakym nemcom a kaslem aj na tabulky kde bude nemec o desatinu lepsi v zrychleni a bude zrat na papieru o liter menej... jednoducho volbe srdcom nerozkazes
Avatar - Barrichello
15. 5. 2014 12:00
Re: Dálniční stíhačka
S tou spotřebou by ses dost možná divil, ve finále zjistíš, že ty německé káry žerou při stejném či podobném výkonu stejně nebo i dokonce víc.

Příkladů lze v minulosti najít několik.
Avatar - xjara
15. 5. 2014 12:41
Re: Dálniční stíhačka
mozna prave proto, ze jich tu tolik neni. ;-) ale citim to uplne stejne :-)
15. 5. 2014 13:35
Re: Dálniční stíhačka
Já bych byl s tou dálnicí opatrnej.. nebo už to má větší nádrž než 18 galonů?
Avatar - Barrichello
15. 5. 2014 14:04
Re: Dálniční stíhačka
No moje 650ka má kupříkladu stjně velkou nádrž jako mělo 300C HEMI. Spotřeba je rovněž identická, tudíž se mi nezdá, že by třea němci dělali super oří nádrže. To spíš byl scecialita britů, Jaguar měl nádrž na 90 litrů, staré Daimlery dokonce na 110 >:D
15. 5. 2014 14:17
Re: Dálniční stíhačka
Já jsem na todle kapku úchylnej, zvlášť když je to auto fakt používaný jako dálniční expres. U Němců se za to snad dá většinou připlatit, nevim jak tady..
Avatar - Barrichello
15. 5. 2014 14:31
Re: Dálniční stíhačka
Ještě s tím musí počítat kontrukce, aby tu větší nádrž bylo kam umístit. A být někdo ochoten to tankovat plné.
Když sem s Jagem říkal že to má nádrž na 90 litrů, většinu kamarádů omývali. To víš každej nádrž na 50 litrů s bídou a konec >:D