Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Land Rover Defender Satbir: Mnoho místa do terénu

Plzeňská firma Dajbych si vzala do práce největší verzi Defenderu. Po zvětšení a úpravách jde o mimořádný kousek.
Zpět na článek
30. 6. 2014 14:46
Skvělá práce!
Vždycky, když vidím Defíka, tak mi srdce zaplesá, je to prostě skvostný kus pořádné automobilové techniky nezprzněné elektronikou a to vše zabalené v doslova ikonickém designu - prostě automobilová ikona par excelence... Jezdil jsem s ním několikrát a vždy to byl skvělý zážitek (ano, i s jeho vrozenými slabinami při jízdě po silnici, v terénu je ovšem jen těžko překonatelný!). Firma Dajbych se s touto přestavbou opravdu vytáhla, prostě zlaté české ručičky v praxi. Je to skvěle promyšlené a velkou pochvalu zasluhuje i čisté dílenské zpracování (doufám, že fotky nelžou). Bohužel, Defík půjde už příští rok do důchodu, a to je věčná škoda :-( :-( :-( Zatracená EU, mohla ho nechat dožít alespoň do roku 2018, kdy by oslavil krásné sedmdesátiny (pokud počítáme i jeho přímé předchůdce)!!! ;-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - The Spešl Uan
30. 6. 2014 11:45
parada
Opravdu najkrajšie auto,které znám!! Ne,spíš nejlepší do terénu,na design si toto nehraje! ;-) ;-)
Avatar - tomtoylc
30. 6. 2014 10:44
def
mne vôbec ... to by si musel najskôr sadnuť do tohoto a porovnať ale garantujem že toyka bude určite lepšia !!
[odkaz] ;-)