Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Audi A4 allroad quattro – Novinka na asfalt i mimo něj

Automobilka Audi se na letošním ženevském autosalonu může pochlubit skutečně bohatou přehlídkou nových modelů, mezi něž patří i A4 allroad quattro, které je schopné jízdy i mimo zpevněné vozovky.
Zpět na článek
6. 3. 2009 11:22
6. 3. 2009 11:54
6. 3. 2009 16:31
6. 3. 2009 16:54
neregistrovaný "VaclavII"
7. 3. 2009 00:02
neregistrovaný "FR34K"
7. 3. 2009 11:30
neregistrovaný "VaclavII"
6. 3. 2009 11:22
A4 holywood
To se to natáčí... takovej asfaltík, zatáčky... Někdy by to měli švenknout na D1 před Jihlavou, jak je ten panelovej budíček ;-)

Je to pěkný auto! :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
6. 3. 2009 12:42
Re: A4 holywood
:yes: souhlas, důstojný sourozenec, většího allroadu...
...ta D1 by nebyla špatná ani pro kobru 11, byla by akčnější a místy by ušetřili za "můstky"... 8-s
...některé úseky, by měly být celoročně sjízdné jen s přilbou (i v autě!) a označeny značkou s příslušným symbolem, ušetřilo by se za "zbytečné" opravy... :no: >:-[]
Avatar - ryman
6. 3. 2009 11:54
Krasavec!
Je to prostě krasavec! :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
6. 3. 2009 16:31
HARMONIE
Skvostné. Jo, takhle přesně to v životě chodí. Kolega z práce si koupí cromu a ty... AUDI A4 ALLROAD QUATTRO. To je vše.

Dnes velmi zřetelně - BRAVOOOO :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "VaclavII"
6. 3. 2009 16:54
Na asfalt i mimo něj...
Lépe by slušel titulek "na asfalt nebo do písku". Pro konzervativce smyšlejícího, uvažujícího, to je blahem na duši, oči a já nevím co všechno. Pro ostatní to je z koncernového výplodu takové staré známé "ničím nepřekvapí, ničím neurazí".
Rozbalit vlákno
7
6. 3. 2009 17:25
Re: Na asfalt i mimo něj...
Pláčeš ve vybydlené garáži. Neexistuje chlap s horkým srdcem a dravčíma touhama, kterému tohle euto nehnne tepem. Tudy vedou cesty těch, co se o auta zajímají. Multiply a cromy zase jezdí jiní drzci... >:D ;-)
neregistrovaný "FR34K"
7. 3. 2009 00:02
Re: Na asfalt i mimo něj...
Začni ten sajrajt co do sebe láduješ aspoň trochu ředit, protože chlap pokukující po tomhle přizvednutým kombíku, má horké srdce a dravčí touhy asi tak, jako 50 letá nepolíbená Gertruda. >:D
7. 3. 2009 23:43
Re: Na asfalt i mimo něj...
No... vyzkoušej. Jestli tě pustí do prodejny, vyzkoušej. Pak napiš. Pokud ovšem tu radost přežiješ...
neregistrovaný "VaclavII"
7. 3. 2009 11:30
Re: Na asfalt i mimo něj...
Nikoliv mladý příteli. Sám jsem si pro sebe udělal test - na tobě (tím se ti omlouvám). Kdysi jsem se tě ptal (jako "profesionála" - už tehdy trochu myšleno ironicky), co si mám koupit za auto do 400.000,- Kč - Golf oholený, nebo Megané vybavený - kupodivu jsi odpověděl, Golf oholený - tím jsem si o tobě již udělal obrázek. Lze možná souhlasit, že chlap s horkým srdcem a dravčíma touhama - ANO ten určitě bude z tohoto auta "hotový". Ovšem chlap racionálně uvažující, již nebude myslet "koulama", ale právě tím co má, či co mu zbylo v hlavě. Kdysi jsem četl rozhovor s jedním podnikatelem, který se stal díky internetu miliardářem. Kupodivu tento člověk řekl, že má auto právě v hranici 400.000,- Kč - prý je to hranice, kde je největší výběr + nejlepší volba (myšleno poměr ceny x užitnosti). Řekl také, že měl nespočet aut, od luxusních přes sportovních. Tento člověk byl pro mne inspirací a já také začal více již využívat to, co mi zbylo v hlavě. A teď se dostávám zpátky k audince, nějak mě již všechny auta nechávají klidným.
7. 3. 2009 17:14
Re: Na asfalt i mimo něj...
jenom nějak nechápu co to dokazuje, já si radši odpustím drahé dovolené a koupím si auto které mě sedí a nemusím každý den do hospody, každý má jiné preference.
Jestli Ti sedí Megan nebo Golf tak si to kup, ale já jsem zmlsaný z velkého sedanu a prostě mi tyhle malá auta přijdou že sebou hodně hází. Prostě to tak je.
7. 3. 2009 23:42
Re: Na asfalt i mimo něj...
Koukám, Václave, že máš v hlavě dokonalej brajgl >:D na otázku, zda holý Golf či vybavený mégane existuje jen jedna správná odpověď. Skutečnost, že ty ji neznáš, to jen dotváří obrázek o tvých postojích a o tvých možnostech.

P.S. Děkuju i za "přítele" i za "mladého"... >:D Příště mě ale ušetři těchto familierností a pokus se mě zaujmout jako dospělej chlap s koulema. A ty bláboly o tom, že miliardáři (dokonce) jezdí v méganech >:-[] těma se vyživuj intimně, zde jsi pro smích.
Avatar - Hammunasakra
7. 3. 2009 23:54
Re: Na asfalt i mimo něj...
... za 397 t. (bez daně) je prý bmw 1 - to je asi JEDINÁ (existující) správná odpověď na vůz v této třídě :yes: ;-)