Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari 458 Speciale A: Nejrychlejší spider z Maranella

Limitovaná verze spideru 458 se jmenuje A jako Aperta a má opravdu atypickou barevnou kombinaci.
Zpět na článek
Avatar - flyboyeda
26. 9. 2014 17:33
Ostrá verze spideru naznačuje blížící se konec jednoho z nej
nevadilo by mi kdyby si 458 prodloužila funkční období, je to opravdu výjmečné auto a bude těžké ho nahradit novým modelem
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Petrolhead_CZ
27. 9. 2014 01:09
Re: Ostrá verze spideru naznačuje blížící se konec jednoho z
Souhlas, legendární auto ještě v produkčním období, za mě ale raději kupé ;-) Vždy a všude.

Jinak nástupce rozhodně nebude tak exceletní, už kvůli přeplňování...jízdně a technicky není moc o čem pochybovat, ale pro puristy bude 458 asi už navždy numero uno.
29. 9. 2014 14:49
Re: Ostrá verze spideru naznačuje blížící se konec jednoho z
Turba u Ferrari bych se nebál.Anebo vlastně i trochu bál...https://www.youtube.com/watch?v=dy
Avatar - Hammunasakra
29. 9. 2014 11:12
Re: Ostrá verze spideru naznačuje blížící se konec jednoho z
Tak sem ti ze svýho jedinýho účtu dal jeden palec nahoru :-)
Avatar - flyboyeda
26. 9. 2014 17:40
žlutá barva není vůbec atypická minulá verze ostřejší 430 s
:-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Pekelná Micinka
26. 9. 2014 21:46
Re: žlutá barva není vůbec atypická minulá verze ostřejší 4
Jenže ono nejde o to, že žlutá, ale o její odstín. Nakolik se liší od běžné Ferrari žluté, to bych nechal na individuálním posouzení.
Avatar - 3_diamanty
29. 9. 2014 09:28
Re: žlutá barva není vůbec atypická minulá verze ostřejší 4
napriklad aj take dnes uz starsie ferrari f360 modena sa mi vzdy viac pacilo v zltej ako v cervenej ... [odkaz] .... nie kazde ferrari musi byt cervene aby bolo dokonale ;-)

zlta farba mala u ferrari vzdy svoje miesto a niektore modely su v zltej krajsie ako cervene
29. 9. 2014 16:01
Re: žlutá barva není vůbec atypická minulá verze ostřejší 4
Když už tak Scuderia Spider 16M.
Avatar - The Spešl Uan
27. 9. 2014 10:23
V té žluté to není špatné.
Podle mne víc vynikne, než v červené. Ale červená je hezčí. Já bych pochopil, kdyby si eFko a Lambo prohodily barvy. Ferrari má rádo prolisy, a ty právě vyniknou víc ve žluté. Lamborghini zase je víc celistvé a červená by mu možná taky padla. Jinak když už tohoto dravce chtěli limitovat, tak to měli dát do 459 kusů. Bylo by to lepší... Ale kebych na toto fárko měl, neváhám.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - flyboyeda
27. 9. 2014 14:41
Re: V té žluté to není špatné.
Typická barva pro Lamborghini je dle mě zelená
Avatar - The Spešl Uan
27. 9. 2014 18:24
Re: V té žluté to není špatné.
Já osobně, při vyslovení jména Lamborghini, si vybavím žluté Gallardíko a Murciélago v též barvě... Na zaelená Lamba si moc nevzpomínám...
Avatar - flyboyeda
27. 9. 2014 19:56
Re: V té žluté to není špatné.
zelená byla hlavně miura , countach pamatuju v bílé, červené a černé, Diablo- červená

Murcielago a Gallardo jsem viděl ve všech barvách, to samé platí o Aventadoru a Huracánu

nejtypičtější barva pro Lamborghini je zelená !!!

červená je Ferrari

žlutá mi sedí spíš na Porsche

jako největší urážku Ferrari vidím sportovní červené auto německé prémie Mercedes,BMW a Audi,zadejte do youtube.com:
Audi R8 V10 in Maranello (highest quality)
Avatar - 3_diamanty
29. 9. 2014 09:35
Re: V té žluté to není špatné.
suhlas..... ta modlivkova zelena ( kudlankova ) .... vyzera super.... ja si pod pojmom lambo hned predtavim zltu alebo svetlozelenu miuru, cervene diablo a cerveny countach .... a zlte gallardo ;-)

ale musim uznat ze novy hurracan v tej zelenej ..... tak to je dokonalost.... sedi mu snad lepsie ako cervena mnohym ferrari..... :yes:
29. 9. 2014 14:37
Tu pruhy mi tam nesedí,naštěstí
si to můžem objednat i bez nich. >:D
Rozbalit vlákno
0