Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Subaru SVX oslaví 25 let a chystá návrat

Pamatujete se na kupé Subaru SVX z devadesátých let minulého věku? Model se vrátí zpět v roce 2017, ale na rozdíl od toho prvního bude hybridem.
Zpět na článek
13. 6. 2014 19:32
Re: Aha, takže...
Polonez se do Československa nikdy nevozil, jen po revoluci se tu prodávaly pick-upy FSO Truck z něj vzešlé. Ale pokud jste tehdy bydlel v Polsku, tak je to jiná, samozřejmě :-)
13. 6. 2014 08:32
Re: Nezájem...
existuje na to jediný rozumný dôvod?
12. 6. 2014 22:44
Re: Nezájem...
Děkuji za radu, už jsem měl tu čest. Pokud bych ovšem uvažoval o autě této kategorie, tak by to Lexus určitě nebyl. Šanci by mělo BMW, Mercedes a možná ještě Jaguar, samozřejmě nehybridní! :-)
12. 6. 2014 20:09
Re: Subaru s talianskym kabátom
To byl Mégane koncept.
Avatar - Hammunasakra
12. 6. 2014 15:50
Re: Nezájem...
Zkus se projet třeba Lexusem GS 450h a pak dej vědět jak je to s tim prahem >:-[]
12. 6. 2014 15:17
Aha, takže...
...SVX se vrátí, ale bude vypadat úplně jinak, bude mít jiný druh pohonu a asi se ani nebude jmenovat SVX.
No tak tomu, panečku, říkám návrat se vším všudy >:D >:D >:D

Jinak původní SVX na mně působilo v tehdejší době asi jako kosmická loď, není se co divit, u nás byl v té době vrcholem Favorit a Polonez...

SVX (to původní) :yes:
12. 6. 2014 14:32
Nezájem...
To původní Subaru VSX se mi vždycky hrozně nelíbilo. Ani se mi nechce věřit, že něco takového navrhl Giugiaro ;-\ Co se týče nástupce, tak hybridní auto mi nesmí přes práh, takže taky mimo... :no: Ale věřím, že v Americe bude mít zájemců dost, snad ten design bude tentokrát lepší, i když u Subaru by se rovnalo spíše zázraku...
Avatar - 3_diamanty
12. 6. 2014 14:24
Re: Subaru s talianskym kabátom
mne tie bocne okna na SVX pripominaju tuto staru studiu od renaultu [odkaz] ;-)

zaujimava moda vtedy bola ;-)

PS: koho zaujima nieco viac o tomto jedinecnom kupatku tu si pride na svoje: [odkaz] .. skutocne bomba clanok :yes:
Avatar - pumpkin
12. 6. 2014 12:16
Subaru s talianskym kabátom
Mali sme ešte Favorita keď k nám asi v roku 1997 prišiel na návštevu otcov bývalý spolužiak, ktorý emigroval do západného Nemecka. Áno, prišiel na bielom Subaru SVX a pre mňa to bolo hotové zjavenie. Okná ako z nejakého 80s prototypu ma fascinujú dodnes. Neskôr ho nabúral a tri roky dával dokopy. Teraz má z neho už pekný youngtimer. :-)

To, že Subaru sa vráti k SVX v podobe nejakého hybridu a bez talianskeho dizajnu ma už vôbec nezaujíma. Veľká škoda, že slávne talianske štúdiá sú už minulosťou. Ázijským autám vedeli dať správny šmrnc.