Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Maybach Zeppelin – Návrat slavného jména

Maybach, luxusní divize Daimler AG, oživuje legendární označení Zeppelin. Ponese ho limitovaná série modelů 57 a 62, která se představuje na autosalonu v Ženevě.
Zpět na článek
9. 3. 2009 00:26
Navoněná bída
"Jenom pozlátko! Auto je velmi nedotáčivé, odezva řízení je naprosto strnulá a brzdy velmi rychle vadnou. Zřejmě díky stále špatnému SW je mezi 3 a 4 rychlostním stupněm velká prodleva a následuje nepříjemné škubnutí. V rychlostech nad 242km/h je spozorovatelný aerodynamický hluk a někdy i odpudivé vrzání odpadkového koše."

Stojím si za svým, ale připouštím, jak podotkl Sleeper, že ten aerohluk se projevuje už možná od 243km/hod. To ovšem nic nemění na tom, aby se příp. zájemci zamysleli nad mým hodnocením z minulého článku.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - T613
9. 3. 2009 09:06
Re: Navoněná bída
doporučoval bych zajít k ušnímu! Mě ten výrazný aerodynamický hluk vadil již při 15km/h! My Fordaři jsme zvyklí na lepší aerodynamiku :-!
9. 3. 2009 10:49
Re: Navoněná bída
aerodynamicky hluk pri 15km/h? pan je asi netopier... :-)
Avatar - Pierro
9. 3. 2009 11:21
Re: Navoněná bída
Tak přátelé, já jako jeden z mála diamantových kovbojů v téhle zemi jsem měl možnost si tohodle drobečka povodit nejen v dlouhém táhlém za Monakem. A musím dát za pravdu kolegům - podvozek, otřesné zpracování, plasty, aerodynamický hluk - no jedním slovem děs a hrůza. Čekal jsem skutečnou noblesu a našel křivé švy na sedadlech. Takže pro případné zájemce - rozhodně nedoporučuji. Stejnou službu jako voňavá koule vám udělá i stromeček wunder-baum a ještě vám zbyde na Fábii pro manželku... >:-[]
Avatar - T613
9. 3. 2009 14:25
Re: Navoněná bída
jde vidět, žes v tom nejel... je to otřes!
9. 3. 2009 15:02
Re: Navoněná bída
To je mozne, ale pri 15km/h (~4m/s) nemozes aerodynamicky hluk pocut ani na starej 1203-ke s "anti-aerodynamickym" spoilerom nad prednym oknom...
Avatar - T613
9. 3. 2009 16:32
Re: Navoněná bída
Teddy, Teddy začínám mít o tebe starosti ;-)
Avatar - Arnold Hackel
9. 3. 2009 11:18
Re: Navoněná bída
Tedˇnevím, jestli to byl pokus o ironii, nebo jsi fakt nějaký šťastlivec, který v tom doopravdy jel? Osobně nic proti Maybachu nemám, jenom ten interiér (přesněji přístrojovka) by se mohl trochu víc distancovat od minulé S klasse. Mít ty prachy, a ty starosti, asi bych volil rolls >:-[]