Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Jetta: Nová generace ve čtyřech karosářských verzích

Příští vydání modelu Jetta, naplánované na rok 2016, bude mít hned čtyři karosářské varianty. Nejméně...
Zpět na článek
28. 5. 2014 16:31
28. 5. 2014 17:04
28. 5. 2014 18:28
29. 5. 2014 07:57
29. 5. 2014 10:59
28. 5. 2014 17:22
28. 5. 2014 16:31
Nová Jetta
Na obrázku nevypadá špatně,ale asi to bude cenová masáž,takže si nechám zajít chuť.No uvidíme,jaká bude v realu a co si za ní řeknou.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Ozzman
28. 5. 2014 17:04
Re: Nová Jetta
Jetta 6. generace na tom cenově byla velmi příznivě. Za 400 tisíc šla koupit 1.4TSI v comfortline ještě těsně než ji stáhli z prodeje. 5. generace byla dražší. Comfortline 1.6 skoro za 600 (2006 - je fakt, že to byla novinka). Ale byla jiná doba a jiná cenová hladina.

Mě se tohle líbí, opravdu povedené auto evokující mi CCčko. Jen by mě zajímalo, jestli se to vůbec dostane do Evropy k prodeji, respektive do ČR. Stávající generaci už zde neprodávají. Potkat Jettu 5 a 6 generace u nás je skoro težší, než kdejaký luxusní Jaguar či Porsche :-)
Naopak na západě Evropy sem je viděl třeba ve službách policie a nebo taxikářů :-)
28. 5. 2014 17:33
Re: Nová Jetta
Mě to také připomíná CC.6.generaci si zase z dálky pletu s Passatem sedan.Hodně jich má policie v Bruselu.
Avatar - Ozzman
28. 5. 2014 18:28
Re: Nová Jetta
Presne o bruselu sem mluvil, stejně tak tam jezdej i jako taxíku k hotelům, i 5 gen.:)
28. 5. 2014 18:51
Re: Nová Jetta
U nas ich jazdi relativne dost. Tento novy potencialny exemplar je vsak o dost dalej dizajnom. Aktualna Jetta najma v zaklade vyzera ako auto postapokalypsy z Mad Maxa.
Avatar - 3_diamanty
28. 5. 2014 19:46
Re: Nová Jetta
jo jetty sa ako tak stretnut daju ale stejne je ich velmi malo aj u nas vzhladom na to ze ide o vw a nie o nejaku neznamu znacku... ja zvyknem s bratom jazdit casto do madarska proste to mame blizko od kosic a nase okolie vychodneho slovenska mame uz dost pochopode a tak zvykneme robit take vikendove jednodnove akcie aj kvoli geokesingu aj po madarsku aj ked tam menej kesuju ako u nas... prisaham ze tam vsetci na nas lancer kukaju inak ako u nas doma.... japoncov tam je vobec malo v tom madarsku... vsetko su tam stare astry swifty a potom fabie fordy a podobne.... nejaky iny lancer sme tam este msylim ze ani nestretli.... je to celkom zaujimavy pocit zastat vedla 4 swiftov vedla seba s nasim lancerom..... skutocne si to uzivam tie pohlady miestnych dedincanov v roznych kutoch madarska ;-) ...mat auto ktore nema kazdy druhy clovek je vcelku super pocit halvne po presadnuti z feldy ;-)
Avatar - Ozzman
29. 5. 2014 07:57
Re: Nová Jetta
Je to sice hezký pocit, ale nějak mi uniká, co to má společného s Jettou >:D

Na tvou obhajobu mohu říct, že v roce 2006, kdy ji naši koupili a v ČR bylo opravdu pár kusů, tak sem tenhle pocit s tou Jettou zažil i u nás. Nicméně si to stejně každý druhý zamění za Passata, hlavně z dálky, nebo za Golfa, pokud nevidí auto z boku či zezadu.
29. 5. 2014 10:59
Re: Nová Jetta
Dovolím si odcitovat příspěvek Ji/Ri-ho z diskuse pod Santou:

včera mě jeden týpek, takový celkem sympaták jsem si myslel, zezadu nakopl do *....byl jsem překvapený, protože jsem ho ani neznal...ale zase mě to tak nebolelo a taky jsem si všiml jaké má boty a asi ty boty měl pohodlné, protože nijak nekulhal.... v současnosti mám taky boty se kterýma by se dalo kopnout do kdejaké prd.ele, ale mi se v nich chodí dobře....jako není to na fotbal nebo do lesa, ale na takovou tu procházku na zmrzlinu...na tento účel se hodí dobře a taky proč ne, pro tento účel byly i vyrobeny....ne teda pro zmrzlinu, ale pro takovou tu normální pohodovou chůzi... pravda, když prší, tak v nich je i mokro, ale to je všude přece když prší a tak z toho nebudu dělat závěry a věduu....mám možnost ještě si půjčovat občas staré gumáky, ty jsou fajn do mokra, ale zase na zmrzlinu si v nich nezajdu a když ano, tak by to bylo blbé...

Topere, řekni, co byla hlavní myšlenka tvého příspěvku? Že má brácha Lancera? Že jseš z Košic? Že hledáš kešky? Žes potkal 4 sviště? Hergott, kde je něco k Jettě?
Avatar - Ada je zase tady
28. 5. 2014 17:17
Pochybnost
hezká malůvka - ale: neměla být ta kola ještě větší?... :no: :no: :no:

Proč tihle přihřátí designéři vzhled každého vozu zku*ví těmi obludnými koly? :no: :no:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ozzman
28. 5. 2014 17:22
Re: Pochybnost
Doporučuji otevřít fotogalerii a podívat se na fotky čínské verze.
Avatar - white label
28. 5. 2014 18:47
Re: Pochybnost
Možná ho nemají tak malého, proto nemají problém ani s velkými koly... >:-[] ;-)