Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia v Paříži: Sorento, Optima T-Hybrid a facelifty Vengy a Ria

Jihokorejský výrobce představí v Paříži různorodou čtveřici. Její součástí jsou malý hatchback, malé MPV, hybridní model i SUV.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
19. 9. 2014 20:12
na ten facelift ria
som vcelku zvedavy..... povodne som si myslel ze ho uvidime az na dalsi rok v zeneve .... takze v tomto smere som prekvapeny ze bude uz v parizi ....
Rozbalit vlákno
5
19. 9. 2014 21:57
Re: na ten facelift ria
Jen tak na okraj, už jezdí nová Optima - přibude okénko v C-sloupku: [odkaz]
Avatar - 3_diamanty
19. 9. 2014 22:28
Re: na ten facelift ria
dik za odkaz..... vidim to foto prvykrat :yes:

kdesi skor som uz cital ze vraj bude aj kombik ..... tak neviem co je na tom pravdy uvidime

buduci rok bude zase bohaty... okrem novej optimy sa chysta aj dalsia bomba [odkaz]
19. 9. 2014 23:01
Re: na ten facelift ria
Tu spy-optimu jsem si před 14 dny stáhnul, a dobře tak - už na tom webu není. Schválně jsem si našel profilové foto současné generace pro porovnání. Připadá mi, že dost naroste do délky.
Stále nemohu uvěřit, že by Niro byl nástupcem Sportage (název Sportage jistě ponechají). Zahodit sošnost a poměrně originální design současné Sportage by bylo plýtváním. Objevily se spekulace, že Niro nahradí Vengu, ale tu čeká, jak jsme se zde dočetli, teprve FL.
20. 9. 2014 18:47
Re: na ten facelift ria
Zdravím, nerad bych se mýlil, ale Niro je dle mého ix 25, tedy malé suv
20. 9. 2014 20:30
Re: na ten facelift ria
Aha, tak, když jsi tu posledně zmiňoval rozměrový nárůst Sorenta (a potažmo i budoucí Sportage), padlo tam, myslím, i něco o vytvoření prostoru pro malé SUV. Čili: ix25 je sourozenec vyhlíženého malého SUV u Kia? Pak to dává smysl. Jen nevím, zda Soul (jako crossover) a Niro (jako malé SUV) budou natolik odlišné vozy, aby oba našly své zákazníky (v dostatečném počtu). Ale o tom zacílení jsi vlastně posledně už psal. Tak uvidíme. Měj se a díky za příspěvek.