Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Och!
| 22. 7. 2014 11:42
:yes:
chyba?
| 22. 7. 2014 13:37
Zdravím redakci,
není náhodou přehozená cena testovaného vozu a vozu s prodlouženým rozvorem? :-|
chyba?
neregistrovaný "Tomáš Kovařík (Auto.cz)"
| 22. 7. 2014 14:24
Dobrý den, máte pravdu, díky za upozornění. Opraveno.
Tomáš Kovařík, Auto.cz
BMW 7 je vrchol nabídky BMW
| 22. 7. 2014 19:10
Ghost není Rolls Royce

stejně tak Flying spur od Bentley nevypadá taky nijak extra, dokonce bych řekl že vypadá i hůř jak Audi A8 ,stejně tak Ghost vypadá hůř jak BMW7

Když Rolls Royce tak Phantom

Když Bentley tak Mulsane

Originál je jenom jeden

:-)
| 22. 7. 2014 19:45
To ťažko - horšie ako BMW 7 vyzerá asi len Pontiac Aztek.
| 22. 7. 2014 20:20
mě tvůj názor nezajímá, nemá žádnou váhu
| 23. 7. 2014 09:55
A tvoj má? >:D
| 23. 7. 2014 10:58
Buz uz zticha ty zmetku podradnej, uz te pozoruju delsi dobu ty dobytku! :no:
| 25. 7. 2014 11:46
Promiň, ale úplně to samé si myslím já o tom tvém.
| 22. 7. 2014 21:47
A môžem sa ťa spýtať sedel si niekedy v Ghoste alebo Flying Spure keď to takto sebavedomo tvrdíš?
| 22. 7. 2014 22:18
Tyhle silný kecy mají obvykle lidi, kteří na kritizovaný výrobek nikdy nedosáhnou. Je to nějaká forma kompenzace. Já na rozdíl od tebe znám spoustu lidí (jedna se o specifický trh), kteří mají v autoparku Ghost, Continental GT nebo Flying Spur. Když říkám spoustu, myslím reálně tak 4-5 lidí, se kterými mluvím několikrát týdně. Jsou to lidi, pro které to auto není žádná modla, protože mají v rodině nebo mezi kamarády i Phantomy, Mulsanny a spol., takže mohou srovnávat. A víš co? Tihle lidé, kteří mají na rozdíl od tebe opravdové zkušenosti a prostředky, nejsou ani zdaleka tak kritičtí jako ty. Chválej to auto, stejně jako spoustu dalších aut. Prostě už nemaj zapotřebí hrát si na radikály a fundamentalisty jako nějaké nuly z Nemanic. To jen tak na okraj. Snad si z toho něco vezmeš, i když pochybuju.
| 22. 7. 2014 22:47
Konečne jeden normálny názor :yes:
| 23. 7. 2014 16:25
bože ty jsi Idiot
| 22. 7. 2014 23:47
flyboy: Vidění světa Vám neberu, taky mám zcela subjektivně od některých automobilek rád jedny modelové řady méně a jiné více. Ghost sice není zdaleka tak tichý jak Phantom (byť oproti 7er paráda), ale jezdí velice dobře, krásně péruje, je výborně ovladatelný a má docela odpich. Dokud se to nezabije mdlou barvou a koly, tak to v reálu není chudý příbuzný. Před pár týdny byl v Praze sraz a měl jste možnost vidět oba modely vedle sebe v reálu.
| 23. 7. 2014 16:32
Ghost je vynikajicí auto, ale prostě se mi nelíbí, nemá to pravé kouzlo Rolls Royce a na to ,že je čtyřikrát dražší jak BMW 7 , mi to příjde jako dobrý nápad jak vyhodit peníze

Když má člověk Phantoma nikdo nepochybuje o tom že to je Rolls Royce

když má člověk Ghost, je tam hodně pochybností, podoba s BMW 7 a pošramocená Image

BMW 7 nikdo nepochybuje že to je BMW,

prostě buď BMW 7 nebo rovnou Phantom, Ghost je taková náhražka, nemám Ghost rád
Ghost není ani Rolls Royce ani BMW je to takový vyděděnec, co nikam nepatří
| 23. 7. 2014 21:43
Naštěstí to BMW i Rollsu může být úplně jedno, co si zrovna nějaký flyboyeda myslí. Na jejich výsledky to v příštích 50 letech bude mít nulový vliv.
| 30. 7. 2014 15:01
Čím si Ghost pošramotil pověst?? Vím čím ty, ale Ghost? A RR Ghost se nepodobá BMW 7 ani omylem. A má skvělou pověst a své pravé kouzlo. Spíš si myslím, že snažíš nabreptat co nejvíc nesmyslů, aby se v tom člověk ztratil. A pokud ne, můj respekt stejně nemáš.
Rolls Royce je značka pro vyvolené
| 23. 7. 2014 16:40
pro ty nejbohatší a nejvlivnější lidi, měla by to být pravá snobská značka se vším všudy

snaha udělat z Rolls Royce Volkswágen pochopitelně kazí Image takovéto značky

Ghost je takový Volkswágen, ale volkswágen se mi líbí víc má lepší image a na nic si nehraje, je přirozený

Volkswágen má heslo děláme kvalitní a spolehlivá auta pro více lidí OK

Rolls Royce vrchol luxusu a prestige, bohatství a vyšší třídy najednou říká , děláme auta i pro běžné lidi, tahle myšlenka se mi nelíbí, když je to auto pro masy už to není Rolls Royce
| 23. 7. 2014 21:44
Musíš se smířit s tím, že bohatí, nároční a inteligentní lidé uvažují jinak než ty. S tím se nedá nic dělat.
| 24. 7. 2014 14:53
ghost je drahý odpad pro hlupáky
| 30. 7. 2014 15:05
V tom případě je to pro tebe, můj nemilý flyboyedo. Drahý je, odpad není, a pro hlupáky taky ne. >:D >:D >:D >:D
| 30. 7. 2014 15:04
Jediný tvůj příspěvek, který dává smysl. Moc to ale nemění na tom, že je nepravdivý, stejně jako tvé předchozí. Ano, dal jsem ti LAJK, ale nikdo se nesnaží dělat VW z Rollsu. Měl jsem ti dát :no:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku