Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Mercedes-Benz třída E Coupe – Nový model na projížďce

Po lednové premiéře čtyřdveřového sedanu třídy E na autosalonu v Detroitu následuje odhalení nového dvoudveřového kupé na březnovém autosalonu v Ženevě.
Zpět na článek
28. 2. 2009 01:30
28. 2. 2009 03:01
neregistrovaný "Stillborn"
28. 2. 2009 15:04
neregistrovaný "RayBan"
28. 2. 2009 20:45
28. 2. 2009 15:44
neregistrovaný "selim49"
28. 2. 2009 21:54
neregistrovaný "RayBan"
Avatar - white label
28. 2. 2009 01:30
MB E Coupe
Vypadá fakt moc dobře, hlavně v této barevné kombinaci. Podle mne nejhezčí "čyřmístný" MB poslední doby. Vždycky jsem tvrdil, že pokud bych si "musel" koupit MB bylo by to jedině kupé. Limuzíny MB jsou většinou těžce usedlé a ani kompromis CLS mne zdaleka neoslovil tak, jako některé tady, na AUTO.CZ

P.S. Chtěl bych jen znovu upozornit (tebe GTI), jak dokonalá může být, podle "jistých" pravidel, "nevhodná" kombinace světlého vozu a tmavé střechy...!
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Stillborn"
28. 2. 2009 03:01
Re: MB E Coupe
Musím říct, že na limuzíny MB mám stejný názor a z celé modelové nabídky této značky bych si asi vybral tohle Coupe. Co se CLS týče, špatné není, ale v něčem to prostě není úplně ono... :-)
neregistrovaný "RayBan"
28. 2. 2009 15:04
Re: MB E Coupe
MB E500 coupé = :yes:
28. 2. 2009 20:45
Re: MB E Coupe
Kdyby si "nemusel" mít jedno auto, děti a kočárky, tak je kupé jistě fajn. Podle mýho názoru třeba S63 neni usedlý ani ve slonový kosti s růžovou střechou.
Avatar - white label
1. 3. 2009 00:11
Re: MB E Coupe
Jedno auto mít sice nemusím, ale i tak si to dovedu představit...Je ale fakt, že potom musíš kupovat kočárek podle auta, což dnes už není tak velký problém...Doporučit můžu např. norský STOKE, ten se ti vleze i do kupé dokonce i jako hluboký a ještě ti zbude místo na nákup...Poslední eSko se taky moc povedlo a i po uvedení nové 7čky, pro mne dál současný král třídy (v této cenové relaci), ale tahle třída mne nijak zvlášť nebere. Tak trochu auto plus řidič a já...
Proti slonové kosti bych nic neměl, právě naopak, ale ta růžová střecha by neprošla, ani kdyby byla "světlejší, než zbytek auta"... ;-)
neregistrovaný "selim49"
28. 2. 2009 15:44
ošklivé z boku
Kupé je určitě z MB nejhezčí, zvlášť CLK. Ale tohle má hrozně masívní a vysoký bok, snad to v reálu nebude tak hrozný.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "RayBan"
28. 2. 2009 21:54
Re: ošklivé z boku
Poslal jsem do Stuttgartu odkaz na tvůj příspěvek.

Odepsali, že výrobu dočasně přerušili a tvar boků okamžitě změní.
Avatar - white label
1. 3. 2009 00:28
Re: ošklivé z boku
No vidíš a třeba zrovna mně takový styl k MB sedí víc, než např. to CLK, i když zdaleka nejslabší (designově) bylo "zdrclé" C Coupe, ve své době "evokující" Mazdu 323 Coupé...