Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Rolls-Royce Ghost EWB: Jízdní dojmy

Jsou zážitky, na které se nezapomíná. Jízda v rolls-roycu je zcela nepochybně jedním z nich. Nabídne totiž něco, co žádný jiný automobil neumí.
Zpět na článek
22. 7. 2014 11:42
22. 7. 2014 13:37
22. 7. 2014 14:24
neregistrovaný "Tomáš Kovařík (Auto.cz)"
Avatar - CarlosOstrava
22. 7. 2014 13:37
chyba?
Zdravím redakci,
není náhodou přehozená cena testovaného vozu a vozu s prodlouženým rozvorem? :-|
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Tomáš Kovařík (Auto.cz)"
22. 7. 2014 14:24
Re: chyba?
Dobrý den, máte pravdu, díky za upozornění. Opraveno.
Tomáš Kovařík, Auto.cz
Avatar - flyboyeda
22. 7. 2014 19:10
BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Ghost není Rolls Royce

stejně tak Flying spur od Bentley nevypadá taky nijak extra, dokonce bych řekl že vypadá i hůř jak Audi A8 ,stejně tak Ghost vypadá hůř jak BMW7

Když Rolls Royce tak Phantom

Když Bentley tak Mulsane

Originál je jenom jeden

:-)
Rozbalit vlákno
13
22. 7. 2014 19:45
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
To ťažko - horšie ako BMW 7 vyzerá asi len Pontiac Aztek.
Avatar - flyboyeda
22. 7. 2014 20:20
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
mě tvůj názor nezajímá, nemá žádnou váhu
23. 7. 2014 09:55
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
A tvoj má? >:D
23. 7. 2014 10:58
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Buz uz zticha ty zmetku podradnej, uz te pozoruju delsi dobu ty dobytku! :no:
Avatar - The Spešl Uan
25. 7. 2014 11:46
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Promiň, ale úplně to samé si myslím já o tom tvém.
Avatar - MichalSVK
22. 7. 2014 21:47
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
A môžem sa ťa spýtať sedel si niekedy v Ghoste alebo Flying Spure keď to takto sebavedomo tvrdíš?
22. 7. 2014 22:18
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Tyhle silný kecy mají obvykle lidi, kteří na kritizovaný výrobek nikdy nedosáhnou. Je to nějaká forma kompenzace. Já na rozdíl od tebe znám spoustu lidí (jedna se o specifický trh), kteří mají v autoparku Ghost, Continental GT nebo Flying Spur. Když říkám spoustu, myslím reálně tak 4-5 lidí, se kterými mluvím několikrát týdně. Jsou to lidi, pro které to auto není žádná modla, protože mají v rodině nebo mezi kamarády i Phantomy, Mulsanny a spol., takže mohou srovnávat. A víš co? Tihle lidé, kteří mají na rozdíl od tebe opravdové zkušenosti a prostředky, nejsou ani zdaleka tak kritičtí jako ty. Chválej to auto, stejně jako spoustu dalších aut. Prostě už nemaj zapotřebí hrát si na radikály a fundamentalisty jako nějaké nuly z Nemanic. To jen tak na okraj. Snad si z toho něco vezmeš, i když pochybuju.
Avatar - HitmanPB
22. 7. 2014 22:47
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Konečne jeden normálny názor :yes:
Avatar - flyboyeda
23. 7. 2014 16:25
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
bože ty jsi Idiot
Avatar - vabis
22. 7. 2014 23:47
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
flyboy: Vidění světa Vám neberu, taky mám zcela subjektivně od některých automobilek rád jedny modelové řady méně a jiné více. Ghost sice není zdaleka tak tichý jak Phantom (byť oproti 7er paráda), ale jezdí velice dobře, krásně péruje, je výborně ovladatelný a má docela odpich. Dokud se to nezabije mdlou barvou a koly, tak to v reálu není chudý příbuzný. Před pár týdny byl v Praze sraz a měl jste možnost vidět oba modely vedle sebe v reálu.
Avatar - flyboyeda
23. 7. 2014 16:32
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Ghost je vynikajicí auto, ale prostě se mi nelíbí, nemá to pravé kouzlo Rolls Royce a na to ,že je čtyřikrát dražší jak BMW 7 , mi to příjde jako dobrý nápad jak vyhodit peníze

Když má člověk Phantoma nikdo nepochybuje o tom že to je Rolls Royce

když má člověk Ghost, je tam hodně pochybností, podoba s BMW 7 a pošramocená Image

BMW 7 nikdo nepochybuje že to je BMW,

prostě buď BMW 7 nebo rovnou Phantom, Ghost je taková náhražka, nemám Ghost rád
Ghost není ani Rolls Royce ani BMW je to takový vyděděnec, co nikam nepatří
23. 7. 2014 21:43
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Naštěstí to BMW i Rollsu může být úplně jedno, co si zrovna nějaký flyboyeda myslí. Na jejich výsledky to v příštích 50 letech bude mít nulový vliv.
Avatar - The Spešl Uan
30. 7. 2014 15:01
Re: BMW 7 je vrchol nabídky BMW
Čím si Ghost pošramotil pověst?? Vím čím ty, ale Ghost? A RR Ghost se nepodobá BMW 7 ani omylem. A má skvělou pověst a své pravé kouzlo. Spíš si myslím, že snažíš nabreptat co nejvíc nesmyslů, aby se v tom člověk ztratil. A pokud ne, můj respekt stejně nemáš.
Avatar - flyboyeda
23. 7. 2014 16:40
Rolls Royce je značka pro vyvolené
pro ty nejbohatší a nejvlivnější lidi, měla by to být pravá snobská značka se vším všudy

snaha udělat z Rolls Royce Volkswágen pochopitelně kazí Image takovéto značky

Ghost je takový Volkswágen, ale volkswágen se mi líbí víc má lepší image a na nic si nehraje, je přirozený

Volkswágen má heslo děláme kvalitní a spolehlivá auta pro více lidí OK

Rolls Royce vrchol luxusu a prestige, bohatství a vyšší třídy najednou říká , děláme auta i pro běžné lidi, tahle myšlenka se mi nelíbí, když je to auto pro masy už to není Rolls Royce
Rozbalit vlákno
4
23. 7. 2014 21:44
Re: Rolls Royce je značka pro vyvolené
Musíš se smířit s tím, že bohatí, nároční a inteligentní lidé uvažují jinak než ty. S tím se nedá nic dělat.
Avatar - flyboyeda
24. 7. 2014 14:53
Re: Rolls Royce je značka pro vyvolené
ghost je drahý odpad pro hlupáky
Avatar - The Spešl Uan
30. 7. 2014 15:05
Re: Rolls Royce je značka pro vyvolené
V tom případě je to pro tebe, můj nemilý flyboyedo. Drahý je, odpad není, a pro hlupáky taky ne. >:D >:D >:D >:D
Avatar - The Spešl Uan
30. 7. 2014 15:04
Re: Rolls Royce je značka pro vyvolené
Jediný tvůj příspěvek, který dává smysl. Moc to ale nemění na tom, že je nepravdivý, stejně jako tvé předchozí. Ano, dal jsem ti LAJK, ale nikdo se nesnaží dělat VW z Rollsu. Měl jsem ti dát :no: