Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Audi A4 allroad quattro – Novinka na asfalt i mimo něj

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 3. 2009 • 21:30
12
Automobilka Audi se na letošním ženevském autosalonu může pochlubit skutečně bohatou přehlídkou nových modelů, mezi něž patří i A4 allroad quattro, které je schopné jízdy i mimo zpevněné vozovky.

Audi zaznamenalo obrovský úspěch s modelem A6 allroad quattro a nyní se pokusí jej zopakovat o třídu níž s novým A4 allroad quattro, jehož světová premiéra probíhá na autosalonu v Ženevě. Při úpravách vzhledu se designéři inspirovali u většího příbuzného a novinka dostala vyšší světlou výšku, větší kola, plasty kolem celé karoserie nerezové ochranné prvky vpředu a vzadu a masku se svislým žebrováním leskle šedé barvy.

Audi zpočátku nabídne tři motory. Jediným agregátem spalujícím benzín bude 155kW čtyřválec 2,0 TFSI. Turbodiesely zastupují dva motory s technologií common-rail. 2,0 TDI má výkon 125 kW a vrcholem nabídky bude šestiválcové 3,0 TDI se 176 kW. Všechny tři motory vyhovují emisní normě Euro 5.

Doporučujeme
Audi A4 allroad quattro: Oficiální fotografie a kompletní technická data

Související články

Témata
Avatar - Hammunasakra
7. 3. 2009 23:54
Re: Na asfalt i mimo něj...
... za 397 t. (bez daně) je prý bmw 1 - to je asi JEDINÁ (existující) správná odpověď na vůz v této třídě :yes: ;-)
7. 3. 2009 23:43
Re: Na asfalt i mimo něj...
No... vyzkoušej. Jestli tě pustí do prodejny, vyzkoušej. Pak napiš. Pokud ovšem tu radost přežiješ...
7. 3. 2009 23:42
Re: Na asfalt i mimo něj...
Koukám, Václave, že máš v hlavě dokonalej brajgl >:D na otázku, zda holý Golf či vybavený mégane existuje jen jedna správná odpověď. Skutečnost, že ty ji neznáš, to jen dotváří obrázek o tvých postojích a o tvých možnostech.

P.S. Děkuju i za "přítele" i za "mladého"... >:D Příště mě ale ušetři těchto familierností a pokus se mě zaujmout jako dospělej chlap s koulema. A ty bláboly o tom, že miliardáři (dokonce) jezdí v méganech >:-[] těma se vyživuj intimně, zde jsi pro smích.
7. 3. 2009 17:14
Re: Na asfalt i mimo něj...
jenom nějak nechápu co to dokazuje, já si radši odpustím drahé dovolené a koupím si auto které mě sedí a nemusím každý den do hospody, každý má jiné preference.
Jestli Ti sedí Megan nebo Golf tak si to kup, ale já jsem zmlsaný z velkého sedanu a prostě mi tyhle malá auta přijdou že sebou hodně hází. Prostě to tak je.
6. 3. 2009 17:25
Re: Na asfalt i mimo něj...
Pláčeš ve vybydlené garáži. Neexistuje chlap s horkým srdcem a dravčíma touhama, kterému tohle euto nehnne tepem. Tudy vedou cesty těch, co se o auta zajímají. Multiply a cromy zase jezdí jiní drzci... >:D ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud